طريقه گذاشتن قفل نرم افزاري بر روي سي دي!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا كسي ميدونه وقتي يك سي دي رو رايت ميكنيم چطوري ميتونيم كاري كنيم كه بعدا كسي نتونه اونو كپي كنه؟! يا اگر هم بتونه با درد سر باشه و راحت نتونه كپي كنه؟!
نياز به نرم افزار خاصي داره؟!

راستي قفل نقطه اي منظورم نيستش ..مثل اين سي دي هايي كه مثلا حجمشو 2 يا 3 گيگابايت نشون ميده اون وقت نميشه راحت كپيش كرد..

مرسي

مجيد

behsa

Member
Majid گفت:
سلام

آقا كسي ميدونه وقتي يك سي دي رو رايت ميكنيم چطوري ميتونيم كاري كنيم كه بعدا كسي نتونه اونو كپي كنه؟! يا اگر هم بتونه با درد سر باشه و راحت نتونه كپي كنه؟!
نياز به نرم افزار خاصي داره؟!

راستي قفل نقطه اي منظورم نيستش ..مثل اين سي دي هايي كه مثلا حجمشو 2 يا 3 گيگابايت نشون ميده اون وقت نميشه راحت كپيش كرد..

مرسي

مجيد

مجيد جان من در مورد قفلهايي كه حجمشون زياد هست تحقيق كردم اما فقط متوجه شدم كه اينها ميان يك IMAGE از سي دي ميگيرن . بعد ميان ميرن داخل Image مثلا با ( Debug ) داس.
اونموقع ميان حجم فايلهايي كه درون فايل Image هست را تغيير ميدن ( ظاهرا Header فايل را تغيير ميدن ) و يعد ميان اون Image را رايت ميكنند. رايت درست انجام ميشه. اما بعد از رايت حجم فايلها بصورت مجازي زياد شده. :wink:

اگر كسي چيز بيشتري ميدونه بياد جلو.

ACTIVE

Active Member
سلام
آقا يه كم زياد توضيح بديد شايد يكي مثل من بيسواد تشريف داره ... در ضمن براي من اين موضوع خيلي واجبه !! مگه نه آقا مجيد ؟؟!؟
متشكرم

siavash45

Member
منم چند وقت پيش يه تاپيك با اين موضوع نوشتم ولي نتيجه اي در بر نداشت .اميدوارم اينجا يه نتيجه اي گرفته بشه.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش من هم تجربه اي در اين زمينه ندارم اما الان به خاطر اينكه يك سي دي حياتي رو مجبورم بدم به كسي ميخوام اينكارو بكنم كه خيالم جمع باشه..
راستش يكي از دوستام ميگفت يك سري برنامه ها هستند كه اينكارو ميكنند اما اسمشو نميدونست!

به نظر شما توي گوگل چي سرچ كنيم كه جواب خوبي بده؟!

مجيد

mizsia

Member
راستش من چند تا برنامه رو ميشناسم اما طريقه كار كامل اونارو بلد نبودم !!!
يكي از اونا يه قفلي بود به نام tz protection كه بايد يه image از سي دي گرفته مي شد (فقط با برنامه ي cdrwin )بعد اون image رو وارد برنامه ميكردي و با يه ويزارد يه قفل روي سي دي ميزاشت كه همون كار حجم بالا رو روي اون انجام ميداد.

AMiR

Active Member
سلام
منم يه سيدي دارم همين جوري
ميگن با CD gardian يا همچين اسم داشت اين كارو ميكنن

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز تاپیک قدیمی‌ را بالا نیارید ، این تاپیک برای 3 سال پیش هستش ، اگر مشکلی‌ دارید و یا سوالی‌ در تاپیک جدید آنرا مطرح کنید ...

» قفل شد...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا