بی بی کد طرح کاناپه

martin eco

Well-Known Member
بله چرا که نه اینم فایل عکسش ...............

البته که نظر همه دوستان منطقیه ولی به نظر خودم تا پیش نره،ساخته نشه ایرادهاش برطرف نمیشه
ماکه اینو واسه خواب نمیخواهیم !!!تو قدم اول بیشتر جنبه نمایشی داره قدم بعدی حفظ ایده آل ترین حالت ارگونومی سوم راحتی و متریال مناسب چهارم صرفه اقتصادی برای تولید و ارزیابی سلیقه ای......
میبینین همه این مراحل باید طی بشه تا اونوقت بشه رو طرح دفاع کرد
پس از دوستان خواهشی دارم که برا طی این مراحل نظرشون رو قرار بدن
ممکنه طرح کلاً تغییر کنه تا به ایده آل های بالایی بخواد برسه........
ممنون...درسته نمیشه هنوز با توجه به اینکه به قول خودتون پروتایپه دربارش نظر قطعی داد..
یکم وضعیت فایل در گراس رو شرح میدید...مراحل کار و انتخاب المنتها...مخصوصا اینکه چطور به یه لافت 3تا پوینت دادین؟؟ من هر کار کردم بیشتر از یک عاملو قبول نمیکرد!!:-?

amirmansouri

New Member
ممنون...درسته نمیشه هنوز با توجه به اینکه به قول خودتون پروتایپه دربارش نظر قطعی داد..
یکم وضعیت فایل در گراس رو شرح میدید...مراحل کار و انتخاب المنتها...مخصوصا اینکه چطور به یه لافت 3تا پوینت دادین؟؟ من هر کار کردم بیشتر از یک عاملو قبول نمیکرد!!:-?

قدم اول ایجاد اشکال مورد نظرت تو راینو هست
گرس هاپر به کوچکترین خطایی واکنش نشون میده مثلاً حتماً باید ترتیب لافت هاتو رعایت کنی تو عکسی که برات گذاشتم میبینی کهcurve ها رو ترتیب بندی کردم
پس اگه از اول به همون ترتیب پیش بری نتیجه میگیری ترتیبببببببب:ِ
اگه تاپیکی با این اسم هست اونجا یه بحث ایجاد کنیم!!!!یه وقت ایراد نگیرن؟؟؟؟

martin eco

Well-Known Member
قدم اول ایجاد اشکال مورد نظرت تو راینو هست
گرس هاپر به کوچکترین خطایی واکنش نشون میده مثلاً حتماً باید ترتیب لافت هاتو رعایت کنی تو عکسی که برات گذاشتم میبینی کهcurve ها رو ترتیب بندی کردم
پس اگه از اول به همون ترتیب پیش بری نتیجه میگیری ترتیبببببببب:ِ
اگه تاپیکی با این اسم هست اونجا یه بحث ایجاد کنیم!!!!یه وقت ایراد نگیرن؟؟؟؟
اون طبقه بندی curve ها رو دیدم آره..ولی وقتی از خود لافت مولتی سلکت میکردم دیگه نمیزاشت از خود curve ها مستقیم بهش وصل کنم...و اون باندینگ باکس یه باکس دور شکل ایجاد میکرد..و یه چیزی که درک نکردم اون دوتا اسلایدری بود که انگار نقش خاصی نداشتن و مقادیرشون تاثیر نمیگذاشت روی نتیجه...ممنون میشم اینکارتو از اول باز کنی و یه جور making of کنی تا استفاده کنیم
خب نه..بهرحال اینجا داریم در مورد موضوع تاپیک بحث میکنیم اسپم که نمیریم...کلا شما که گراس واردی یه تاپیک اگه راه بندازی واسه آموزشش خیلی عالی میشه....:oops::rose:

amirmansouri

New Member
اون طبقه بندی curve ها رو دیدم آره..ولی وقتی از خود لافت مولتی سلکت میکردم دیگه نمیزاشت از خود curve ها مستقیم بهش وصل کنم...و اون باندینگ باکس یه باکس دور شکل ایجاد میکرد..و یه چیزی که درک نکردم اون دوتا اسلایدری بود که انگار نقش خاصی نداشتن و مقادیرشون تاثیر نمیگذاشت روی نتیجه...ممنون میشم اینکارتو از اول باز کنی و یه جور making of کنی تا استفاده کنیم
خب نه..بهرحال اینجا داریم در مورد موضوع تاپیک بحث میکنیم اسپم که نمیریم...کلا شما که گراس واردی یه تاپیک اگه راه بندازی واسه آموزشش خیلی عالی میشه....:oops::rose:
آهان مشکلت رو متوجه شدم برای اینکه از یه دستور ترسیمی یا ویرایشی به تعداد مورد نیازت بخواهی خطوط اتصال ترسیم کنی بایدshitf رو نگهداری و بعد متصل کنی
میخوایی فیلمش کنم برات؟فقط یکی دو روز طول میکشه ....این چند روز کمی درگیرم اونطوری همه چی دستت میاد!

martin eco

Well-Known Member
آهان مشکلت رو متوجه شدم برای اینکه از یه دستور ترسیمی یا ویرایشی به تعداد مورد نیازت بخواهی خطوط اتصال ترسیم کنی بایدshitf رو نگهداری و بعد متصل کنی
میخوایی فیلمش کنم برات؟فقط یکی دو روز طول میکشه ....این چند روز کمی درگیرم اونطوری همه چی دستت میاد!
آهاا...همینه پس
اگه فیلم تهیه کنی که خیلی عالی میشه استاد....:)
راستی اون تاپیک مخصوص گراس رو هم حتما بزن...شک نکن پرطرفدار میشه:paint:
خیلی گلی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا