طرح پوستر نمایشگاه عکس "شاید خودم!"

tuchak

Active Member
سلام دوستان. امیدوارم که خوب باشید و نماز روضه هاتون قبول! این یه پوستر گرافیکی واسه نمایشگاه عکس "شاید خودم!" که عکس های خانم "هانیه مؤمنی" (که عکس های این نمایشگاه در مورد شخصیت خود ایشون هست که درآخر می تونید شخصیتشون رو حدس بزنید) هست. دوستان خوشحال می شم که نظرات شما رو بدونم! ممنون از همه :paint:

attachment.php

پیوست ها

• z92cnqj069q4t98n6943.jpg
    z92cnqj069q4t98n6943.jpg
    185.7 کیلوبایت · بازدیدها: 74

MOSTAFA

کاربر فعال
طرح خوبی شده اما به نظرم از لحاظ رنگ بندی یکم ضعیفه...برای پوستر های تبلیغاتی بهتره از رنگ های متنوع و جذاب استفاده بشه که بیننده در نگاه اول جذب بشه، به نظر من استفاده از ترکیب آبی و سفید خالی خیلی مناسب نیست...
موفقیتـ

moslancer2

Member
عالی... زیبا...:rose:
خسته نباشی...:paint:
همه چی به هم میاد یه حس جالبی داره به آدم میاد... فکر کنم با نمایشگاه هم مچ بشه... نگارخانه هم نزدیک ماس اگر برم پستر شما رو هم میبینم از نزدیک:wink:

tuchak

Active Member
طرح خوبی شده اما به نظرم از لحاظ رنگ بندی یکم ضعیفه...برای پوستر های تبلیغاتی بهتره از رنگ های متنوع و جذاب استفاده بشه که بیننده در نگاه اول جذب بشه، به نظر من استفاده از ترکیب آبی و سفید خالی خیلی مناسب نیست...
موفقیتـ

سلام ممنون. خب این یه پوستر خیلی خاص واسه یه نمایشگاه خیلی خاص هستش! تو این نمایشگاه عکس هایی هست که شما در آخر می تونی شخصیت خانم مومنی رو حدس بزنی! و در کل هدف استفاده از این متد کاری و همچنین این نوع رنگ بندی سعی شده بر خاص بودن میزبان و مهمتر از همه خاص بودن بازدیدکنندگان این نمایشگاه باشه، مخاطبین این نمایشگاه قرار نیست عامه مردم باشند! (تازه سعی کردم به رشته ایشون که گرافیک هم هست نزدیکش کنم) نمونه کارهای دیگه رو هم می زارم واستون! :)

R-med

Well-Known Member
به نظر من رنگ بندیت عالیه
آدم رو به فکر فرو میبره
هم رنگ بندی و هم متن " شاید خودم " یه حسی به آدم میده
یه حسی که انگار یه آینده ی مجهول و تاریک جلو تو هست و باید روشنش کنی
اینا برداشت های من بود
من که خوشم اومد

hsajj

Member
بسیار زیبا شده ، تبریک :rose:
در مورد رنگش راستش منم زیاد این رنگو دوس ندارم(سلیقه شخصی)

rohnaz

Well-Known Member
سلام.خیلی زیبا کار کردی.آیا دورنگ بودن طرح بخاطر دورنگ بودن کل عکسای استفاده شده تو نمایشــگاس؟

Yunes.grapix

Well-Known Member
جذابه اما به نظر من چند تا ایراد اوچولو داره
یکی اینکه این رنگ تو چاپ افست حالتو می گیره احتمالاً ... یه مقدار حساسیت قبل از سفارش به خرج بده
دوما کلمه (نمایشگاه کتاب) و (نگارخانه لاله) که پایین پوستر قرار گرفته بهتر از این می تونست باشه ، بقیه کار به نظر من حرف نداره و جذب کننده است
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا