طرح وب سایت رایگان

alireza82

Well-Known Member
سلام
دمين رايگان نميدن 3 تا صفحه دارن برات دريت ميكنن ميريزن تو يه فولدر بعد ادر ميدن بهت مثلا
http://gssite.com/shahin كه مثال خودشونه. كه در كا فضاي زيادي از شون نميگيره و همينطور طراحي كه اونطور كه من به نظرم رسيد چيزايي كه آماده دارند رو براي شما سفارشي ميكنند مثلا اسم شما و لوگوي شما و ....
بايد بگم طرح ابتكاري جالبي براي جذب مشتري هست.
اميدوارم موفق باشند.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
این طرح بسیار مقطعی و یرای افراد آماتور و تنها جویای سایت هست.
اما این طرح از طرف دیگر بسیار هوشمندانه است زیرا اگر از هر 10 مراجعه کننده بتوانند یک سفارش بگیرند به طور کامل سود کردند، به اصطلاح خودمانی یک توری هست که پهن کردند.

amirb55

Member
سلام
بله ! چيزي كه به نظر خود من جالب اومد اين است كه اين فرصتي ميشه تا كساني كه دلشون ميخواد سايت داشته اما نميخواند هزينه كنند هم صاحب سايت بشوند
شايد روزي برسه كه بتوانيم سرويس هاي آنلاين خوبي داشته باشيم
در ضمن به عليرضا82 ميگم سايت ها از نوع آماده نبايد باشه چون من باهاشون صحبت كردم ميگفتن كلا طراحي ميشه

YTERROR

Active Member
:D اگه اینا طراح بودن وقتی مامبو نصب می کنند منوشم می تونستن چپ به راست بکنند

+ تویی ایران شرکتهای در پیست این قدر زیاد شده که معنایی طراحی فری از طرف شرکتهای هاستیمگ بی معنی شده وگرنه شما می تونید با نصب یک MultiForum یا MulitiCMS که حالا مامبو یا جوملا یا بیشتر پرتالهای فری رو با چند تا کلیک بصورت کامل نصب کنید و هر کاربر می تونه این کارو مثل باز کردن یک وبلاگ انجام بده

+ OnlineMakerPage هم یک نوع اسگریپت دیگه هست که کاربر می تونه یک سایت اچ تی ام ال رو بصورت آنلانی طراحی بکنه و خروجی بگیره

در هر صورت اگه بخوایم از کار اینا برداشت کنیم بهتره این سایت رو بعنوان یک سرویس دهنده فری بلاگ تصور کنیم که حالا بجای وبلاگ دهی به هر کاربر یکدونه پرتل نصب شده میده

هیچ وقت فراموش نکنید یک پرتال یا ..... یک سایت نیست وقتی طراحش روش کار بکنه تبدیل به یک سایت میشه

موفق و پیروز باشید

alireza82

Well-Known Member
سلام
بله ! چيزي كه به نظر خود من جالب اومد اين است كه اين فرصتي ميشه تا كساني كه دلشون ميخواد سايت داشته اما نميخواند هزينه كنند هم صاحب سايت بشوند
شايد روزي برسه كه بتوانيم سرويس هاي آنلاين خوبي داشته باشيم
در ضمن به عليرضا82 ميگم سايت ها از نوع آماده نبايد باشه چون من باهاشون صحبت كردم ميگفتن كلا طراحي ميشه

سلام
ممنون از جوابتون ولی در کل باید قبول کرد که طراحی 3 تا صفحه با این مضمون ها زیاد وقت گیری نیست. و مثلا طرف میخواد چیکار کنه اول و آخرش 3 تا لینک تو هر صفحه به صفحه بعد و بعدشم یه لوگو و بنر همین.حالا شاید 4 نا جینگولک بازی هم در بیارن.
ولی مهم اینه که ببینی کامل بر حسب نیاز شما این کار رو میکنن مثلا اگر یه چیزی دادن و شما گفتی نا اقا من از این خوشم نمیاد فلان جاش و اینجوری کن !! این کار رو میکنن یا مثلا میگن این یه کار فری هست و ما بیش از این کار نمیکنیم بیا فلان قدر بده!!!!
در کل یه همچین چیزی واقعا به نظر من نه بدرد شرکت شخصی میخوره نه به درد یه شخص!!!
فقط یه کار تبلیغی هست برای اینکه مثلا من نوعی کارشون رو ببینم و اگر خوشم اومد با هاشون کار کنم. یا مثلا بعدا بگم فلان صفحه رو هم میخوام تا از خجالتم در بیان.

aj-graphic

Member
سلام به نظرمن بیشتر شبیه 1کلک تبلیغاتی برای جذب مشتری ولی درحال کار خوبی برای تازه کارها....موفق باشید:wink:

alireza82

Well-Known Member
سلام
والا چیزی بیش از 1 کلک تبلیغاتی هست. شما توجا کنید به قول YTERROR اینا اگر طراح بودن ...
اما باید بگم واقعا یه کار تبلیغاتی جالب انجام دادن. این که خیلی ها هستن که دلشون میخواد همچین چیزی داشته باشن که معلومه! از یه طرف هم خیلی ها هستن که قادر به تولید همچین چیزی حتی در همین سطح نیستن.!!
ابن ها هم دقیقا همین جور افراد رو هدف گرفتن جالب بودن قضیه کجاست:
این که اومدن سه تا صفحه رو سایت خودشون گذاشتن و من نوعی به عنوان کسی که مثلا این ادرس من هیت دارم به همه دوستام میگم که مثلا www.x.com/aaa صفحه شخصی منه.
طرف میاد تو این صفحه حالا ممکنه این شرکت لوگوی خودش رو پایین صفحه من گذاشته باشه یا نذاشته باشه!!! من میام تو این سایت اگر لوگو بود که خوب روش کلیک میکنم ببینم چیه و میرم تو آدرس www.x.com که خوب صفحه اصلی سایت و اینجا این شرکت به من معرفی میشه و میفهمم چنین شرکتی هم هست. و حتی ممکنه کمنم این صفحه رو بخوام و درخواست کنم برا منم تولید کنن. اگر هم لوگو نباشه باز خیلی یوزر ها دلشون میخواد ببینن یه شاخه بالاتر چه چیزی وجود داره و باز میرن تو www.x.com میبینن یه همچین شرکتی هم هست!!!!
از یه طرف من مثلا خیلی جا ها لینک میدم که www.x.com/aaa صفحه منه که خودش رو خیلی چیزا تاثیر داره از بک لینک و ... بگیر تا ویزیتور ناخواسته به www.x.com که باز خیلی ها میبینن یه همچین شرکتی هست.
در کل این و میخوام بگم که هر شرکتی کلی هزینه چاپ تراکت و کارت ویزیت و ... میکنه تا لفراد بشناسنش اما این شرکت عملا با یه وقت کمی که میزاره
من نوعی رو میکنه کارت ویزیت خودش!!!!
این مهمترین چیزی هست که این سرکت به هش فکر کرده در واقع همیشه هم میگن مهمترین تبلیغ , تبلیغ دهن به دهن هست. که با این کار عملا یه جورایی داره همین نوع تبلیغ میشه!
مثلا همین امیر اقای عزیز زد باعث شد کلی از افراد این صفحه و شرکت اون رو ببینن. از جمله من و شما و ..
خوب ما هم اسم این شرکت رو دیدیم و تو ذهنمون میمونه. در کل این شرکت با این کارش :
تبلیغی کرد که از چاپ n تا کارت ویزیت هم ممکنه در نیاد. چون دقیقا افرادی میرن سراغ اون که چنین چیزی میخوان ! پس یه تبلیغ هدفمند شد! از یه طرف این آدم هایی که میرن بالاخره از هر 10 نفر 2 تاشون هم خواستار چیز بیشتری باشن خوب این شرکت به منافع مادی خودش هم میرسه!
اما در کل روش تبلیغاتی خوبی بود انصافا من خوشم اومد و یه نکاتی رو یاد گرفتم.
یه سری چیزا مثل بازاریابی خلاقیت میخواد و فکر و تجربه!!! که اینا تو این زمینه اش خوب کار کردن!
موفق باشید.

YTERROR

Active Member
ولی این و یادم رفت بگم نمی دونم کیا یادشونه که پرشن بلاگ 5 سال پیش چی بود و 3 ال پیش بلاگفا چی رو راه انداخت 5 سال پیش پرشن بلا به کاربراش واقعا یک وبلاگ خالی می داد و بس ولی 2 سال قبل بلاگفا اومد یگ سرویس خیلی قوی تر و به کاربراش داد

اون قدر قوی که میشه گفت الان چند هزار نفر سایتهاشون که خیلی هم میشه فت پیشرفته به زبانaspx هست چیزی نیستن جز یک وبلاگ از طرف بلاگفا شما می تونید دایمن خودتون رو با ساب دامین بلاگفا ست کنید تا براحتی از سرویس وبلاگتون بعنوان سایت استفاده کنید

در مورد این که کارشون جدید و ابتاره خیلی هم قدیمیه و تاریخ گذشته و سایتهای مقل بلاگفا دارند با کیفیت 10 برابر بهتر و پیشرفته تر بدون هیچ تبلیغاتی همین سرویس رو به شما می دن ولی بلاگفا کجا اینا کجا

موفق و پیروز باشید

samaneh518

New Member
من اطلاعاتی در مورد کلیپ های فلش می خواهم از شما خواهشمندم در اختیارم قرار دهید

جدیدترین ارسال ها

بالا