طرح لوگو و سربرگ

kamifa1986

Well-Known Member
سلام. دوستان لطفاً در مورد اين لوگو و سربرگ نظر بديد. طرح لوگو فقط آپديت شده. البته لوگوي قديمي رو هم گذاشتم تا بهتر نظر بديد. مرسي

پیوست ها

• sepehrbastan sarbarg.jpg
    sepehrbastan sarbarg.jpg
    334.1 کیلوبایت · بازدیدها: 58
  • sepehr logo.jpg
    sepehr logo.jpg
    104.3 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • ghadimi.jpg
    ghadimi.jpg
    36.8 کیلوبایت · بازدیدها: 17

alibibak

New Member
به نظر من خلی عالیه
اتفاقا رنگها خیلی با هم هارمونی دارن،کلا" کارت بی نقصه.

Erfan

Active Member
کار زیبا و سنگینی شده، من به شخصی سربرگ هایی که بدون افکت های شیشه ای یا سه بعدی باشه رو میپسندم
چرا که بعد از چاپ نتیجه مطلب تری رو به همراه داره.

:rose:

MEGA WAVE

Active Member
کار سربرگت خوب شده منتها 2 تا نکته رو بنظر من رعایت نکردی

یکیشو همونطور که عرفان گفت : سربرگ بهتره که عاری از هرگونه افکت و استایل خاصی باشه و بیشتر بهتره با خط و سطح و رنگ به صورت خالص کار بشه

دوم طرح سربرگ شما یه جورایی مدرن هست و فونت نستعلیق مخصوصاً قسمت آدرس هیچ مناسبتی با این کار نداره و نه تنها زیبایی ایجاد نکرده که بر خلافش داره عمل میکنه

شاد زی

kamifa1986

Well-Known Member
کار زیبا و سنگینی شده، من به شخصی سربرگ هایی که بدون افکت های شیشه ای یا سه بعدی باشه رو میپسندم
چرا که بعد از چاپ نتیجه مطلب تری رو به همراه داره.

:rose:
كاملاً حق با شماست. بزاريد يه ايرادم خودم به كارم بگيرم: (كپي اين سربرگ افتضاح ميشه)
خوب من ديروز اصلاً فكر كپي نبودم. مرسي از نظرت:rose:

kamifa1986

Well-Known Member
کار سربرگت خوب شده منتها 2 تا نکته رو بنظر من رعایت نکردی

یکیشو همونطور که عرفان گفت : سربرگ بهتره که عاری از هرگونه افکت و استایل خاصی باشه و بیشتر بهتره با خط و سطح و رنگ به صورت خالص کار بشه

دوم طرح سربرگ شما یه جورایی مدرن هست و فونت نستعلیق مخصوصاً قسمت آدرس هیچ مناسبتی با این کار نداره و نه تنها زیبایی ایجاد نکرده که بر خلافش داره عمل میکنه

شاد زی

مرسي از نظرت Mega Wave

نظر عرفان كه تأييد شد

در مورد مدرن بودن طرح نظر من هم نظر شما بود. منتها مشتري اسرار داشت نستعليق باشه. مرسي از نظرت:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا