طرح سایت طرفداران ماهسون

به نام خدا

با کسب اجازه از حرفه ای های گرافیک در انجمن مجید آنلاین ...
این اولین کاری هست که من توی انجمن در موردش نظرخواهی کردم پس لطف کنید با نظراتتون به من کمک کنید.

این رو برای سایت طرفداران ماهسون در ایران زدم. یه Intro به صورت عکس هستش که وقتی وارد سایت می شه این عکس می یاد و زیر Enter و ورود به سایت میاد لطف کنید نظرتون رو راجع بهش بگید. البته ببخشید اگه بد شده چون من زیاد وارد نیستم و در ضمینه گرافیک تازه کارم.

sitelogo.png

با تشکر
حسین مجنونی

EMIRATES

Active Member
با سلام

کارتون بسيار سادس ، عکس پاينی سمت راست بد کوچيک شده.

از فونتش هم خوشم نيومد.

با تشکر.

BassGraphic

Member
به نظرم اين طرح اصلا مناسب نيست.خيلي ساده است.همچنين فونت مناسب نيست.هيچگونه شكلي يا طرحي توي كار ديده نميشه.در كل اينو نزار به ضرره.

memol_515

Active Member
ببين، معمولا كاراي ساده رو ميشه با بعضي ريزه كاري ها، خيلي به چشم بيننده آورد!
به طوري كه حتي از يه كار شلوغ و پلوغ هم بيشتر به چشم بياد

يكي از موارد مهم، نور پردازيه. شما توي اين كار، تقريبا هيچ كاري براي نور پردازي ات انجام ندادي.
نور از روبرو به صورت تابيده شده، در صورتي كه شما نور رو از پشت تابوندي، اونم خيلي محو. روي اين بيشتر كار كن

حتما فونت هات رو تغيير بده، روي اين چهره شيك، نبايد يه فونت فانتزي و بچگونه بذاري!
يه فونت سنگين انتخاب كن، بعد روي همون نوشته، كار كن. نور بده، استروك بده.

حواست باشه، اون جمله است كه بيننده رو جذب ميكنه.

نوشته انگليسي ات رو كوچيك كن. خيلي توي ذوق ميزنه.بايد خيلي كوچيكتر از اين بشه.

روي اون پنجره هاي كوچيك كار كن. نور پردازي كن. بهشون عمق بده. پترن بده. حالت بده.
اينجوري خيلي سايت مرده به نظر مياد.

روش كار كن، بذار اينجا تا باز نظر بديم. موفق باشي.

ببين، معمولا كاراي ساده رو ميشه با بعضي ريزه كاري ها، خيلي به چشم بيننده آورد!
به طوري كه حتي از يه كار شلوغ و پلوغ هم بيشتر به چشم بياد

يكي از موارد مهم، نور پردازيه. شما توي اين كار، تقريبا هيچ كاري براي نور پردازي ات انجام ندادي.
نور از روبرو به صورت تابيده شده، در صورتي كه شما نور رو از پشت تابوندي، اونم خيلي محو. روي اين بيشتر كار كن

حتما فونت هات رو تغيير بده، روي اين چهره شيك، نبايد يه فونت فانتزي و بچگونه بذاري!
يه فونت سنگين انتخاب كن، بعد روي همون نوشته، كار كن. نور بده، استروك بده.

حواست باشه، اون جمله است كه بيننده رو جذب ميكنه.

نوشته انگليسي ات رو كوچيك كن. خيلي توي ذوق ميزنه.بايد خيلي كوچيكتر از اين بشه.

روي اون پنجره هاي كوچيك كار كن. نور پردازي كن. بهشون عمق بده. پترن بده. حالت بده.
اينجوري خيلي سايت مرده به نظر مياد.

روش كار كن، بذار اينجا تا باز نظر بديم. موفق باشي.

واقعا ممنون از نظرتون.
چشم حتما روش کار می کنم و نکاتی رو که فرمودید انجام می دم و طرح رو می زارم اینجا تا نظر بدید.
دیگه ببخشید اگه بد شده و وقتتون رو هم گرفتم آخه من زیاد وارد نیستم و می خواستم شما منو با نظراتتون راهنمایی کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا