طرح ساده با نون اضافه

ToFaN

Well-Known Member
سلام
من اصولا عادت دارم تا میتونم کلا کارهام خلوت باشه
و حتی اکثرا یه عکس معمولی میگرم و لوگوی یارو میندازم
مهم جلوه تجه دیگران به طرحه نه کار کردن زیاد
همه که گرافیست نیستن
ertebat-majid.gif

YTERROR

Active Member
آقا به نظر من یکم زیادی تویی دوق می زنه عکس اون آفاهه و بیشتر مثل این می مونه که یکی می خواد عکس خودشو بزنه تویی اتاقش یک مثل این که اصلا هدف تبلیغات یک محل یا یک بازار نیست و مثل پوسترهای بازیگران و خواننده های معروف که درست می کنند شده

ToFaN

Well-Known Member
yterror گفت:
آقا به نظر من یکم زیادی تویی دوق می زنه عکس اون آفاهه و بیشتر مثل این می مونه که یکی می خواد عکس خودشو بزنه تویی اتاقش یک مثل این که اصلا هدف تبلیغات یک محل یا یک بازار نیست و مثل پوسترهای بازیگران و خواننده های معروف که درست می کنند شده
متوجه فعالیت این شرکت شدین قربان؟
فکر کنم فارسی نوشته شده

سلام.
اون خطهای سفیدشو کمرنگ تر و نازک تر کن می تونی تعدادشونم تغییر بدی و هر کدوم شدت رنگشون متفاوت باشه و
یه چیز دیگه البته فقط یه ایده هست: اون خطهای سفید دورش که حتما نباید یه خط پیوسته باشه میتونه تکه تکه و نازک و ضخیم باشه.

آخرین ویرایش:

hamid ir

Well-Known Member
توفان طرحت خیلی خوب شده منم با پیشنهاد مستانه موافقم

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آدم کار خوب و می گه خوب شده دیگه

راستی اون آدرسش به نظرت یکم ریز نیست؟

چون کار مربوط به توریسم می شه از پس زمینه یا حتی یه عکس به عنوان ضمیمه از طبیعت یا یه جای دیدنی هم می تونستی استفاده کنی

موفق باشی

kablayi

Member
توفان جون ... طرحت خیلی قشنگه و جالب شده ... تنها ایرادش همون آدرس و تلفن هاست که اگر بزرگتر باشه، بهتره ... :lol: :lol: :lol:

FashisT

Active Member
منم باهات موافقم یوسف...
الان هم در کشور ما طرحی photo+design خیلی مد شده و کارهای خوبی هم دیده میشه...
ولی به نظرم این یاروهه(!) خیلی فضا رو گرفته اگه کوچیک تر میشد و نوشته تو ابر ذهنش(مانند کاریکاتورها) میمومد بهتر بود ولی رنگبندیش خیلی خوب شده..
فعلا

ToFaN

Well-Known Member
sara_is_nice_girl گفت:
آدم کار خوب و می گه خوب شده دیگه

راستی اون آدرسش به نظرت یکم ریز نیست؟

چون کار مربوط به توریسم می شه از پس زمینه یا حتی یه عکس به عنوان ضمیمه از طبیعت یا یه جای دیدنی هم می تونستی استفاده کنی

موفق باشی
حقیقتش من با بعضی چیزا مخالفم
مثلا نوشتن متن خیلی گنده
یا نوشتن آدرس خیلی گنده
ملت که کور نیستن

kablayi

Member
مخالفت ........

FashisT گفت:
ولی به نظرم این یاروهه(!) خیلی فضا رو گرفته اگه کوچیک تر میشد و نوشته تو ابر ذهنش(مانند کاریکاتورها) میمومد بهتر بود ولی رنگبندیش خیلی خوب شده..
فعلا

شرمندم ... ولی من با شما مخالفم :-? .... تصویر این آدمو کار ایشونو قشنگ کرده ... :cool:
توفان جان کارت خیلی قشنگه ... فکرت جالب بوده که به وسیله این آدمو فضای کارتو پر کنی ...

موفق باشی ....

----------------
مخلص شما
جواداااااااااااقو

armiiin

Member
khoobe...
doroste mellat koor nistan
vali khataaye did ijaad mishe shomare ha sakht khoonde mishan momkene eshtebaah she
kami kerningesho bishtar kon baraye shomareha
baghiash bahale:)

FashisT

Active Member
armiiin گفت:
khoobe...
doroste mellat koor nistan
vali khataaye did ijaad mishe shomare ha sakht khoonde mishan momkene eshtebaah she
kami kerningesho bishtar kon baraye shomareha
baghiash bahale:)

دوست عزیز اگه قادر به نوشتن به صورت فارسی هستید لطف کنید فارسی بنویسید ممنون:wink:
.......
توفان جان کارت خیلی قشنگه ... فکرت جالب بوده که به وسیله این آدمو فضای کارتو پر کنی ...
درسته فضای کار پر شده ولی دیگه فضایی برای باقی اجزا وجود نداره...
فعلا

آقای طوفان کار تبلیغاتی قشنگی شده . ولی اگر اون سایه آقاهه ( بالا سمت چپ ) روی دیوار نبود بهتر نبود ؟
فکر کنم اینجوری کارت یکدست تر و متعادل تر میشد هااااا .
با این حال جالبه .

موفق باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا