طرح تبليغاتي

bitaroos

Member
سلام

خیلــــــــی قشنگــــــه
ولی با اون طرح چوبی که روش افتاده موافق نیستم.
||||| با اون فونت تخفیف ویژه ... هم موافق نیستم.
||||| چرا اسم خیابون های کروکی، خارجکیه ولی تابلوی رسانه فارسیه؟

موفقــ ـباشی.

MOSTAFA

کاربر فعال
خسته نباشید خوب شده ولی:
فونت ها و استایل "رسانه" میتونست بهتر باشه، میتونستی روی اسم اصلی بیشتر کار کنی که زیاد خلوت جلوه نکنه
من هم عقیده دارم نقشه فارسی بشه بهتره، همچنین سایه خطوط نقشه رو برداری فکر میکنم بهتر باشه (نظر شخصی)
موفق باشید

hhhhaaaa

Member
زیباست :)

در مورد فونت ها هم با علی رضا جون موافقم :wink:

خسته نباشی و موفق بباشی :rose:

خيلي خوبه ، ولي شايد بهتر بود اگر اين Halftone ها يه كم Trancparent بودن تا بافت لايه زيري ديده بشه :rose:

aliussezar

New Member
سلام. خوفين؟ خوفم.
به نظر من حميد جان اگه طرح هاي پوستر زيرين نباشن قشنگتر ميشه و ديگه اينكه فونت متن هاي ريزو عوض كن فكر مي كنم بهتر باشه باقيش خيلي خوبه .قشنگه
يا علي

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلام
قشنگ شده کارت، اما باید توی انتخاب فونت یک تجدید نظری داشته باشی...
موفق باشیــ.

Mj

Well-Known Member
سلام بچه ها راست میگن روی فونت ها بیشتر کار کن
راستی چقدر تنوع فونتهات زیاده کمترش
موفق باشی

hamid

Well-Known Member
ممنون از همه ي نظرات اول در مورد كروكي بگم كه خود سفارش دهنده تاكيد داشت كه كروكي رو لاتين بزن منم طبق نظر خودش از طرح كروكي كه تو يه طرح قبلا زده بودم اينجاهم همونو زدم لاتيني بودن كروكي نظر خودشون بود

نزديك 20 عدد از زوي اين بايد زده شه و فقط ميخوان اينو تو دانشگاه بزنن پس گفتم كه با يه فونت دست نويس عناوين رو بزنم كه خودشونم راضي بودن نه يه فونتي از سري فونت هاي mj يا مريم
درمورد او تخفيف موافقم اونو عوض كردم از mj استفاده كردم
تو اين طرح فقط از يه فونت استفاده شده تنوع فونتي نيست غير از رسانه كه با ميرعماد زدم

آخرین ویرایش:

masijoon

Member
سلام
خوبه خوشکله. فقط من با فونت نوشته کافی نت حال نمیکنم که این کاملا یه نظر شخصیه. بعد اینکه اون طرح چوبو نداشته باشه به نظرم بهتره. و رو رنگ بک گراندشم تجدید نظر بکنی بهتر میشه.

موفق باشی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا