طرح برنامه ماه عسل! که منم خیلی دوسش دارم :)

tuchak

Active Member
سلام دوستای گلم، نماز روضه هاتون قبولِ قبول باشه:rose: دیشب داشتم برنامه "ماه عسل" رو میددم! برنامه دوست داشتنیه. به خودم گفتم یه طرحی هم واسه ماه عسل بزنم :) امیدوارم خشتون بیاد، البه بگم که جز اولین کارهای اعتقادی منه! می دونم که نقص هایی داره، خواهش می کنم با نظرات قشنگتون منو راهنمایی کنین تا تو کارهای بعدیم جبران کنم :paint:

attachment.php

پیوست ها

• mehdi_mah_asal.jpg
    mehdi_mah_asal.jpg
    284.6 کیلوبایت · بازدیدها: 96

AYANDEHSAZ

Member
آره قبول دارم . ماه زیاد خوب نشده

حتی مدل ماه قشنگ نیست

اگه ماه رو عوض کنی یه چیز خیلی قشنگی از آب در میاد

hsajj

Member
قشنگ شده
منم با بچه ها موافقم "ماه" خوب نشده ! ، با فونت ماه عسل هم موافق نیستم (نظر شخصی)
اما در کل کار جالبی شده :rose:

R-med

Well-Known Member
سلام . کار زیبایی شده
به نظر من اگه پله ها رو (از قسمت پایین) از کادر نورانیه میزدی بیرون و اون قسمت که اومده بیرون رنگش رو هم تیره میکردی خیلی زیبا میشد
یه کم هم با این کادر وسطی مخالفم . خیلی خشک و ساده شده
البته اینایی که گفتم نظر شخصیه ها

سلامهدی

ماه مبارک ماه عسل ماه خدا

استاد منتظر بودم از قطار پیاده شی تا ازت استقبال کنم...

خب برای چی این برنامه طرح زدی؟ من فکر میکنم این طرح برای کانسپت تصویرساطی دکور میتونه طرح جالبی باشه. اون فضاهای خالی سکوت معنوی و جایگاه مجری و مهمان میتونه باشه ... شایدم والپیپیر و طرح دسکتاپ هست برای عوامل...

در مورد اجرا:

اون پله ها با اینکه از دور نمای خوبی داره اما از نزدیک شبیه چند کاغذ هست که نوار رنگی داره و عمودی جلوی ما قرار گرفته... در واقع حجمی بین خودشون ساخته اما خودش تصویر کاملی از یک حجم نیست

ماه عسل همون طور که از اسمش پیدا بود با بررسی خوشبختیهای یک زوج در ماه مبارک شروع شد ... البته الان فکر میکنم عمومی تر شده اما این شیرینی معنوی و بررسی و پیدا کردنش هرف برنامس ...از این لحاظ من اون دو تا کبوتر رو تو بالای کار میپسندم ... البته به نظرم جای عسل بیشتری تو کار هست .

در باره رنگ آبی و ابر و پیوند با کبوترها و نقشهای تزئینی هم چیزی که پیداست همون گرایش خفیف بود و خالی بودن هست. از این لحاظ هم همون طور که گفتم طرح ساکتی هست.

در باره نوشته و کادر و پرنده چاق بهشتی ! هم و به خصوص اون ماه میشه همه رو بهترتر کرد.
اشاره به ماه شاید جالب باشه اما انسانیت بخشی بهش یه جورایی منحرف کنندس...

آقا صاحب کار اومد.... فعلا

یا علی

tuchak

Active Member
سلام دوستان عزیز. ممنون از نظرات خوبتون! راستش صرفا این طرح از رو علاقه ای که داشتم واسه این برنامه زدم! شاید یه نماد و... اینکه چرا از اون قاب استفاده کردم البته بگم که من این ماه عسل رو در حد سه چهار قسمتش دیدم نه بیشتر اونم همین چند شب پیش!
وقتی مهمونایی که دعوت می کرد متوجه شدم یه سری مهمونایی که یه روز آدمای خوبی نبودند (مثل همون معتادی که بعد از ترکش مددکار اجتماعی میشه و...) یا معلمی که جون بچه هارو تو آتش سوزی نجات داده بودند و یا حتی پدر مادری که با نگه داشتن میلاد که معلول هم بود و فرزند خودشون نبود و ... به یک نوعی از یک نقطه تاریکی به یه افراد نورانی (نشونه ی خوب بودن) تبدیل شدن! منم به این فکر افتادم که این فضای بین تاریکی و روشنایی رو نمایش بزارم که با اون قاب نشون داده شده! اون پله ها هم صرفا جهت این گذاشته شده که آدما گاها با فداکاری راهشون سوی خدا میره و به رشد و کمال می رسند! و در نتیجه ماه ماه عسل که البته بگم خودم ماه خود برنامه خوشم نیومد گفتم یه ماه جان داری براش بزارم. فونتش هم که همون فونت خود برنامه هستش :) بازم ممنون از نظراتتون

Leoric

Member
من یکم دیر رسیدم واسه همین الان ورودت رو به انجمن تبریک می گم . خوش اومدی .:rose: کارهای قبلیت رو دیدم . چون خیلی زیاد بودن اونجا

نظر ندادم . دوست دارم دونه دونه کارهات و بزاری تا بهتر بشه روشون نظر داد . در مورد این کارت باید بگم ایده ی جالبی داره کلیت کار حس

معنوی خوبی داره . به نظرم کبوتر ها هرچند بار معنایی کار رو بالا میبرن و حس رسیدن به اوج رو القا می کنن با این حال فکر می کنم کمی تکراری شدن .

ظرافت های کارت رو میتونستی بهتر نشون بدی . اون مستطیل داخلی میتونست پنجره ی نیمه باز باشه و اون پله هم می تونس حتی یه

پله ی واقعی باشه و همراه با حس خیالی کار ، پارادوکس زیبایی رو تصویر کنه . کارت قشنگه هر چند به نظرم توی جزئیات در این طرح می تونستی بهتر

کار کنی .راستی به نظرم اگه دونه دونه به نظرها جواب بدی بهتر باشه

ممنون

thE_Knight

Member
سلام دوست عزیز.
طاعات قبول...
ایده جالبیه فقط من هم مثل دوستان میگم که ماه رو عوض کنی بهتر میشه.
و سمت راست ماه (یعنی پشت زمینه نوشته ی ماه عسل )انگار از کار جداست

و پله هم که دوستان بهش اشاره کردن.

در کل جالبه، تبریک میگم...
:rose:

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام
کار جالبیه، اما به نظر من خیلی جای کار داره هنوز

ijnaraghi

Member
:: طرح جالبیه ...!
:: رنگ رو یک کاریش بکن ، یکم روش بیشتر کار کن از نظر رنگ ، ولی از بقیه لحاظ خوب شده ...!

tuchak

Active Member
من یکم دیر رسیدم واسه همین الان ورودت رو به انجمن تبریک می گم . خوش اومدی .:rose: کارهای قبلیت رو دیدم . چون خیلی زیاد بودن اونجا

نظر ندادم . دوست دارم دونه دونه کارهات و بزاری تا بهتر بشه روشون نظر داد . در مورد این کارت باید بگم ایده ی جالبی داره کلیت کار حس

معنوی خوبی داره . به نظرم کبوتر ها هرچند بار معنایی کار رو بالا میبرن و حس رسیدن به اوج رو القا می کنن با این حال فکر می کنم کمی تکراری شدن .

ظرافت های کارت رو میتونستی بهتر نشون بدی . اون مستطیل داخلی میتونست پنجره ی نیمه باز باشه و اون پله هم می تونس حتی یه

پله ی واقعی باشه و همراه با حس خیالی کار ، پارادوکس زیبایی رو تصویر کنه . کارت قشنگه هر چند به نظرم توی جزئیات در این طرح می تونستی بهتر

کار کنی .راستی به نظرم اگه دونه دونه به نظرها جواب بدی بهتر باشه

ممنون

سلام ممنون. تازه واردم اینجا منو واسه خاطر جوونیم ببخشید :). والا من زیاد تو همچین کارهایی تجربه ندارم، همون اوایل گفتم که این جز اولین کارهای مذهبی-اعتقادی منه. واسه همینم در مقابل همه ی شما تسلیمم :wink: ولی خب تو این طرح بیشتر از اینکه از عقل پیروی کنم از احساس کمک گرفتم! از اینکه از پله ها بصورت نا مرعی استفده کردم هدفم این بوده که در کل این پله ها رو همه کس نمی بینند پله هایی که حکم صراة مستقیمی داره سوی حق. اگه همه می دیدند که این همه مشکل تو دنیا نبود. فقط اینکه خیلی کارو خلاصه اش کردم واسه این بوده که می خواستم در نهایت سادگی باشه ! همین، ولی ممنون از نظرات همه ی دوستان؛ همه ایرادای وارد شده رو با کمال میل قبول دارم:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا