طرح از لباس محلی ایرانی

نگارگر

New Member
دوستان

من در حال راه اندازی یک سایت بزرگ در زمینه فرهنگ و تمدن ایران هستم. نیاز به عکس یا نقاشی از لباس های محلی ایرانی (کردی، لری، شمالی، و ...) دارم.

از آنجایی که این سایت بازده مالی برای من نداره ، با افسوس فراوان باید بگم نمی توانم پولی بابت این کار پرداخت کنم.

از کسانی که دوست دارند کمک کنند می خواهم نقاشی یا عکس (البته با زاویه و کانتراست یکسان) از دو نفر (نمی دانم یک بچه دختر و پسر ، یا یک مرد و زن جوان. لطف راهنمایی کنید ) با لباس های محلی ایرانی را اگر دارند در اختیار من بگذارند و یا اگر وقت دارند، لطف کنند و چنین چیزی را طراحی کنند.

نام صاحب اثر در سایت نوشته خواهد شد و تا آنجایی که توانم باشد از کپی برداری طرح ها جلوگیری خواهم کرد.

سپاس

Shouli

Active Member
سلام :
یه پیشنهاد .. یه سی دی در بازار هست به نام " گالری ایران زمین " که 10 هزار تومان قیمتش هست -- شما میتونید تهیه کنید و استفاده ببرید ... این سی دی شامل قطعه فیلمهای ایران قدیم ایران نو و ... یه قسمت دیگه داره که عکس های عشایر و اینها رو نشون میده -- فکر کنم این سی دی به دردتون بخوره ! این یک پیشنهاد بود البته ...

موفق باشید

نگارگر

New Member
از پیشنهاد شما سپاس گذارم همشهری خوبم.

آیا این عکس های عشایر دارای زاویه و کانتراست یکسان هستند ؟

وانگهی عکس یا نقاشی باید از دو نفر ( دو بچه دختر و پسر ، یا دو مرد و زن جوان ) باشد که مانند مدل ایستاده باشند، چیزی شبیه به portrait .

tandisdesign

Well-Known Member
از این اگه به دردت میخوره 118 تا توی تندیس نگار هستش ...
حجمش 70 مگابایت میشه...
به تفکیک حکومت
مثلا این قاجاریه هست

پیوست ها

• 09.jpg
    09.jpg
    446.7 کیلوبایت · بازدیدها: 24
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا