طرحه سوال

Javad_Ed

Member
مهم:طرحه سوال

نمونه کاره خودم رو میزارم:
81ok5dy.jpg

این نمونه کاره من هست هموطور که میبینید
من اون آرم رو خودم اونجا گذاشتم:
اول یه عکس از یک جای این کلیپ که این آرم رو داشت گرفتم:باCtrl+t یا از منوی edit گزینه ی Creat a freeze frame
و بعد با ابزاره کروماکی که بعدا آموزش داده خواهد شد رنگه سیاه دوره آرم حذف میشه.
تا اینجاش مهم نبود،مشکل اینجاست که آرم در وسطه صفحه هست واز ابزارهای key هم نمیتوان برای حرکته آن استفاده کرد ،
چون ما با استقاده کروماکی جایی برای key دیگه ای نزاشتیم ،پس چکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی جواب رو میدونه بگه(بجز samanvb &power2e )اگه هم نتونستید خودم توی قسمته بعد میگم
لطفا دوستان تلاش کنید نمونه کارتان را بزارید .هم درباره ماسک و هم chorominance .
ما رو همراهی کنید .سوالاتتون رو بپرسید؟؟؟؟؟؟؟؟
و ادیوسی باشید...:D
Javad_Ed

aynazmagham

New Member
اگه از ادیوس4.2 به بعداستفاده میشه میتونید باساختن یک sequence جدید هم از choromacy استفاده کنید هم از 3d pip. البته به نظر من بهترین راه اینه که به جای استفاده از choromacy آرمتون رو داخل photoshop ببرید و فایل psd روداخل ادیوس لود کنید. استفاده از choromacy برای برش بخش سیاه تصویر در مواقعی که از یک movie clip استفاده می کنید بیشتر بدرد می خوره. ممنون که بخش آموزش ادیوس دارید.ادیوس نرمافزار مورد علاقه منه d:

سلام
این که کاری نداره
اگه میخئای هم کوچکترش کنی و هم جاشو تغییر بدی فقط کافیه روی track مربوطه اش کلیک راست کنی و گزینه ی layout رو انتخاب کنی اونجا هم می تونی کوچیکش کنی و هم حتی crop و هم جاشو نسبت به صفحه میزون کنی

Javad_Ed

Member
سلام دوستان ممنونم هم راه های aynazmagham عزیز درست بود هم reza_rafie1363 گل
ولی منظوره من استفاده از layout بود
چون ادیوس 4.02 دارم
نمیدونستم بزرگترین نقیصه ی ادیوس(نداشتن کروماکی و موشن به طور همزمان)برطرف شده...

mani16

New Member
اقا جواد میبخشید اینجا هم مزاحم شدم.من یه کلیپ اماده ادیوس گرفتم. وقتی پروزه انرا نگاه میکردم در بعضی جاها به جای ترنزیشن از dummy transition استفاده شده بود.این معنیش یعنی ترنزیشن دروغی. این چیه و چطور میشه انجامش داد؟

با سلام
1 - چطور میشه طرحی رو که خودم در فتوشاپ زدم به جای خاصی از فیلم منتقل کنم ؟ آیا رزولوشن و حجم خاصی باید داشته باشه ؟ یه بار این کار رو همینجوری بدون تنظیم خاصی انجام دادم ولی فقط توی تایم لاین قرارش دادم فقط ایمیج رو نشون می داد و بک گراند رو نشون نمی داد . می شه راهنمایی کنین ؟
2 - وقتی ترانزیشن رو به تایم لاین منتقل میکنم اروره playback stoped می ده مشکل کجاس ؟
ممنون از کمکتون

سرا

Member
در مورد طرحی که در فتوشاپ می زنی اندازه آ ن باید تقریبا 720 در575 باشه

Afterlife

Active Member
اقا جواد میبخشید اینجا هم مزاحم شدم.من یه کلیپ اماده ادیوس گرفتم. وقتی پروزه انرا نگاه میکردم در بعضی جاها به جای ترنزیشن از dummy transition استفاده شده بود.این معنیش یعنی ترنزیشن دروغی. این چیه و چطور میشه انجامش داد؟

عذر می خوام اما وقتی یه پروژه ای رو با چند تا پلاگین بزنن که شما نداشته باشید اون ترانزیشن ها dummy transition میشه . کلیپ آماده ای که گرفتی رو با پلاگین ساختن بگو کلیپ چیه تا من پلاگینهاشو واست بزارم .

Afterlife

Active Member
با سلام
1 - چطور میشه طرحی رو که خودم در فتوشاپ زدم به جای خاصی از فیلم منتقل کنم ؟ آیا رزولوشن و حجم خاصی باید داشته باشه ؟ یه بار این کار رو همینجوری بدون تنظیم خاصی انجام دادم ولی فقط توی تایم لاین قرارش دادم فقط ایمیج رو نشون می داد و بک گراند رو نشون نمی داد . می شه راهنمایی کنین ؟
2 - وقتی ترانزیشن رو به تایم لاین منتقل میکنم اروره playback stoped می ده مشکل کجاس ؟
ممنون از کمکتون
در مورد سئوال اولت این که بستگی داره شما چه پروژه ای کار می کنی . مثلا اگه Pal Dv کار می کنی رزولوشنت میشه 576*720 . یا اگه Full Hd باشه میشه 1080 * 1920 اما بهتره واسه این کار شما همیشه Dpi رو بالا در نظر بگیری مثلا 600 تا تو تمام پروژه هات راحت باشی .
در مورد سئوال دومت . من حدث می زنم داری از ترانزیشنی استفاده می کنی که سیستمت جواب نمی ده . لطفا نام ترانزیشن و مشخصات سیستمت رو بگو شاید من ترانزیشن جایگزین بهت معرفی کنم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا