طرحهای لایه باز کارت ویزیت ، سربرگ ، کاتالوگ ، بروشور و...

EDMOND

Member
اينم يه نگاهي بندازين
ايراداتشو بگين
البته همه ش ايراده
ولي دارم تكميلش مي كنم
بگين كه تمكيل تر بشه
فاكتور دو رنگ شايد ريسو بخوره شايدم افست ، هنوز معلوم نيست، آخه تعدادش داره هي زياد ميشه
سايزشم A4 دو نسخه اي
3000 شماره تا الان خواسته شده
http://resurrection-edmond.persiangig.com/Factor%202.jpg

adame_haji

Member
اينم يه نگاهي بندازين
ايراداتشو بگين
البته همه ش ايراده
ولي دارم تكميلش مي كنم
بگين كه تمكيل تر بشه
فاكتور دو رنگ شايد ريسو بخوره شايدم افست ، هنوز معلوم نيست، آخه تعدادش داره هي زياد ميشه
سايزشم A4 دو نسخه اي
3000 شماره تا الان خواسته شده
http://resurrection-edmond.persiangig.com/Factor%202.jpg

اگه میخوای افست کنی رنگتو اشتباه گرفتی
این کارت 2 رنگ در میاد . که میشه آبی و قرمز
چرا این کارو rgb طراحی کردی ؟
حتما باید cmyk طراحی کنی
ولی این کار و باید تک رنگ چاپ بزنی که ارزون دی بیاد که باید فقط از رنگ آبی استفاده کنی
اگه میخوای ریسو بزنی بجای زنگ پس زمینه که آبی هست حتما از خاکستری duton استفاده کن که نتیجش میشه دایره های مشکی ریز ریز .
چون ریسو گراف قادر به چاپ اون رنگ نیست و کارتو کثیف میکنه
بهتره که جلوی نام خریدار رو خالی از رنگ کنی
اگه افست میخوای بزنی بهتره که توی قسمتی که قراره قیمتها نوشته بشه رو کمی روشن تر کنی رنگ زمینه رو
خطوط زیر فرمت چرا پررنگ نیست مثل دور فرمت
بهتره از بالا بیشتر خالی بزاری اکه میخوای پرفزاژ بزنی . اگه میخوای سرچسب کنی اندازه بالا خوبه

----------

اما راجع به اون اتومبیل کرایه
اینم RGB هست وقتی چاپ میشه زمین تا آسمون رنگاش فرق میکنه
اول کارتو CYMK کن اون رنگ فلوریش رو حتما تیره تر کن وهمچنین strok شماره تلفن را . مثلا رنگ 436B7E
اون رنگ سبز رو هم تیره تر کن مثلا رنگ 26B34A
ماشین رو هم کمی بیار سمت چپ که بعد از برش چراعاش ره زیر تیغ
این کار رو نیاد UV بزنی چون اون قسمت کد اشتراک رو دیکه نمیشه با خودکار پر کرد .
یه سیستمی هست بنام No UV که UV موضعی میزنن یعنی فقط اون یه تیکه رو Uv نمیزنن

موفق و پیروز باشید .

یا علی

پیوست ها

• Factor3.jpg
    Factor3.jpg
    117.6 کیلوبایت · بازدیدها: 156
آخرین ویرایش:

Erfan

Active Member
دقت داشته باشید که اگر به این تاپیک سخت گرفته نمیشه دلیل بر این نیست که اسپم بازی رو رواج بدید.
در چهار چوب اسم و محتوای تاپیک فعالیت کنید، تاپیک گفتگوی آزاد نیست که، پست های اسپم و مغایر با موضوع تاپیک بعد از پست من بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

:rose:

EDMOND

Member
سلام ADAME HAJI
آقا اشتباه لپي بود. من اومدم سايز تصوير رو كوچيك كنم كه حجمش كم بشه به جاي خروحي CMYK ، بهم RGB داده و منم چك نكردم.
شرمنده
معلومه كه بايد CMYK باشه
در مورد كارت ويزيت تقريباً اون چيزي كه شما گفتي شد. ولي در مورد فاكتور من مجبور بودم اينجوري دربيارم چونكه فاكتور قبلياي طرف همين شكلي بود و ميخواست كه شبيه اون دربياد. البته من در مورد تك رنگ زدن يا تركيبي كار كردن باهاش صحبت كردم ولي به نتيجه اي نرسيديم. به هر حال حق داشت
رنگ فاكتور دو رنگ بود. تركيبي از سايان و مگنت كه تقريباً بنفش رو ميداد. والا چاپ كه شد مشكلي نداشت ، فقط بحث هزينه بود كه طرف تقبل كرد. :)
بحث فاكتور كه پيش مياد بايد ثبات داشته باشه، اين ايراد به طراح قبلي وارد بود
بازم از بذل توجه شما ممنون :rose:
انتقادت كارساز بود:rose:

آخرین ویرایش:

EDMOND

Member
سلام آخه چه طرحي؟
شما بگين چي نياز دارين آخه؟ كارت ويزيت به نظرم اصلاً نيازي به طراحي نداره. فقط چيدمان
البته راستشو بخواي اصلاً فرصتش نيست واسشون طرح بزنيم آخه. تصور كن تو 5 دقيقه بايد طرح بزني و آمار بدي واسه فاكتور شدن
وقت نميشه كه
به كارت ويزيت زير نگاه كنيد
ساده ي ساده
البته خود مشتري اينطور خواسته

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
این هم یه کارت ویزیت کلاسیک لایه باز.

1y4y3knhi925z21j22s.jpg

پیوست ها

• business_card2.rar
    441.5 کیلوبایت · بازدیدها: 633

EDMOND

Member
سلام
من اعتراض دارم
بابا هيچ كس اينجا رو مديريت نميكنه. من فايل cdr رو گذاشتم ولي كسي از مديران يا كاربران فعال نيومد بگه بابا چرا فايل رو غيرچاپي گذاشتم؟؟؟؟!!!!
مثلاً بعضيا وارد نيستن و ميخوان ياد بگيرن، خب يه كم نظارت خرج اين همه مطلب كنين
بچه ها دقت كنين. من يه فايل فوق العاده ساده براتون گذاشتم ولي واسه اين بود كه با اصول چاپ هم آشنا بشين.
من از روي عمد رنگ مشكي نوشته ها رو 4 تا 100 گذاشتم ولي كسي ايرادي نگرفت. اگه اين بره براي چاپ كار خراب ميشه.
رنگ نوشته ها بايد Black باشه.
اگه زمينه مشكي باشه يعني 4 تا 100 براي تايپ و نوشته ها يه استروك مشكي Black حدود 0.5 بايد بزنين تا از تداخل رنگ مشكي زمينه با تايپ سفيد جلوگيري بشه.
هيچ كس از اصول طراحي تو اين آيتم هيچي نميگه.
بچه هايي كه تازه دارن راه ميفتن بايد اينا رو ياد بگيرنااااااااااااااااا
با عرض پوزش كه قاطي كردم :rose:

ghiozila

New Member
آخرین ویرایش:

hosseini_ak

New Member
ببخشيد ميخواستم بدونم سايز فولدر چه اندازه اي هست
اگه سايز خود فولدر ست اداري رو بگين و بگين كه طراحي اون تو چه برنامه اي راحت تره ممنون ميشم

omidcross2000

New Member
سلام خوبید طرح ها خیلی زیبا بودند. ببخشیدیک دونه زحمت داشتم میشع آموزش کامل طرح گالری تینا برای mile کنی (S_gl_600 @yahoo.com

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
سلام دوست جان . واسم خیلی جالب بود که این موضوع رو من تازه الاندیدم
کارت جالبه و لی دو حالت بیشتر نداره :
1. کارهایی که خودت طراحی میکنی رو بصورت لایه باز میزاری .
2. همون مورد اول .

در مورد این هم باید بگم این کاره تو کاملاغلط به نظر من .
و من با لایه باز بودن کاملا مخـــالفم . و از تو میخوام این کار رو نکنی به چند دلیل :
1. ارزش کارهای انجام داده شده توصت تو بسیار پایین میداد . ( بخش مالی منظورم نیست )
2. افراد دیگه رو تنبل میکنی . ( و با این کارت هیچ کمکی به مسی نمیکنی )
3. کسی که دنبال هنر و پیشرف باشه دنبال ایده میگرده نه طرح آماده
3.5. کسی که دنبال پول وسود راحته ، دنبال تمپلیت و سورس میگرده که تازه با پرویی اونو کار خودش جا میزنه .
به نظر من باید ضمینه رو جوری فراهم کرد که این افراد از بازار کار خارج شن .
4. کسی که بخواد طرح تورو هم کپی کنه ، اگه طرح لایه باز نباشه بایدبازم یه زحمتی بکشه پس خود این کار یه جور آموزش یا تمرینه .

اگه میخوای به کسی کمک کنی آموزش بزار نه لایه باز ( البته کل این حرفا نظر شخصیه )

راما

New Member
بچه ها به همتون تبریک میگم واقعا کارهاتون در سطح خوبی هست
البته من کوچیک ترین عضوی هستم که بخوام نظر بدم ولی خیلی خوب و در سطح کارها ایرانی بود عالی بود دوستان

راما

New Member
دوست عزیزم کارهات خیلی خوبه ولی اگر از افکتهای فتوشاپ یه کم بیشتر استفاده کنی جالب تر خواد شد به هر حال خوبه و خیلی منطقی برای فایل های ایرانی است

جدیدترین ارسال ها

بالا