طرحـی 9 تکــه از 9 دلــداده برای نهــمین امــام

abde abbas

Banned
سلام
کارتون جالب بود بسی خوشمون اومد!

اگه واقعا ظهور رو بخوایم امام زمان زودتر از یک ساعت(یک ساعت قرانی) ظهور میکنند:rose:

بله کلا 9 و 19 اعدای هستند که در قران زیاد تکرار و استفاده شدن و اعدادی هستند که با رمز و اسرار خاص خود خیلی چیزها رو بیان میکنند.
بسم الله الرحمن الرحیم از 19 حرف تشکیل شده است که هر حرف رمزی دارد

موفق باشید
سامان

سلام سامان عزیز!

ممنون از حضورت و تاییدت...

ان شاء الله واقعا بخواهیم که ظهور اتفاق بیفته.

به نام خدا
نمی دون چی بگم فقط می تونم بگم عالیع
این نشان از انحاد مسلمانان در تمام زمینه ها دارد.

ممنونم.

امیدوارم در کارهای بعدی شما هم به این جمع متحد بپیوندید...

فقط می تونم ازتون تشکر کنم خیلی عالی بود (ایدش برای هر کی بوده، ایده خیلی خوبی بوده)
از این کارهای برای ترویج فرهنگ شیعه در دنیا زیاد انجام بدید

سلام محسن رجبی عزیز!

از این که شما هم در امضات لینک این تاپیک رو گذاشته ای ممنونیم.

فرهنگ شیعه والاترین و پرجاذبه ترین فرهنگه، اما به شرطی که درست تبلیغ بشه...

کار جالبی انجام دادید ...
موفق باشین
مرسی

ممنون...

خیلی دلم میخواد - با توجه به این همه تعریف - دزدکی یه سیگار برگ بکشم، :cool: اما چه کنم که می ترسم شما جوونها خراب بشید...

از همه متشکرم و متشکریم (این جمع برای 9 نفر بود)

این روز حزین رو به همه تسلیت می گم

یاعلی

PEPEL

New Member
سلام به تمام دوستان
من هم به نوبه خودم روز شهادت جوان ترین و بخشنده ترین و نهمین نور الهی رو به تمام دوستداران و عاشقان و دلدادگانش تسلیت عرض می کنم و امیدوارم با تأسی از آن بزرگوار خو و منش بخشندگی و خوش خلقی با مردم رو در وجودمون بپرورانیم، إن شاء الله...

من هم با دیدین این اثر زیبا حقیقتش خیلی لذت بردم و امیدوارم این شروعی برای پروژه های گروهی دوستان باشه.
از 9 دوست عزیزی هم که زحمت کشیدند تشکر می کنم، با این اینترنت فیزوری نمیشد تمام صفحات رو چک کنم و از هر عزیزی جداگونه تشکر کنم. شرمنده همتون...

اجر همه دوستان با امام محمد تقی جواد الائمه (عیله السلام)، إن شاءالله قسمت بشه همه بریم پابوس آقا در کاظمین...
از دوستان مشهدی هم التماس دعا داریم، ما رو از دعاهای خیرتون محروم نکنید خصوصا وقتی به زیارت ثامن الائمه علی بن موسی الرضا (علیه السلام) تشریف فرما می شوید...
و من الله التوفیق...

آخرین ویرایش:

saber110

Member
سلام به تمام دوستان
من هم به نوبه خودم روز شهادت جوان ترین و بخشنده ترین و نهمین نور الهی رو به تمام دوستداران و عاشقان و دلدادگانش تسلیت عرض می کنم و امیدوارم با تأسی از آن بزرگوار خو و منش بخشندگی و خوش خلقی با مردم رو در وجودمون بپرورانیم، إن شاء الله...

من هم با دیدین این اثر زیبا حقیقتش خیلی لذت بردم و امیدوارم این شروعی برای پروژه های گروهی دوستان باشه.
از 9 دوست عزیزی هم که زحمت کشیدند تشکر می کنم، با این اینترنت فیزوری نمیشد تمام صفحات رو چک کنم و از هر عزیزی جداگونه تشکر کنم. شرمنده همتون...

اجر همه دوستان با امام محمد تقی جواد الائمه (عیله السلام)، إن شاءالله قسمت بشه همه بریم پابوس آقا در کاظمین...
از دوستان مشهدی هم التماس دعا داریم، ما رو از دعاهای خیرتون محروم نکنید خصوصا وقتی به زیارت ثامن الائمه علی بن موسی الرضا (علیه السلام) تشریف فرما می شوید...
و من الله التوفیق...

منم به نوبه خودم تسلیت می گم شهادت میوه دل امام رضا علیه السلام رو به شما

ممنونم که احساساتت رو در باره طرح بیان کردی

انشاء الله در زمان ظهور حضرت یه طرح ناب برای ائمه با هم بزنیم

موفق باشی

یا علی

[EHSAN]

Well-Known Member
رسانه اي شديم

هيچ فكر نميكردم اينقدر اين كارمون گستردگي پيدا كنه و به اين زودي پخش بشه.. اما امروز ديدم كه اين سايت خبر كارمون رو گذاشته و به اين تاپيك هم لينك داده (باز هم ميرسم به حرف عبدعباس كه از اخلاص كار گفت و دوستاني كه همگي با عشق كار كردن...
براي مشاهده خبر كليك كنيد

اميدوارم اين خبر باعث بشه متواضع تر بشيم. و بيشتر براي امامان غريبمون كار كنيم.

يكي از دوستان خيلي عزيزم نكته‌ي قشنگي رو بهم گوشزد كرد و منو عجيب توي فكر برد...
ميدونين چي گفت؟

..بعضی از چیزها رو وقتی به آدم میدهند در ازاش کار میخوان
مواظب باش خدا حواسش خیلی جمعه ها

التماس دعا

abde abbas

Banned
[EHSAN];746898 گفت:
هيچ فكر نميكردم اينقدر اين كارمون گستردگي پيدا كنه و به اين زودي پخش بشه.. اما امروز ديدم كه اين سايت خبر كارمون رو گذاشته و به اين تاپيك هم لينك داده (باز هم ميرسم به حرف عبدعباس كه از اخلاص كار گفت و دوستاني كه همگي با عشق كار كردن...

به به ... :oops:

ببخشید شهادته :snap:

اما فقط یه سیگار :cool:

میگم خبرمون تا این سایته رفته ، اما هنوز تو تاپ گالری نرفته! :-?

یاعلی

[SOBHAN]

Active Member

انشالله ...

میگم خبرمون تا این سایته رفته ، اما هنوز تو تاپ گالری نرفته!

انشالله تو تاپ گالري آخرتمون ثبت بشه ، اينجا كه چيزي نيست ، مياد و ميره !

ياعلي (ع)

mayapower

Well-Known Member
خیلی جالبه ها!
این 9 عجب حکایاتی داره! ببین دل چه میکنه:)
موفق باشید

سلام چه دل بازاری شده دلم رو برده اینجا مهدی جون:rose:

سلام به تمام دوستان

و من الله التوفیق...

سلام پدرام خوبی
چه خبرا آقا نیستی
ممنون شما نظر لطفته
نمیدونم چرا با این همه لطف بچه ها چی کار کنم دیروز تا حالا دارم ذوق ذوق میزنم
اصلاً حال شوریدگی عجیبی دارم:oops:
ببخشید به قول محمدم شهادته:mad:

[EHSAN];746898 گفت:

يكي از دوستان خيلي عزيزم نكته‌ي قشنگي رو بهم گوشزد كرد و منو عجيب توي فكر برد...
ميدونين چي گفت؟

..بعضی از چیزها رو وقتی به آدم میدهند در ازاش کار میخوان
مواظب باش خدا حواسش خیلی جمعه ها

التماس دعا

ممنون احسان گلم
خیلی گلی
هم از جمله ای که گفتی هم از لینکی که معرفی کردی
آقا ما که در دم ترکیدیم
باور نداری:بوم پلق :shock:

[SOBHAN];746929 گفت:
انشالله ...

انشالله تو تاپ گالري آخرتمون ثبت بشه ، اينجا كه چيزي نيست ، مياد و ميره !

ياعلي (ع)

سلام محمد حسین:rose:
عزیزی برام:rose:
چقدر شما ها با شعورید به خدا
واقعاً که خوشحالم کردی
تاپ گالری بود برام اما حالا چی اثری دیگه ازش نیست
یاد یه جمله افتادم
دنیا به قشنگی امـــا وفا نداری:sad:

mayapower

Well-Known Member
تبريك ميگم به همه بچه هاي دلداده... انشالله كه خدا نصيب ما هم بكنه ! ;)

سلام

خوبی الرام جوهون
آقا(خانوم:دی

خودت که دلداده تری
پروانه وار به در میخانه اینا شیطون بلا:wink:

ایشالا نصیب همه بشه ود

خوش باشی
یا علی

اسماعیل

:تا حالا اسممو پایین پیغامام ننوشته بودم خوبه بنویسم نه:)

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
فقط می تونم ازتون تشکر کنم خیلی عالی بود (ایدش برای هر کی بوده، ایده خیلی خوبی بوده)
از این کارهای برای ترویج فرهنگ شیعه در دنیا زیاد انجام بدید

محسن جان، این ایده ی زیبا رو عبد عباس عزیزمون مطرح کرد. به نظر من که این طرح، توش همه چیزای خوب رو داشت : صفا، همدلی، صمیمیت، دوستی، حس همکاری، وجدان کاری، نظم، دیسیپلین، برنامه ریزی، مدیریت زمان و نیروی انسانی!، اخلاص، توکل، تصمیم گیری، هدف درست و ... اما همه ی اینها از یک تفکر درست و خلاقیت موثر سرچشمه گرفته بود.
من واقعاً از عبد عباس (محمد جان) دوست خوبم، تشکر می کنم بابت این تفکر و خلاقیت و این اتفاق خوب.
از همه ی دوستان خوبم که در این اتفاق قشنگ نقش داشتن و از همه ی کسایی که این کار رو زیبا دیدن و پسندیدن، بی نهایت سپاسگزار و ممنونم.
مطمئنم این کار شروع یک حرکت ماندگار و مستمر و با اعضایی بیش از این خواهد بود. و امیدوارم این کار و کارهای بعد از این مورد توجه نایب عصر (عج) قرار بگیره.

بازم سپاسگزارم.
یاعلی.
موفق باشید.:rose:

IndianBoy

Member
سلام بشرجانها.... :D

آقا مي‌بينم كه همتون شنگوليد و داريد به جاي منم از ملت تشكر ميكنيد و .... :oops:
خوشحالم كه اين طرح و اين ايده خيلي غوغا كرد.....

اين سايتم يه نگاه بندازيد تو لينكدونيش اين تايپيك رو معرفي كرده : لينك

d9ygzwxxptb7ri6iw55.gif

موفق باشيد ....:rose:

ايليا :)

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ببخشید یکمی دیر سر زدم.

بخاطر یه سری کار که به زودی در جریانش قرار خواهید گرفت بدجوری سرم شلوغ شده.

حتی نرسیدم درست و حسابی به فروم سر بزنم.

کار قشنگی شده و جای تبریک داره که یه کار گروهی نتیجه ی خوبی هم داشته.

از انتشار اون توی سایتهای دیگه هم خوشحال شدم.

امیدوارم همتون موفق باشید.

abde abbas

Banned
محسن جان، این ایده ی زیبا رو عبد عباس عزیزمون مطرح کرد. به نظر من که این طرح، توش همه چیزای خوب رو داشت : صفا، همدلی، صمیمیت، دوستی، حس همکاری، وجدان کاری، نظم، دیسیپلین، برنامه ریزی، مدیریت زمان و نیروی انسانی!، اخلاص، توکل، تصمیم گیری، هدف درست و ... اما همه ی اینها از یک تفکر درست و خلاقیت موثر سرچشمه گرفته بود.
من واقعاً از عبد عباس (محمد جان) دوست خوبم، تشکر می کنم بابت این تفکر و خلاقیت و این اتفاق خوب.
از همه ی دوستان خوبم که در این اتفاق قشنگ نقش داشتن و از همه ی کسایی که این کار رو زیبا دیدن و پسندیدن، بی نهایت سپاسگزار و ممنونم.
مطمئنم این کار شروع یک حرکت ماندگار و مستمر و با اعضایی بیش از این خواهد بود. و امیدوارم این کار و کارهای بعد از این مورد توجه نایب عصر (عج) قرار بگیره.

بازم سپاسگزارم.
یاعلی.
موفق باشید.:rose:

سلام مهدی جان!

یه جوری منو شرمنده کردی که دیگه سیگار برگم نمی تونم بکشم... :wink:

اما این جاش خیلی چسب ناک بود: ( یعنی چسبید)

این طرح، توش همه چیزای خوب رو داشت : صفا، همدلی، صمیمیت، دوستی، حس همکاری، وجدان کاری، نظم، دیسیپلین، برنامه ریزی، مدیریت زمان و نیروی انسانی!، اخلاص، توکل، تصمیم گیری، هدف درست و ...

واقعا صفا و صمیمیت و رفاقتی که تو این کار خودش رو نشون داد - و هنوز هم تو همین گفت و شنود ها ادامه داره - خیلی پر رنگ و به یادموندنی بود.

اما واقعا و بدون هیچ تعارفی می گم که اگه تک تک شما نبودید و یا همکاری نمی کردید و پای کار نبودید، هیچ وقت نتیجه اش این قدر شیرین نمی شد. مثلا شما به شخصه سه تا رنگ مختلف برای کارت فرستادی، یادته؟ می دونی اگه این رنگ در بین کارهات نبود و مثلا من همون سبز آبی رو می ذاشتم به هیچ وجه وزن کار این قدر خوب نمیشد...

...و این برام افتخاره که با شماها توی گروه بودم... امیدوارم در اون سرای غربت با امثال شما دلداده ها، یه جا باشم.

راستی یه بار دیگه میخوام برای کار بعدی مون تبلیغ کنم: آهای ملت کار بعدی محشره ، می ترکونه ، داغونه ، خفنه ، بی سابقه است ، آدم ها رو علامت تعجب می کنه ، ببینی داد میزنی، جیغ بنفشه ، خشک میشی ، فشارت میفته اگه بفهمی چیه، یکه ، آخرشه ، چشات رنگین کمون میشه ، گنجیشک دور سرت می چرخه اگه بدونی... ان شاء الله

:lol: :shock: :wink: :-? :neutral: :cool:

پس منتظرش باشید... یاعلی

bidemajnon

Well-Known Member
سلام
جداً كه چه كار عظيمي انجام داديم و خودمون خبر نداشتيم .:neutral:
يادش بخير
2 هفته پيش پابوس امام جواد عليه السلام كه بودم با خودم تصميم گرفتم حتماً‌ اينبار براي امام جواد عليه السلام هم يه طرح بزنم
هيچ وقت فكر نمي كردم همچين طرحي بشه .

رشته اي بر گردنم افكنده دوست
مي كشد هرجا كه خاطر خواه اوست (‌اميدارم درست نوشته باشم)

فكر كنم يه عده از دوستان يادشون باشه چند وقته پيش چند تا از برو بچز مي خواستن يه كار گروهي تو مجيد آنلاين انجام بدن . حتي يه تاپيك جدا گانه تشكيل دادن . تازگيا ازش خبر ندارم ولي خيلي وقت پيش ديدم كه معلق بود. حتي مديرانش هم فكر كنم بي خيال مجيد شدن.

منم به نوبه خودم از عبد عباس با اينهمه شور و نيروي جواني تشكر مي كنم .:rose:
خدا خيرت بده جوون.
پير شي انشا الله

راستي پست قبلي من هم كه تصويرم رو گزاشتم 309 بود (‌اينم يكي از عجايب)
از دوستاني هم كه زحمت جواب دادن رو متحمل ميشن ميتشكريم:wink:

abde abbas

Banned
اين سايتم يه نگاه بندازيد تو لينكدونيش اين تايپيك رو معرفي كرده : لينك

d9ygzwxxptb7ri6iw55.gif

سلام ایلیا داداش!

ممنونم... می بینم که حسابی رفتیم رو آنتن... :cool:

آقا اینترنت رو خوب بگردید ببینید دیگه کجا لو رفتیم؟!

ببخشید یکمی دیر سر زدم.

سلام سارا خانم! باز همین که سر زدید ، ممنون!

آخه این روزا مدیرها وقت نمی کنند به کارگرها - اون هم هر کارگری - سر بزنند...

کار قشنگی شده و جای تبریک داره که یه کار گروهی نتیجه ی خوبی هم داشته.

از انتشار اون توی سایتهای دیگه هم خوشحال شدم.

امیدوارم همتون موفق باشید.

راستش انتظار شخصی بنده این بود که علاوه بر استقبال گرم کاربران و دوستان عزیز، نیم نگاهکی هم از جانب مدیران به این حرکت نو صورت بگیره... کم کم دیگه داشتیم نا امید می شدیم و اگه تشکر آقا مجید و این پست شما نبود دیگه بایست بی خیال می شدیم...

برای شما - که هم در این تاپیک و هم تاپیک قبلی بنده تنها مدیر گرافیک بودید که تشکر کردید و مطلب نوشتید - و سایر مدیران بخش و انجمن - که امیدواریم مطالب اون بزرگواران رو هم در این جا و سایر پست های حقیر ببینیم - آرزوی موفقیت دارم.

ممنون... یاعلی

abde abbas

Banned
سلام
جداً كه چه كار عظيمي انجام داديم و خودمون خبر نداشتيم .:neutral:
يادش بخير
2 هفته پيش پابوس امام جواد عليه السلام كه بودم با خودم تصميم گرفتم حتماً‌ اينبار براي امام جواد عليه السلام هم يه طرح بزنم

فكر كنم يه عده از دوستان يادشون باشه چند وقته پيش چند تا از برو بچز مي خواستن يه كار گروهي تو مجيد آنلاين انجام بدن . حتي يه تاپيك جدا گانه تشكيل دادن . تازگيا ازش خبر ندارم ولي خيلي وقت پيش ديدم كه معلق بود. حتي مديرانش هم فكر كنم بي خيال مجيد شدن.

منم به نوبه خودم از عبد عباس با اينهمه شور و نيروي جواني تشكر مي كنم .:rose:
خدا خيرت بده جوون.
پير شي انشا الله

راستي پست قبلي من هم كه تصويرم رو گزاشتم 309 بود (‌اينم يكي از عجايب)
از دوستاني هم كه زحمت جواب دادن رو متحمل ميشن ميتشكريم:wink:

سلام وحید داداش کربلایی!

چه طوری عزیزم؟ می خواستم پستت رو تو پست قبلی ام جواب بدم، اما این قدر از دل نوشته بودی که گفتم تو یه پست جدا یه ذره از مدارکی رو که جز خدا و حجتش فقط من و یکی از بچه ها می دونستیم رو برات رو کنم، تا بدونی دنیا دست کیه و اون آقا بخشنده چه آقاییه...

می بینید چقدر تو این پست از عدد 9 صحبت میشه... این مطلب رو با دقت بخونید ، ریز به ریز می خوام حرف بزنم براتون:

به کله ام خورد برای عید غدیر یه کار مشترک انجام بدیم... همه جوانب رو سنجیدم و حتی طرح نشانه نوشته رو انتخاب کردم و شروع کردم به وکتور کردنش... کار رو برای هشت نفر در نظر گرفته بودم و برای اون هشت نفر - نمی دونم چرا هشت تا؟ - این پیغام رو فرستادم که بخشی از اون پیام این بود:

یه طرحی به ذهنم رسیده که می خوام بهتون بگم.

این طرح مجید انلاین رو خواهد ترکاند و بسیار بسیار تاثیرگذار خواهد بود و قدرت اتحاد و همدلی و محبت بچه مذهبی های پاکار رو برای همه نمایان خواهد کرد، ان شاء الله.

اما جزئیات طرح رو بعدا براتون توضیح خواهم داد... فعلا اگر حاضرید با بنده و چند تا دیگه از بچه های گل روزگار در مجیدآنلاین همکاری کنید، اعلام فرمایید.

خواهش می کنم فعلا در خصوص جزئیات طرح اصلا چیزی نپرسید، هنگامی که نفرات پاکار مشخص شدند، اسامی اون ها و جزئیات رو به طور دقیق براتون خواهم گفت.

هستید؟

منتظر جوابتونم... یاعلی

وحید جان! در هنگام ارسال این پیام شما کربلا بودی و یکی دیگه از دریافت کننده ها هم نمی تونست حضور داشته باشه...

بنابر این برای شما دو تا جایگزین انتخاب کردم و عملا هشت نفرمون مشخص شدند. در همین حین به دلایلی که - اگه واقعا بدونم چرا به دلم افتاده - شاید غربت امام جواد باشه - و شاید این نجوای عاشقانه تو با امام نهم - تصمیم گرفتم برای امام جواد علیه السلام کار کنیم.

اما وحید تو آن موقع نبودی و از لیست حذف شدی... لیست هشت نفره بود، با خودم می گفتم : امام رضا! ببین برای ولادتت چقدر طرح زده اند... مطمئنم برای شهادت فرزندت یک طرح هم نخواهند زد. این شد که به آقا گفتم طرحی هشت تکه ای می زنیم و از جانب شما تقدیم می کنیم به فرزندتان...

وحید! کارمان هشت تکه بود... اما درست وقتی می خواستم کار را برای بچه ها توضیح دهم، تو به ان پیغام اولیه ام پاسخ دادی و از حروف گ چ پ ژ فهمیدم که ایران هستی و برگشته ای... من وحید را از لیستم حذف کرده بودم، اما جوابت آمد:

سلام حبيبي
ممنون از اينكه به اين حقير اعتماد فرمودين
ترجيح مي دم بدونم چيه بعد موافقت كنم
ناراحت نشينا
شما رو خيلي قبول دارم و مي دونم كه كار بي ربطي انجام نمي دين .
ولي دوست ندارم ندونسته يه كار رو قبول كنم و بعد توانايي انجامش رو نداشته باشم شرمندتون مي شم .

تو حتی پیشنهادم رو قبول نکردی، در لیست من هم نبودی، پس علتی نداشت که من برنامه ام رو به خاطر تو به هم بزنم... اما نمی دونم چرا حیفم اومد وحید باشه و در جمع ما نباشه، برنامه رو عوض کردم. قطعات 9 تا شد، نمی دونم با این که ارتباط خاصی بین من و تو نبود ، با پر رویی در متنی که برای همه ارسال شد این عبارت رو آوردم:

وحید هم که نائب الزیاره هممون بوده تو کربلای معلی تازه برگشته و البته هنوز جواب قطعی نداده، اما چون مطمئنم که با انرژی کربلایی اش اگه رو حرف من حرف بزنه، رو حرف احسان و ایلیا چیزی نمیگه آوردمش جزء لیستمون... وحید جون شکایتی داری؟

خیلی کارم عجیب بود... و عجیب تر این که تو خیلی متفاوت حرف زدی:

سلام اخوي
ممنون از لطفت كه مارو هم لايق دونستي.
طرح جالبناكيه
شكايتي ندارم .
يا علي

از این جا به بعدش رو همه بچه های گروه می دونند، اما تا این جاش رو حتی خودم هم نمی دونستم چرا؟

اما حالا فهمیدم:

يادش بخير

الان که دارم این مطلب رو می نویسم ، خیلی لحظات باصفایی دارم، خیلی باصفا، خیلی باصفا... صفا کردن با این خاندان عجب صفایی داره، دلم بارونی شده... امیدوارم تو هم که می خونی « باران عشق» بنوازی...

یاعلی

besmeallah.png

سلام 9 بار سلام :rose:
دستت همتون درد نکنه عالی عالی
دست تک تکتون رو می‌بوسم
مهمتر از طرح که خیلی عالی شده این همبستگی و اتحاد که
بین جوونهای شیعه بوجود اومده که انشاالله همینا زمینه ساز
ظهور آقامونه بخدا یکمکی بغض کردم :cry: از این کار زیبا وقتی احسان
جان پست زد بیام این کار رو ببینم شوکه شدم
انشاالله که هرچی میخواین به بزرگی و کرم آقا امام جواد علیه السلام
از خدا بزرگ بگیرید
یا علی

Webber

Well-Known Member
سلام دوستان
این کار دو زیبایی داشت.یکی زیبایی طرح و یکی زیبایی کار گروهی که مهمتره.
از شما پسرای خوب ممنونم و دوستون دارم
چون دلداده های این ستارگان رو باید دوست داشت.
81.gif

داشت یادم می رفت. بعضی ها هیچی نشده با یه تعریف شروع می کنن به :cool: .اگر در آینده بخواد ازشون تجلیلی بشه معلوم نیست کارشون به کجا بکشه .
ممنون
موفق و عاشق باشید
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::

علی

جدیدترین ارسال ها

بالا