طراحی کارت پرسنلی

shahtoor

New Member
من مسئول روابط عمومی یک اداره هستم می خواستم برای پرسنل اداره یه کارت مشخصات طراحی کنم که روی میز کارمند داخل یه قاب گذاشته بشه برا تکریم ارباب رجوع مشخصات هم شامل نام ونام خانوادگی نام واحد سازمانی و پست سازمانی بعلاوه یک عکس از کارمند هست
دوستان خیلی فوری واضطراری هست کسی می تونه به من کمک کنه اگه کسی نمونه کارت با فرمت psd داره لطف خیلی بزرگی میکنه برام رو آپلود کنه

3D Art

Member
شما میتونید به یک گرافیست مراجعه کنید ...
این که نمیشه هرکی چند سال وقت بذاره و گرافیست بشه بعد شما بیای بگی یک کارت رایگان برای من بزنین ....!
شما خودت تو اون اداره پول نمیگیری ؟
نمیدونم چرا بعضی ها میخوان از این محیط آموزشی سوء استفاده کنند

shahtoor

New Member
3datr
آقا یا خانوم
من نگفتم کسی کارت رایگان به من بده شما هم اگه خوب پیغام منو میخوندی میدیدی نوشتم منو ((راهنمایی)) کنین یا یه((نمونه)) کارت بدین که کار دستم بیاد
نمیدونم شما وامثال شما ها چرا این قدر منفی نگر هستین دوست عزیز بهتره یه کم در مورد بقیه با تامل تر فکر کنین

mjan53

Member
3datr
آقا یا خانوم
من نگفتم کسی کارت رایگان به من بده شما هم اگه خوب پیغام منو میخوندی میدیدی نوشتم منو ((راهنمایی)) کنین یا یه((نمونه)) کارت بدین که کار دستم بیاد
نمیدونم شما وامثال شما ها چرا این قدر منفی نگر هستین دوست عزیز بهتره یه کم در مورد بقیه با تامل تر فکر کنین

خيلي ببخشيد شماكه مثبت نگريد و نمونه كار مي خواي ميشه بگي اين نمونه كار چرا بايد psd باشه

3D Art

Member
3datr
آقا یا خانوم

3D ART نه 3Datr
شما فرق بین atr و art رو نمیدونی حالا راهنمایی میخوای ؟
من خودم 3D کار میکنم از نرم افزار های پیکسلی و وکتور هم کاملا سر در میارم ولی اگر بخوام کارت طراحی کنم یا ست اداری یسازم حتما میدم به یک گرافیست حرفه ای ..... مگه فقط شما باید پول در بیاری ؟
در ضمن نمونه های آماده طرف بزنه 20-30 میگیره
اگر بخواد طرح با کانسپت بزنه که بالای 50 میگیره
مشکل اینه که بعضی ها میخوان سوء استفاده کنن از نیت پاک بچه های گرافیست

MOSTAFA

کاربر فعال
دوستان لطفا احترام همدیگر رو نگه دارید، اینجا محلی برای بحث های شخصی نیست!
......................................................
توی نت عنوان ID Card رو جستجو کنید فایل های خوبی پیدا میکنید
این یک نمونه از یک ID Card هست که لینکش رو براتون گذاشتم که برای کار های رسمی مناسب هست، میتونید بر اساس این نمونه یک طرح مناسب بزنید یا همین رو تغییر بدید...
http://etorathu.deviantart.com/art/deviantART-ID-Card-Template-43048276?q=boost%3Apopular%20id%20card&qo=4

موفقیتـ

آخرین ویرایش:

shahtoor

New Member
ممنونم از شما black.dragon به خاطر راهنمایی تون

وشما 3D Art وmjan53 اگه تو اینترنت کارت ویزیت یا هرچیز دیگر گرافیکی رو با فرمت PSDسرچ کنی هزاران رکورد برات میاره اونا هم کار گرفیستا هستش حالا نمیدونم چرا شماها اینقدر حساسین وجبهه میگیرین ؟

3D Art

Member
ممنونم از شما black.dragon به خاطر راهنمایی تون

وشما 3d art وmjan53 اگه تو اینترنت کارت ویزیت یا هرچیز دیگر گرافیکی رو با فرمت psdسرچ کنی هزاران رکورد برات میاره اونا هم کار گرفیستا هستش حالا نمیدونم چرا شماها اینقدر حساسین وجبهه میگیرین ؟

این حرف شما کاملا درسته توی اینترنت همه چیز پیدا میشه
ولی گرافیست ها کارهاشون رو برای دادن ایده شیر میکنن
توی ایران 90 درصد شرکت ها لوگوشون رو هم از اینترنت بر میدارن !
بهتر نیست کارتی که میخواهید اختصاصی برای شما باشد ؟

Leoric

Member
جناب 3d art یکم انعطاف پذیرتر باشین . خیلی ها توی این فروم درخواست می کنن . ما که نباید صرف اینکه اونها فایل PSD درخواست کردن

روبروشون جبهه بگیریم . طرح داری بگو دارم . نداری حداقل جلو راهش سنگ ننداز . شاید کار این بنده خدا هم گیره . از این دید نگاه کنی از

نظر من زیباتره

.

3D Art

Member
من توی بخش 3d به همه کمک میکنم
توی چند تا فروم دیگه هم حتی تا مدلینگ رایگان برای دانشجویان انجام میدم ( چون وضع دانشجو ها رو میدونم )
توی بخش 3D اگر نگاه کنید متوجه میشید دوست جان
ولی شما دیدی ایشون خودشون رو چی معرفی کردن ؟
دیگه امثال ایشون نخوان برای این کارها پول خرج کنن من میخوام پول خرج کنم ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا