بی بی کد طراحی ویلا

samantaheri

Active Member
سلام و خسته نباشید به همه دوستای گلم.قبلا زمسنون این کار رو گذاشته بودم که حالا رو بهارش کار کردم البته به تازکی. با مکس 2012 و ی ری2 هستش البته از پلاگین چمن ویچک هم استفاده کردم امیدوارم مورد مقبول شما دوستای عزیز قرار بگیره. بابت تمام نظرات شما ممنونم
b.JPG

Ronalix

Member
کار خوبیه و چمن ها رو خدایی تمیز در آوردی ولی رو خود بنا خیلی کار نکردی احساس کشیدکی بیش از حد داره اون دوتا حجم که به جای لامپ گذاشتی رو هم تغییر بدی بهتره ! موفق باشی

modasa

Member
سلام خیلی عالی شده.دوسش دارم.
میشه لطف کنید نحوه ی رندر این تصویر رو توضیح بدین؟؟
یعنی تنضیماتش رو!چی رو تیک زدین و چی رو تغییر دادین و همینطور نور کدوم قسمت
قرار گرفته؟؟
و اینکه از چه منابع نوری استفاده کردین؟؟
ممنونتون میشم.

samantaheri

Active Member
سلام.بابت تشویقتون ممنون.تنظیماتش خیلی ساده هستند و زیاد تنضیمات رو بازی ندادم.چون الان به سیستم خودم دسترسی ندارم نمیتونم از تنضیماتش عکس بگیرم.اگه براتون خیلی مهم بود دفعه بعد عکس میگیرم میارم ولی بطور خلایه بگم روی expenshel گذاشتم و دوتا از تیکای بغل رو فعال کردم و همنطور رویiridense map و litecash گذاشتمشون کمی غلط املایی دان اینایی که نوشتم ولی اگه متوجه نشیدین عکسارو براتون میذارم.درمورد نور هم از یک وی ری سان استفاده کردم و تو زاویه سمت راست عکس همینطور که میبینید در حالت 8 تا 9 صبح قرارش دادم با شدت 04..همین

آخرین ویرایش:

samantaheri

Active Member
ممنون دوست عزیز.من الان دسترسی به کامپیوتر خودم ندارم اما اگه برات مهمه برات فایل آموزشیشو که بصورت پی دی اف هستش برات میارمش

samantaheri

Active Member
من الان دسترسی به کامپیوتر خودم ندارم اما اگه برات مهمه برات فایل آموزشیشو که بصورت پی دی اف هستش برات میارمش

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. کار خوبی شده.ببین دوست برای اینکه بهتر دیده بشه مفهوم تکسچر باید روی متریال سازی کار کنی.مثال زیر دقت بکن
lovely-1.jpg

جدا از اینکه جزئیات باعث زیبایی یه کار میشه اما متریال بتن حداقل از 3 لایه توسط vray blend متریال هست.
در مورد لوسرهای داخل فکر کنم نگم بهتره.
مدیریت screen off رو باید ارتفا بدی.منظورم چیزهایی که توی رفلکت میافته
موفق باشی

پیوست ها

• lovely-1.jpg
    lovely-1.jpg
    281.6 کیلوبایت · بازدیدها: 2

modasa

Member
سلام.بابت تشویقتون ممنون.تنظیماتش خیلی ساده هستند و زیاد تنضیمات رو بازی ندادم.چون الان به سیستم خودم دسترسی ندارم نمیتونم از تنضیماتش عکس بگیرم.اگه براتون خیلی مهم بود دفعه بعد عکس میگیرم میارم ولی بطور خلایه بگم روی expenshel گذاشتم و دوتا از تیکای بغل رو فعال کردم و همنطور رویiridense map و litecash گذاشتمشون کمی غلط املایی دان اینایی که نوشتم ولی اگه متوجه نشیدین عکسارو براتون میذارم.درمورد نور هم از یک وی ری سان استفاده کردم و تو زاویه سمت راست عکس همینطور کخ میبینید در حالت 8 تا 9 صبح قرارش دادم با شدت 04..همین

بله اگه لطف کنید فایل PDF اش رو بزارین خیلی ممنونتون میشم.
خواهشا اگه گذاشتین خبرم کنید - واقعا به مبحث نور پردازی خیلی
نیاز دارم.:rose:

samantaheri

Active Member
سلام شما قبلا گفته بودید که فایل اموزش چمنا رو میخواید اگه هنوزم میخواید ایمیل بدید براتون میلش کنم.

سلام شما قبلا گفته بودید که فایل اموزش چمنا رو میخواید اگه هنوزم میخواید ایمیل بدید براتون میلش کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

modasa

Member

سلام
میشه برای منم ایمیل کنید؟
[email protected]
ممنونتون میشم
اگه تنظیمات این تصویر زیبا رو هم بهم بگید که دیگه خیلی آقایی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا