طراحی وب

smp68

New Member
سلام
در زیر طرح جدید از قالب سایتم را مشاهده میکنید که به تازگی کار طراحی و بارگذاریش به پایان رسیده.
متاسفانه نسبت به کارهایی که برای خودم میزنم حساسیت بیشتری خرج میدم تا برای مشتری:green:یکی از نگرانیهام رنگ زردش هست.که میتونه بازخورد خوبی نداشته باشه.خیلی خوشحال میشم دوستان نظراتشون را بیان کنند تا نواقص را برطرف کنم.با سپاس

پیوست ها

• smp .png
    smp .png
    654.4 کیلوبایت · بازدیدها: 56

bitaroos

Member
فقط میتونم بگم فوق العاد ه ســــــ
بنظرم اون رنگ زرد خیلی هم قشنگه، شاید اگه دگمه سمت چپ رو هم از خاکستری به زرد تبدیل کنی، بهتر بشه
بی زحمت اسم سایتت رو هم برام با پیغام خصوصی بفرست.

canabis

Member
من در زمینه طراح وب تجربه ای ندارم .
ولی بعنوان یه بازدید کننده خیلی خوشم اومد
از اون صفحه هایی نیست که تا بیاد بالا آئم ببندش

L-B

Well-Known Member
شــــیک !
قسمت main یه صورت اسلاید عوض میشه درسته ؟ اگه ماین کار انجام میشه در هر اسلاید بتونی رنگ زرد زیر اون تغییر کنه خوب میشه ! ..
فقط تنها چیزی که به کار نمیاد همون منوی بالاست به این دلیل میگم که چپ و راست ( border ) کج هست ب نظرم به کار نمیخوره و اگه مایل باشه بهتره ...

سلام
زیبا و خلاصه
یه نکته که تو طراحی سایت مهمه اینه که همه چی تو یهنگاه دیده بشه اما قسمت پاینن که لینکهای زیادی هم داره تو دید نیست. حیفم اومد یه ایراد نگیرم از کار خوبت.
یا علی

R-med

Well-Known Member
من هم خوشم اومد از طرحت
فقط به نظر من یه شکل و رنگی به Top Menu بده . حیفه همینجور ساده بمونه
بعد قسمت گالری هم خیلی بزرگه . بهتر بود کوچیکتر میکردیش . اینجوری سایتت شبیه به Picture Gallery شده

smp68

New Member
سلام

من هم خوشم اومد از طرحت
فقط به نظر من یه شکل و رنگی به Top Menu بده . حیفه همینجور ساده بمونه
بعد قسمت گالری هم خیلی بزرگه . بهتر بود کوچیکتر میکردیش . اینجوری سایتت شبیه به Picture Gallery شده

سلام.اون منو را شاید کلا تغییر دادم یا یکم ببرمش بالاتر و کشیدترش کنم.برای اضافه کردن لینکهای جدید.

سلام
زیبا و خلاصه
یه نکته که تو طراحی سایت مهمه اینه که همه چی تو یهنگاه دیده بشه اما قسمت پاینن که لینکهای زیادی هم داره تو دید نیست. حیفم اومد یه ایراد نگیرم از کار خوبت.
یا علی
سلام
نظر شما کاملا درسته.
درواقع در حال حاضر صفحه به 2 بخش تبدیل شده.
که این موضوع از ابتدا در نظر گرفته شده

شــــیک !
قسمت main یه صورت اسلاید عوض میشه درسته ؟ اگه ماین کار انجام میشه در هر اسلاید بتونی رنگ زرد زیر اون تغییر کنه خوب میشه ! ..
فقط تنها چیزی که به کار نمیاد همون منوی بالاست به این دلیل میگم که چپ و راست ( border ) کج هست ب نظرم به کار نمیخوره و اگه مایل باشه بهتره ...

سلام.به صورت خودکار عوض نمیشه و کاربر میبایست اون را دستی عوضش کنه.
اون منو یکی از دردسرهای کار بودش که باید یک تغییرات جدید روش اعمال بشه شاید کلا یک شکل جدید دربیاد

از تمامی دوستان که نظر دادند سپاسگذارم.
:rose:

Saeed

Well-Known Member

احسنت ، اسکلت خیلی خوبی داره ولی زردش خیلی آبکیه :دی تو طرح فضاهای خالی یکمی زیاده و

اگه تو سر تایتل ها از فونت استفاده کنی خیلی خیلی بهتر ام میشه ...

موفق باشید ...

جدیدترین ارسال ها

بالا