طراحی وب فلش رسپانسیو

سلام چند تا سوال دارم

1- من توی فلش همیشه وقتی میخوام خروچی وب بگیرم میرم و تنظیمات رو میزارم روی 100*100 بر اساس پرسنت یا همون در صد خودمون که در واقع صفحه ما رو فیت در صفحه نمایش نشون میده که متاسفانه خروجی بسیار ریز و غیر قابل قبول میشود ..

2 - اگه بخوایم صفحه وب سایت شخص قشنگ فول باشه و به قوله بچا گفتنی صفحه تمیزو بزرگی داشته باشیم باید چکار کنیم

3- در مورد رزپانسیو بودن سایت هم یک ت.وضیج بدید

درود بر تو ای نژاد پاک آریایی:rose:

wgolzar

Active Member
سلام دوست عزیز یه نکته : اگر خروحی کوچیک نمایش میده پس چرا همیشه اینکارو میکنی
بنده تست کردم و روی 100*100 گذاشتم و صفحه خروجی بزرگ بود و فیت شده بود. :wink:

آخرین ویرایش:
سلام دوست عزیز یه نکته : اگر خروحی کوچیک نمایش میده پس چرا همیشه اینکارو میکنی:lol:
بنده تست کردم و روی 100*100 گذاشتم و صفحه خروجی :wink:

سلام دوست عزیز ! شما که خیلی سر در نمیارید نیازی نیست اطلاعاتتونو به دیگران منتقل کنید !
مزه ریختن هم ممنوع .. رروی 100 در 100 که بزاری مشکل داره .. پس حرف الکی نزن

wgolzar

Active Member
حسین اقا من که چیز خاصی نگفتم ... به هرحال اگر ناراحت شدید پوزش پوزش.:rose:
ولی واقعیت اینه که من با فلش CS.5 که تست کردم و خروجی گرفتم بزرگ بود .یاعلی

mohammad.sub7

کاربر فعال
ببین دوست من اومدی اینجا سوال می پرسی طلبکار که نیستی. اگه خواستن لطف میکنن جواب میدن اگه قرار ناراحت شی سوال نپرس ایشون حرف بدی نزد که اومدی قاطی میکنی!

ببین دوست من اومدی اینجا سوال می پرسی طلبکار که نیستی. اگه خواستن لطف میکنن جواب میدن اگه قرار ناراحت شی سوال نپرس ایشون حرف بدی نزد که اومدی قاطی میکنی!

اوکی من منظور ایشونو اشتباه فهمیدم .. ازهمگی عذر خواهی میکنم حالا اگه کسی بلده جواب بده به جای جر و بحث !

mohammad.sub7

کاربر فعال
من متوجه نمیشم دقیق منظورتون رو اما صفحه کار هرچقدر باشه رزولوشن ضفحه وب هم همون اندازه میشه وقتی روی 100% . الان 1 نمونه فایل که میگی ریز میشه بزار منم تست کنم شاید فهمیدم ایراد کار از چیه

من متوجه نمیشم دقیق منظورتون رو اما صفحه کار هرچقدر باشه رزولوشن ضفحه وب هم همون اندازه میشه وقتی روی 100% . الان 1 نمونه فایل که میگی ریز میشه بزار منم تست کنم شاید فهمیدم ایراد کار از چیه

مشکل اینه که وقتی روی 100 در صد میزاری روی مانیتور های لب تاب که رزولیشن پاینتری دارن صفحه خیلی ریز میشه ولی روی مانیتورهای واید و بزرگ مشکلی نیست .... خروجی چه شکلی بکیرم میشه بکی !؟

mohammad.sub7

کاربر فعال
من خودم به این مشکل نخوردم ولی ببین این روش جواب میده. به جای درصد match movie رو انتخاب کن که سایز stage اصلی بعد ممکنه صفحه بزرگتر باشه مثلاً از صفحه داخل وب سیستم ها ریزولوشن پایین پس حالا متغیر تعریف کن از نوع عددی و برابر با Capabilities.screenResolutionX و Capabilities.screenResolutionY بده. حالا بگو اگه متغیر یعنی X,Y صفحه ما کوچیکتر از سایز بود stage.scaleMode = StageScaleMode.EXACT_FIT; وگرنه stage.scaleMode = StageScaleMode.NO_SCALE اگه مشکلت حل نشد فایلت رو به همراه HTML کنارش بزار تا ببینم ایراد کجاست.

اوکی محمد جان بسیار روش خوبیه ... تستش میکنم مجلی بود خبرت میدم .. مرصی از کمکت

جدیدترین ارسال ها

بالا