طراحی وب سایت

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام این سایت رو برای یک شرکت خصوصی در دست دارم.مثل همیشه کل کار با فوتوشاپ پیاده سازی میشه و با Microsoft Expression اسمبل میشه

2w3p0qt.jpg

پ.ن: دوستان بعد خاندن نظرها تصمیم گرفتم لینک در دست ساخت رو بزارم برای اینکه تبلیغ هم نباشه در سایتی غیر از سایت این شرکت کار رو آپ کردم.فقط میخوام ببینم باز هم دوستان نظر مخالفی با رنگبندی دارن.اگر باز هم به دل دوستان نشست که من سریع رنگ ها رو عوض کنم.سپاس من را پذیرا باشید. http://parslandgroup.com/aria/

آخرین ویرایش:
جالبه ولی فر میکنم ترکیب رنگش به نظر من یه کم شاید تو ذوق بخوره
رنگ قرکز با رنگ بک گراند زیاد نمیخونه چون دو چیز متضاد را نشون میدن
ایبته دوستان استاد ترند من نظر شخصیمو گفتم

mehdinasiri

پارس لند گروپ
جالبه ولی فر میکنم ترکیب رنگش به نظر من یه کم شاید تو ذوق بخوره
رنگ قرکز با رنگ بک گراند زیاد نمیخونه چون دو چیز متضاد را نشون میدن
ایبته دوستان استاد ترند من نظر شخصیمو گفتم

مرسی از نظرت.اما نمیدونم چرا از نظر من هارمونی رنگ وجود داره.باز نظر دوستان دیگر رو جویا میشم

[SOBHAN]

Active Member
سلام عليكم
كار كه كار خوبيه در كل :اما يه جند تا نكته :

1) فونت دكمه ها (صفحه اصلي ، سوابق و .. ) فونت بسيار بدي هست كه فكر نمي كنم بدتر از اين فونت قونتي هم باشه ..
نياز هست فونت عوض بشه !

2) رنگها به دلم اصلا نشست ... فكر كنم به خاطر استفاده از تركيب رنگ قهوه اي باشه
اگه شركت طرف ، شركت نمايشگاهي هست ، به نظرم از رنگهاي مدرن بايد استفاده بشه .

موفق باشيد
محمد حسين

artman19

Member
به نظر من هم رو ترکیب رنگش بیشتر کار کن ... ولی در کل خوبه ...

AccessFull

Member
كار خوب شده اما هم فونت كليد منوش رو عوض كن هم يرو رنگاش بيشتر كار كن :wink:

alionline1366

Active Member
کار بد نیست ولی یک چیزی که هست ترکیب رنگها زیاد جالب نیست فونت دکمه هم حق با احسان خیلی بد هست

amrdesign

Member
مهدي جان به نظر من كل كارت خوب در اومده و رنگ قرمز هم يه كاري كردي كه سايتت بيشتر توي چشم بياد ولي به نظر من اگر تونستي منو بالا رو عكس كار كني جالب تر ميشه ...

موفق باشي...

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام عليكم
كار كه كار خوبيه در كل :اما يه جند تا نكته :

1) فونت دكمه ها (صفحه اصلي ، سوابق و .. ) فونت بسيار بدي هست كه فكر نمي كنم بدتر از اين فونت قونتي هم باشه ..
نياز هست فونت عوض بشه !

2) رنگها به دلم اصلا نشست ... فكر كنم به خاطر استفاده از تركيب رنگ قهوه اي باشه
اگه شركت طرف ، شركت نمايشگاهي هست ، به نظرم از رنگهاي مدرن بايد استفاده بشه .
موفق باشيد
محمد حسين

1- حقیقتش از فونت آریال استفاده کردم.خسته شدم از بس تاهوما استفاده کرده بودم.ظاهرا باید تصویر کارکنم.

2- اتفاقا با نظر شما کاملا موافقم که باید برای یک شرکت نمایشگاهی از رنگهای مدرن استفاده کرد اما بنظرم این کار کلیشه شده. میخواستم سنت شکنی کرده باشم.
خیلی لطف کردی دوست عزیزم وقت گذاشتی و کار رو دیدی

به نظر من هم رو ترکیب رنگش بیشتر کار کن ... ولی در کل خوبه ...

مرسی.ظاهرا باید یک فکری به حال رنگ بندیش کرد.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
كار خوب شده اما هم فونت كليد منوش رو عوض كن هم يرو رنگاش بيشتر كار كن :wink:

بله حتما فونت منو رو تصویر کار میکنم که دستم باز باشه برای فونت

کار بد نیست ولی یک چیزی که هست ترکیب رنگها زیاد جالب نیست فونت دکمه هم حق با احسان خیلی بد هست

رنگ رو میخواستم به سمت و سوی قدیمترا ببرم اما دوستان نظرشون رو رنگهای مدرن هست.مرسی از وقتی که گذاشتی

مهدي جان به نظر من كل كارت خوب در اومده و رنگ قرمز هم يه كاري كردي كه سايتت بيشتر توي چشم بياد ولي به نظر من اگر تونستي منو بالا رو عكس كار كني جالب تر ميشه ...
موفق باشي...

احسنت.دیدگاه من و شما خیلی نزدیک به هم هست.همه هدف من هم همین بود که سنت و مدرنیته رو قاطی کنم و کانسبت جدید در بیارم.یک هارمونی که هم شیک باشه هم ایرانی.
شما دستی رو آتیش داری و میدومی منو ها رو هم میشه چجوری کار کرد.درود و دو صد بدرود

mehdinasiri

پارس لند گروپ
پ.ن: دوستان بعد خواندن نظرها تصمیم گرفتم لینک در دست ساخت رو بزارم برای اینکه تبلیغ هم نباشه در سایتی غیر از سایت این شرکت کار رو آپ کردم.فقط میخوام ببینم باز هم دوستان نظر مخالفی با رنگبندی دارن.اگر باز هم به دل دوستان نشست که من سریع رنگ ها رو عوض کنم.سپاس من را پذیرا باشید. http://parslandgroup.com/aria/

آخرین ویرایش:

IndianBoy

Member
كار جالبي شده ... رنگشم من خيلي خوشم اومد ...
شما خودتون اينا رو html ميكنيد ...؟

موفق باشي رفيق
ايليا

salam alan sara miad mano morede zarbo shat gharar mide (be nazare man range ghermez ba meshki hamkhooni daran choon ghavanin rang shenaci ino mige (range ghermez tire kon ye kam) 1 emtiaz tarh sadass roosh kar kon bashe? dostarat hamed

طرح جالب شده و رنگ بندیش هم خوبه. در کل الان طرح های وب داره به سمت طرح های grunge پیش میره و شما هم از رنگ های این سبک طراحی استفاده کردید. طراحی وب هم مد داره و الان این رنگ ها مده. یه مقاله در مورد طرح های grunge هست که اگر بخونید بد نیست.

http://www.smashingmagazine.com/2008/03/11/the-secrets-of-grunge-design/

البته طرح شما grunge نیست و فقط از رنگ های این سبک استفاده کردید.
بخش navigation هم باید فونتهاش تغییر کنه. متاسفانه برای سایت های فارسی قحطی فونت هست و فقط دو شکل فونت arial و tahoma در دسترسه. شما میتونی از تکنیک های image replacement تو CSS استفاده کنی تا یه تصویر رو درست روی نوشته های بخش navigation قرار بدی که هم سایتت استاندارد باشه و هم اون مشکل بد ریخت بودن فونت ها بر طرف بشه

بخش footer کارت اصلا جالب نیست. روی اون بخش بیشتر کار کن
این صفحه رو هم ببین

http://www.smashingmagazine.com/2007/01/09/css-based-footers-modern-solutions/

یه سری از فوتر های جذاب و استاندارد رو این دوستان اینجا لیست کردن که خیلی میتونه برای ایده گرفتن مفید باشه

mehdinasiri

پارس لند گروپ
طرح جالب شده و رنگ بندیش هم خوبه. در کل الان طرح های وب داره به سمت طرح های grunge پیش میره و شما هم از رنگ های این سبک طراحی استفاده کردید. طراحی وب هم مد داره و الان این رنگ ها مده. یه مقاله در مورد طرح های grunge هست که اگر بخونید بد نیست.

http://www.smashingmagazine.com/2008/03/11/the-secrets-of-grunge-design/

البته طرح شما grunge نیست و فقط از رنگ های این سبک استفاده کردید.
بخش navigation هم باید فونتهاش تغییر کنه. متاسفانه برای سایت های فارسی قحطی فونت هست و فقط دو شکل فونت arial و tahoma در دسترسه. شما میتونی از تکنیک های image replacement تو CSS استفاده کنی تا یه تصویر رو درست روی نوشته های بخش navigation قرار بدی که هم سایتت استاندارد باشه و هم اون مشکل بد ریخت بودن فونت ها بر طرف بشه

بخش footer کارت اصلا جالب نیست. روی اون بخش بیشتر کار کن
این صفحه رو هم ببین

http://www.smashingmagazine.com/2007/01/09/css-based-footers-modern-solutions/

یه سری از فوتر های جذاب و استاندارد رو این دوستان اینجا لیست کردن که خیلی میتونه برای ایده گرفتن مفید باشه
به به . به این میگن نقد.استفاده کردم سایت های خوبی رو معرفی کردی.کامل نگاه میکنم.
کاملا هم با نظراتت موافقم.

سلام خوبه در قسمت سایت های برتر بررسی میشه:)
مرسی.لطف شما مستدام.

جدیدترین ارسال ها

بالا