طراحی وب سایت

hidensoft

Member
سلام
آقا من می خوام طراحی با photoshop رو یادبگیرم ، البته فقط برای طراحی وبسایت .
یه کتاب آموزش فتوشاپ CS3 هم گرفتم ولی فقط اجزای فتوشاپ رو معرفی کرده .

کسی میتونه یه راهنمایی بکنه ؟

yakoza

Well-Known Member
منظور دوستمون اینه که چه جوری میشه تو فتوشاپ قالب گرافیکی ساخت

آموزش - ابزار و ....

mohsenshahab

Active Member
سلام بر hiden soft خودم.من رو که میشناسی؟
راهی بس دراز داری.البته سخت نیست.ولی خیلی بایدتمرین کنی .دنیایی جذاب تر از گرافیک ندیدم که اگه توش غرق بشی غرق میشی(؟؟؟)
کاش میشد من و تو رو با هم ترکیب میکردن

hidensoft

Member
سلام محسن جان ، البته که میشناسمت ، شاید یکم حواس پرت باشم اما رفیقای قدیمو میشناسم .

راهی بس دراز داری.البته سخت نیست.ولی خیلی بایدتمرین کنی .

دقیقا عین همین جمله رو من یه بار بهت گفتم ، این به اون در :)
ممنون که اهمیت دایدی

hidensoft

Member
از دیروز تاحالا دارم سخت جست و جو می کنم ولی به نتیجه چندان جالبی نرسیدم .

memol_515

Active Member
بيا دوست جانم

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=86571

s49bas.gif

BassGraphic

Member
سلام.

پر رويي نباشه من طراح وب هستم.اميدوارم بتونم كمكت بكنم.اي يه چيزهايي از فتوشاپ هم بلديم.ديگه خودت مي دوني.

*Mostafa*

Member
من هم مي خوام اين كار رو ياد بگيريم. البته نمي خوام سرعت لود سايت زياد بياد پايين. يعني بيشتر دنبال يه ترفند مي گردم كه در عين زيبايي سرعت كار هم پايين نياد.
ممنون:wink:

hidensoft

Member
شما لطف دارید دوست عزیز ، اما من وقتی یه پروژه می گیرم کل کاراش رو انجام می دم 500 تومن گیرم میاد ، واسه طراحی چقدر بهت بدم که تو هم راضی باشی هم من ؟ بعد من تازمانی که پروژه رو تحویل ندادم نمی تونم با طراحم تصویه حساب کنم بخاطر همین خودم دست به کار شدم.

memol_515

Active Member
دوست عزيزم، اگه ميخواهيد كمكي بكنيد، لطف كنيد و همينجا مطرح كنيد، در غير اينصورت، لطف كنيد و مسائل جانبي من جمله همكاري خصوصي در طراحي رو در پيغام خصوصي با شخص مورد نظر در ميان بذارين. ممنونم.

hidensoft عزيز، اون لينك، تقريبا همه موارد مورد نياز رو كاملا توضيح داده. يه تاپيك آموزشهاي گروهي هم درباره اين موضوع بود، باز هم من ميگردم و اينجا ميذارم.
اگه سوالي بود، ما در خدمتيم

موفق باشي

hidensoft

Member
آقا دستتون طلا ، دمتون گرم ، چشتون روشن ، دردو بلاتون بوخوره تو سر دشمن ، سال نو شما هم مبارک .

جدیدترین ارسال ها

بالا