طراحی وب سایت با قیمت بسیار مناسب

bahadorkhan

Member
سلام

از اینکه این تاپیک رو مشاهده می کنید ممنوم.من می توونم شما رو در طراحی وب سایت دلخواهتون کمک کنم. سعی می کنم

کار شما به بهترین صورت ممکنه با قیمت ازران و مدت زمان کوتاه تحویل بدم...

آخرین ویرایش:

sangpa.com

New Member
سلام

از اینکه این تاپیک رو مشاهده می کنید ممنوم.من می توونم شما رو در طراحی وب سایت دلخواهتون کمک کنم. سعی می کنم

شما با جوملا هم آشنائی دارید برای قالب و چیزای دیگش

jafarnetdotcom

New Member
سلام

لطفا لیستی از کارهایی که کرده اید را برای ما ارسال کنید. ما در کشور کره هستیم و برای مشتری ایرانی نیاز
به طراح داریم. برای تماس با ما لطفا به آدرس سایت

http://www.jafarnet.com

بروید

ممنون

bahadorkhan

Member
سلام

لطفا به آدرس سایت ما سر بزنید و فورم استخدام را پر کنید

http://www.jafarnet.com

من كه فكر ميكنم منظورم رو واضح رسونده باشم
حالا كلاً اين زمينه ها رو براي همكاري داريد؟ :
"همین امروز نماینده فروش ما بشوید و بدون دردسر و براحتی برای خود کسب درآمد کنید

* با عضو شدن به عنوان نماینده فروش ما سریعا در حساب شما در این سایت یک پاداش به اعتبار اولیه شما اضافه می شود. مقدار: 5000.00
* دریافت 10% کمیسیون بابت هر مشتری که از طریق شما کالا یا خدمات ما را سفارش دهد

شرکت برادران اینترنت کره جنوبی این امکان را برای شما ایجاد کرده است که در تمامی درآمد و منافع ما سهیم شوید شما اصلا نیاز به دانش خاصی ندارید. شما می توانید یک کارمند معمولی یا هر کسی باشید که به اینترنت دسترسی دارد شما به 3 روش می توانید برای خود کسب درآمد کنید
الف: در صورتی که وب بلاگ یا وب سایت دارید وقتی که حساب خود را به عنوان نماینده فروش باز کردید یک لینک اتوماتیک برای شما ایجاد می شود شما کافی است آن لینک را در وب بلاگ خود یا سایت شخصی خود قرار دهید و به میل خود اگر خواستید بصورت لینک ساده آن را در وب بلاگ خود بگذارید یا این که خودتان شخصا یک بنر هم طراحی کنید وقتی شخصی روی لینک شما کلیک کرده وارد سایت ما شود و سفارش دهد سیستم بطور خودکار آی دی شما را به عنوان معرف ذخیره می کند و به محض این که مشتری پول را واریز کرد شما بابت آن کمیسیون دریافت می کنید توجه داشته باشید که حتی اگر کسی روی لینک شما کلیک کرد و سریعا سفارش را نداد اما بعد از چند روز مجددا ورود کرده سفارش بدهد باز هم سیستم از این که شما در وهله اول مشتری را به سایت ما فرستاده اید کاملا آگاه است چون یک کوکی در کامپیوتر آن شخص ذخیره شده و تا جایی که او شخصا مبادرت به حذف کوکی نکند همیشه مشتری ما مشتری شماست
ب: روش دیگری که می توانید کسب درآمد کنید تبلیغ خدمات ما در انجمن های گوناگون دیگر است در اینترنت انجمن های زیادی وجود دارد شما کافی است به آن انجمن ها سر بزنید و در کاتگوری مناسب اگر کسی در مورد هاست یا خدماتی که ما هم آن را عرضه می کنیم سوال کرد به او جواب دهید و خدمات ما را به او پیشنهاد کنید به این ترتیب به عنوان لینک ورودی لینکی که ما به شما می دهیم را درج کنید خواهید دید که این روش آسان می توانید برای شما کسب درآمد کند
پ: این روش آسانتر ولی غیر اتوماتیک است. شما به عنوان کارمند یا هر شخص دیگری کافی است کالا یا خدمات ما را به دیگران معرفی کنید. اگر کسی از طریق شما سفارشی انجام داد کافی است از طریق فرم همین انجمن با ما تماس بگیرید ما سریعا شما را به عنوان معرف آن شرکت یا شخص در سیستم ذخیره می کنیم شرکت مزبور از این که شما معرف آنها بودید لازم نیست خبر دار باشد و شما کاملا بطور مستقل فعالیت می کنید
برای نحوه دریافت کمیسیون و اطلاعات مربوط لطفا به بانک اطلاعاتی ما مراجعه کنید و سوالهای متداول را مطالعه کنید
توجه : کمیسیون مندرج در این صفحه شامل بعضی از خدمات ما می شوند . کالاهایی مانند کالاهای لمس پذیر یا عینی برای مثال : کتاب دارای کمیسیون متفاوتی است. اگر سوالی دارید می توانید با ما تماس بگیرید قبل از این که روی دکمه پایین کلیک کنید و به عنوان بازاریاب فعالیت کنید شما باید اینجا را کلیک کرده مقررات ما را مطالعه کنید فعال کردن حساب شما به معنی قبول تمام مفادر مندرج در لینک مزبور خواهد بود "

reza699

Active Member
شما به این نکته اشاره کردید که من کار ارزان میزنم آیا حاضرید با 15 تومن واسه من تم وردپرس بزنید؟ نه یک تم بلکه چند تا تم.

bahadorkhan

Member
منظورتون رو نفهميدم
ببينيد اگه فارسي سازي يه تم آماده انگلسيي باشه يه قيمت داره
اگه طراحي كامل و از ابتدا باشه يه قيمت داره
اگه طراحي گرافيكي باشه(يعني فارسي شده هست فقط رنگ و Css و هدر و ... قرار تغيير كنه) يه قيمت داره
در ضمن در مورد قيمت هم تو پيغام خصوصي حرف ميزنيم

hamidgold

New Member
سلام

باسلام
من قصد راه اندازی یک سایت جذب آگهی به صورت حرفه ای رادارم
میخواستم ببینم شما میتونید اینکار روانجام بدید
ایا نمونه کار دارید؟
هزینه ان چقدر میباشد؟
لطفا جواب را بهم میل بزنید
atom.man2000@yahoo/com

جدیدترین ارسال ها

بالا