طراحی لیبل cd

Rasivell

Member
با سلام خدمت دوستان استاد فتوشاپ کار:)

شرمنده.. من میخوام برا چند تا cd و dvd لیبل درست کنم و چاپ کنم..!!! حالا نمی دونم دارم درست انجام میدم یا نه..!

اندازه سی دی واقعی : 1414 پیکسل است.. منم عکس مورد نظر رو میارم و با ابزار crop اندازه 1414*1414 را میدم و وضوح رو هم روی 300 قرار میدم و تصویر را میبرم و روی صفحه cd میزارم... ولی وقتی به چاپ خونه نشون میدی میگه کیفیت خیلی بده..!

حالا من چیکا کنم..؟ خوب اندازه ای که بشه برای چاپ یک cd پیدا کرد رو این تصویر ها ندارن و من هم پیدا نکردم..!

حالا من چکار کنم تا کیفیت مطلوب داشته باشم..؟ (حجم فایل خروجی مهم نیست)

برای نمونه ، من عکسی را که میخوا برای چاپ بر روی یک cd را قرار دهم ، در این جا میزارم

در ضمن ، این تصویری که من قرا دادم در زیر ، نباید کلا روی Cd بره..! فقط قسمت وسط این تصویر ..جایی که او سرباز نشسته و..... (محل شروع : از نوشته نام این بازی ، محل پایان: نوک اسلحه شخص)

21713137347554577063.jpg

متشکر از همه

Rasivell

Member
بابا بی خیال ......:shock:

آقا من اینو مثال زدم...! حدود 35 مدل بازی هست که باید براشون این کارو کنم...!!!! راه کارشو بگو تا من همرو ردیف کنم:)

اگه مشکلی است ...پیغام خصوصی بده فدات شم..!:rose:

دوستان دیگه هم اگه باز راه کار هایی دارند ، این رفیق تازه وارد را راهنمایی کنند..

MohammadGh

Well-Known Member
دوست عزيز Rasivell
سايز سي دي كه 1414*1414 هستش اين كه درسته
تو بايد عكسي پيدا كني كه از سايز سي دي بزرگتر باشه
الان عكسي كه تو انتخاب كردي خيلي كوچيكه رزولشن پايينه بخاطر همين بعد چاپ گرافيكش مياد پايين بدريخت ميشه
بعدش فقط عكس بازي ميخواي اگه عكس با كيفيت بالا با سايز بالا خواستي به لينك زير برو
لينك
سوالي داشتي در خدمتيم

Saeed

Well-Known Member
سلام

دوست عزیز شما رفتی کاور آماده بازی رو از اینترنت گرفتی که سایزش 905px در 640px تقریبا هستش بعد میخوای از وسط هرکدوم از این کاورها که تقریبا میشه 500px در 500px لیبل بزنی !!!! درسته میشه زد ولی همونجوری که چاپ خونه گفته کیفیت بسیار پایینه

با این کاور هایی که داری هیچ کاری نمیشه کرد مگر اینکه با کیفیت پایین

موفق باشی :cool:

Rasivell

Member
خوب متشر از همه... من ه میدونم کیفیت پایینه....!!! امدم اینجا تا شما کمک کنید....

دوست خوبم: mohammadgh بله تماما بازی میخوام..!!!

متشکرم

MohammadGh

Well-Known Member
سلام دوستم
يه سايت گيراوردم عكس بازي ميزاره يكي از بهترينايه با سايزبالا برو به لينك زير
لينك
فقط تشكر يادت نره

Rasivell

Member
متشکرم.. این سایت را میشناسم.. و اگر بخواهی عکس بگیری باد پول پرداخت کن و اگر رایگان دانلود کنی ، تصاویر خوبی نمی دهد و یا با کیفیت بد..!!

تشکر هم کردم .. ممنون

alijo0on

Well-Known Member
دوست عزیز برای بالا بردن کیفیت عکسات از نرم افزار Photo zoom استفاده کن
ترجیحا تا 150 dpi هم ببری بالا کافیه چون تلفیقی میخوایی از چند عکس استفاده کنی زیاد مشکلی تو چاپ بوجود نمیاد
فقط یادت باشه عکس اصلی که میخوای بدی چاپخونه گرد (به حالت خود سی دی) نده چون وقتی توی دایکات میره بالا و پایینش طراز نیستن و ممکنه سفیدی بخوره به کارت :wink:

ali_118

کاربر VIP
شما راه که زیاد داری

یکیش که خودم برای پیدا کردن عکس با کیفیت استفاده میکنم اینه

با موتور جستجو تصویر Tineye.com (البته اکستنشن فایرفاکس اش ! ) آدرس عکس رو به جستجوگر میدم

و بعد ترتیب نتایج رو روی Biggest Image قرار میدم تا بر حسب سایز مرتبشون کنه

و نتیجش میشه این عکس شما در سایز 1616x1800

لینک

بنده که راضیم.

اگه شما راه بهتری پیدا کردید ما رو هم بی خبر نزارین.

موفق باشید.

Rasivell

Member
دوست عزیز برای بالا بردن کیفیت عکسات از نرم افزار photo zoom استفاده کن
ترجیحا تا 150 dpi هم ببری بالا کافیه چون تلفیقی میخوایی از چند عکس استفاده کنی زیاد مشکلی تو چاپ بوجود نمیاد
فقط یادت باشه عکس اصلی که میخوای بدی چاپخونه گرد (به حالت خود سی دی) نده چون وقتی توی دایکات میره بالا و پایینش طراز نیستن و ممکنه سفیدی بخوره به کارت :wink:

سلام

من متوجه این قسمت نشدم...! خودشون یه قالب دادن و گفتن مثل این طراحی کنید..! منم ورداشتم عکس های توشو پارک کردم و دارم طراحی میکنم..! خوب درستش چیه؟ باید در اصل چطور بدی؟

amir_eng

Member
سلام

من متوجه این قسمت نشدم...! خودشون یه قالب دادن و گفتن مثل این طراحی کنید..! منم ورداشتم عکس های توشو پارک کردم و دارم طراحی میکنم..! خوب درستش چیه؟ باید در اصل چطور بدی؟
من یک عکس 12*12cm می دادم چاپخونه و اینطوری اگر کمی هم چاپ اینور اونور شد مشکلی پیش نمیومد

ولی حواست باشه که قسمت های مورد نظرت در داخل سیدی باشه یعنی قطر سوراخ وسط 2 و شعاع سی دی 12

جدیدترین ارسال ها

بالا