طراحی لوگو (آرم تجاری) برای شرکت لبنی

masco

Member
با سلام خدمت تمام دوستان
از طراحان گرافیک افرادی که توانایی طراحی آرم برای شرکت لبنی را دارند لطفا طرح های خود را ارائه دهید تا پس از بررسی سفارش طراحی بدهیم.
شرکت :
فرآورده های لبنی ارس - Aras Dairy Co

من طرح خاصی مد نظرم نیست ،لطفا طرح ها بر اساس اصول طراحی باشد و از طراحی های تکراری (مانند لوگوی لبنیات میهن - کاله - صباح) خود داری کنید.

طرح میتونه یه از تصویر و نوشته یا نوشتن نام شرکت به صورت خلاقانه باشه.
حدالمکان لوگو نشان دهنده نوع فعالیت باشه.

لطفا طرح های خودتون را برای موضوع مد نظرم بزنید تا خلاقیت و طرح های مختلف رو برای همین نام ببینم. نمونه کار نمیخوام.

در کنار لوگویی که طراحی می کنید حدود قیمت رو هم بنویسید و از پرسش سوال هایی مانند "چقدر میخوای هزینه کنی" بپرهیزید. (به اندازه ارزش کار هزینه می کنم و از قیمت ها تقریبا با خبرم)

با تشکر
موفق باشید...

Yunes.grapix

Well-Known Member
تقریبا این جوری نتیجه نمی گیری masco عزیز
نه اینکه ایده بدی ... ایده رو بسپار به طراح
و بذار به سلیقه خودش کار شما رو انجام بده
اما شما با این حرفت داری می گی کلی زمان بگذار روی کار من تا ببینم چی می شه
خب اینجوری کسی برات هیچ کاری نمی کنه ، حداقل اینه که من فکر می کنم کسی وقتش رو نداشته باشه که بخواد امتحان کنه ببینه می تونه کار شما رو بگیره یا نه
من فکر کنم حد اقل بهتره نمونه کار بگیری از دوستان طراح و در صورت علاقه مندی به نوع و سبک کارهاشون ، سفارش کارتون رو به طراح بدید ..
موفق باشی

masco

Member
با تشکر از توضیحات شما Yunes.Grapix عزیز..
اما طراحی لوگو برای یک شرکت لبنی طرح کوچیکی مثل آرم یک سایت نیست و نمیتونم از این موضوع ساده بگذرم ،ممکن نمونه کارهای یک طراح خوب باشند اما اون طراح برای یک شرکت لبنی با این نام نتونه خلاقیت زیادی به خرج بده و بالعکس..
چیزی که من الان به دنبالش هستم ایده ای که برای این موضوع به کار گرفته میشه هست و هزینه رو در برابر ایده پرداخت می کنم. با دیدن نمونه کار های گرافیست های عزیز نمیتونم متوجه بشم که آیا ایده ی خلاقانه ای برای این طرح داره یا نه.
به علاوه برای فقط همین موضوع (طراحی لوگوی لبنیات ارس) 100ها طرح میشه زد. من میخوام حق انتخاب گسترده ای داشته باشم و به نمونه کارهای خوب یا بد یک طراح بسنده نکنم.
خیالتون راحت باشه شرکت تازه تاسیس هست اما شرکت بزرگیه ،شاید بهتر باشه یک طراح این ریسک رو بپذیره..
+ فرض کنید یک مسابقه هست.

darkssoo

Member
salam mitoonam chize kheyli khubi ba hazineye kam baratoon ok konam vali bayad dar teye kar ba ham dar ertebat bashim pas age khastid in id ro add konid
yahoo ad ==-----==> darkssoo
mitoonam komakayi khubi baratoon bokonam

Yunes.grapix

Well-Known Member
با تشکر از توضیحات شما yunes.grapix عزیز..
اما طراحی لوگو برای یک شرکت لبنی طرح کوچیکی مثل آرم یک سایت نیست و نمیتونم از این موضوع ساده بگذرم ،ممکن نمونه کارهای یک طراح خوب باشند اما اون طراح برای یک شرکت لبنی با این نام نتونه خلاقیت زیادی به خرج بده و بالعکس..
چیزی که من الان به دنبالش هستم ایده ای که برای این موضوع به کار گرفته میشه هست و هزینه رو در برابر ایده پرداخت می کنم. با دیدن نمونه کار های گرافیست های عزیز نمیتونم متوجه بشم که آیا ایده ی خلاقانه ای برای این طرح داره یا نه.
به علاوه برای فقط همین موضوع (طراحی لوگوی لبنیات ارس) 100ها طرح میشه زد. من میخوام حق انتخاب گسترده ای داشته باشم و به نمونه کارهای خوب یا بد یک طراح بسنده نکنم.
خیالتون راحت باشه شرکت تازه تاسیس هست اما شرکت بزرگیه ،شاید بهتر باشه یک طراح این ریسک رو بپذیره..
+ فرض کنید یک مسابقه هست.

باشه دوست من . قبول .
یه مساله کوچیک و اون اینکه : شما نمونه لوگوهای دوستان رو می تونید بخواهید و حتی توضیح در مورد مساله ایده
این قضیه برای شما خیلی مهمه ... قبول دارم . شاید پول خوبی هم در ازاش بخواهید بپردازید ولی این حق رو هم باید به دوستان بدید که نمی تونند فقط شانسشون رو امتحان کنند !
به نظر من نمونه کار لوگوی دوستان می تونه به همراه توضیحاتشون خیلی به شما کمک کنه ...

Yunes.grapix

Well-Known Member
راستی در خصوص مسابقه هم فکر می کنم می تونید جایزه ای رو تعیین کنید و در قسمت مسابقه انجمن به این هدف برسید ... اما دیگه خیلی با طراحتون در ارتباط نخواهید بود . موفق باشی رفیق

masco

Member
کاملا درسته..
خوب من اینجا طراح ها رو نمیشناسم..
از طراحان عزیز اگر اصلا وقت طراحی اختصاصی اما به عنوان نمونه رو ندارید لطفا نمونه کارهاتون رو به یک نحوی به من برسونید تا بررسی بشه.
با تشکر از همه دوستان

MOSTAFA

کاربر فعال
این طرح منه که به صورت خیلی سریع زدم واستون...البته میشد بیشتر هم روش کار کرد اما این فقط جهت نمونه هست:
:rose:

پیوست ها

• ARAS.jpg
    ARAS.jpg
    139 کیلوبایت · بازدیدها: 39

masco

Member
با تشکر از mostafa عزیز
طرح جالب و زیبایی هست ،منتظر طرح های دیگه از شما و دیگر دوستان هستیم..
موفق باشید..

masco

Member
دوستان گرافیست لطفا طراحی های خودتون رو ارائه بدید ،منتظر طراحی شما هستیم

اگر به هیچ عنوان زمان برای طراحی ندارید لطفا نمونه کارهای خودتون رو ارائه بدهید..

از همه ممنونم
موفق باشید

masco

Member
شاید تو نوع درخواست ،شاید نوع طرح ،شاید بی انگیزگی ،شایدم خود من! باعث شده طراحان عزیز به فکر پاسخ به این تاپیک و زدن یه طرح نباشن.
به هر حال تو این موضوع به هدفمون نرسیدیم.
به هر حال از دوست عزیز Yunes.grapix به خاطر راهنمایی هاشون و نا امید کردن من از کارم از دوست عزیز darkssoo
که عزیز که گفتند طراحی خوبی انجام خواهند داد ولی بعد از این چند روز خبری نبوده و از MOSTAFA عزیز به خاطر طرح واقعا زیبا و جالبشون و از همه مهمتر با خاطر این که تنها طرح حرفه ای بود که برای ما ارسال شد.
همچنین از تمام مدیران تالار ها ،گرافیست ها و دیگر بازدیدکنندگانی که از این مبحث بازدید کردند اما لزومی ندیدند پاسخی بدهند یا کمی وقت صرف کنند.
طرح آقا MOSTAFA به تایید نهایی نرسید چون انتظار داشتیم ایده هارو ببینیم و بعد از اون با خیال راحت طرح رو انتخاب کنیم.
آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان :rose:
موفق باشید
خدا نگهدار :sad:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دوست عزيز
طراحي لوگو يعني ايده
وگرنه اجراي دوباره طرح "حتي اگر طرح بي كيفيت در دست باشه " كار بسيار آسوني هست
و از اونجا كه هزينه طراحي لوگو زياد هست
فكر نميكنم بتونيد به اين شكل كار حرفه اي بدست بياريد
اما اگر واقعا ميخواييد هزينه كنيد ميتونيد مسابقه اجرا كنيد
يا يك نفر حرفه اي رو پيدا كنيد با رزومه خوب و بهش اعتماد كنيد و كار رو توافقي ببنديد
اينطوري بهتر نتيجه ميگيريد

موفق باشيد

Javad.Araz

New Member
:wink:سلام . نمونه کارهایی که الان پیشم بود رو گذاشتم.شاید خیلی ساده باشن چون هنوز زیاد روشون کار نکردم.فقط در حد نمونن.

پیوست ها

• yeşil yaprak.jpg
    yeşil yaprak.jpg
    70.4 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • Aras.jpg
    Aras.jpg
    60.4 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • azar dade.jpg
    azar dade.jpg
    20.3 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • azar dade3.jpg
    azar dade3.jpg
    85.3 کیلوبایت · بازدیدها: 6

m0hammad

Member
سلام خوبید؟

من یک پیشنهاد دارم. هر کاری میکنید جان هر کی دوست دارید از گاو و گوسفند تو طرحاتون و توی بسته بندی استفاده نکنید. مردیم از بس طرح با گاو دیدیم.

نمیشه مثلا بسته بندیه شیر یک آدم (یا بچه) باشه که داره شیر میخوره ؟؟ وقتی یک طرحی یا یک تکنیک زیاد استفاده بشه مخاطب نسبت بهش کور میشه. مثل همین باکس های تبلیغاتی که توی اینترنت میبینید. چقدر توی مرور وب بهشون دقت میکنید ؟ آخرین باری که رفتید توی میله یاهوتون تبلیغ چی براون گذاشته بود ؟ نکنید تو رو خدا. نکن عزیزه من. افسردگی گرفتم. :green:

30min

Banned
شانس آوردین دیر رسیدم وگرنه جنجالی به پا میکردم اینجا بیا و ببین !
فقط اومدم بگم مصطفی طرحت به نظر من خیلی جالب بود .
اگه کارخونه داشتم حتما تایید میشد .
موفق باشید

ariacloob.com

New Member
به نظر منم این کار کلا اشتباس
چون هیچ طراحی نمیاد کار تکمیل شدشو بزاره آیا شما خوشت بیاد یا نیاد
بعد گیرم که خوشت بیاد ار کجا بفهمه که شما حق کپی رایت طرحشو حفظ می کنی:green:

میگم این کپی رایتم چه داستانی شده ها!!!
همه جا هست

جدیدترین ارسال ها

بالا