طراحی قالب اچتمل با فتوشاپ

Aliboyyyyyy

New Member
دوستان یه سوال دارم آیا میشه یه صفحه وب با فتوشاپ طراحی کرد بعد دادش به یک اچتمل کار که اچتملش کنه :-?

میشه ؟ اگه میشه اون چیزی که تو فتوشاپ طراحی میکنیم باید پی اس دی باشه؟ چند قسمت باشه؟ توضیح لطفا :green:

sh1 graphic

Well-Known Member
باید اول قالب بنیدت رو با فتوشاپ بسازی بعد از ابزار Slice tool قسمت هاش رو از هم جدا میکنی، در آخر برای ذخیره کردن از Save for web استفاده می کنی و Format رو روی HTML and image قرار می دی و سیو می کنی.

اگه نگرفتی بگو دقیق تر توضیح بدم برات ........... موفق باشی:rose:

آخرین ویرایش:

Aliboyyyyyy

New Member
ممنون دستت درد نکنه

نه کاملا فهمیدم چی گفتی فقط یه سوال سایزش چه قد باید باشه؟ :green:

scup

Member
برای مبتدیا همین روش کفایت میکنه ولی اگه html خوب یاد بگیری باید دقیقا از رو psd که خودت ساختی html در بیاری .. به این روش بالا همش عکس میشه و حجم کار فوقلاده بالا میره و دستت برای کنترل سایت بسته هست ، ولی وقتی خودت بنویسی میتونی تبدیل به قالب های بلاگ کنی یا هرجور بخوای عوضش کنی ..

Aliboyyyyyy

New Member
خب حالا که شما حرفه ای هستی به ما میگی از کجا باید شروع کنیم؟ از همین فروم و آموزش هاش میشه یاد گرفت؟ :green:

azv.2008

New Member
من html و css بلدم الان یه قالب psd دارم خوب چطوری html اش کنم ؟ باید اول عکس ها رو بوسیله فتوشاپ Slice کنم دیگه ؟

shnoit

Well-Known Member
ببینید، اول عکسای اصلی ( مثل هیدر و فوتر و ... ) رو تکه تکه کنید و ذخیره کنید ( فرمت پیشنهادی png )
بعد از اون، به وسیله css و عکسای دیگه ( شامل پشت زمینه ها و .... قالبتون رو تکمیل کنید.

پیشنهاد میکنم قبل از شروع کار، یه چنتا قالب آمده دانلود کنید و کدهای اونو یه نگا بندازین، خیلی کمکتون میکنه.
موفق باشید.

pezeshkzade

Member
دقیقا.منم موافقم قبل از کار چند تا نمونه کار را ببینید و برای خودتون چیدمان صفحه رو تشریح کنید تا دستتون بیاد چطوری باید صفحه رو بچینید.من به شخصه خودم از این روش استفاده کردم و خیلی راضی ام.اما اولش یکم گیج کنندست ولی یکم دقت کافیه تا متوجه بشید.پیشنهاد میکنم که نمونه کاری که میخواهید روش وقت بذارید tableness باشه

azv.2008

New Member
دقیقا.منم موافقم قبل از کار چند تا نمونه کار را ببینید و برای خودتون چیدمان صفحه رو تشریح کنید تا دستتون بیاد چطوری باید صفحه رو بچینید.من به شخصه خودم از این روش استفاده کردم و خیلی راضی ام.اما اولش یکم گیج کنندست ولی یکم دقت کافیه تا متوجه بشید.پیشنهاد میکنم که نمونه کاری که میخواهید روش وقت بذارید tableness باشه

دوست عزیز حتماً منظور شما Tableless بوده منم دقیقاً می خوام بدین شکل بنویسم.

برای تکه تکه کردن بعد از SLICE در فتوشاپ چیکار کنم به نظرتون که بعد از save عکس ها تیکه تیکه در بیان

جدیدترین ارسال ها

بالا