طراحی سمند سورن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

midos

Member
دوست عزیز این مدل ماشین Audi A6 هستش که شما مدل را دانلود کردی و فقط آرم و پلاک ماشین را که اونهم با فتوشاپ میشه درست کرد به آن اضافه کردین.
اینم لینکش http://www.gfxtoday.org/2009/07/30/audi-a6-3d-max-2008-model.html

امان از دست ما ایرانیهای ...

اول یه چیزی رو بفهم بعد راجع بهش نظر بده!!!!! :mad: :snap:

این مدلی رو که شما گذاشتی چند تفاوت اساسی با کار من داره. اولا این که تو وی ری رندر شده و مال من تو منتال ری ، که زمین تا آسمون فرق می کنن ، هم تو نور پردازی و هم تو ماده دهی و نور چراغ ها. دوما تو با اون چشمهات یه نگاهی به چراغ های ماشین بنداز می فهمی که رو هوا نباید حرف زد. در ضمنمن این رو هم گفته بودم که آئودی درست کرده بودم که همین مدل آ 6 هست بعد وسط کار عوضش کردم ، یه نگاهی به نظرای قبلی بندازی می فهمی .
وایر فرم کارم رو هم گذاشتم.

پیوست ها

• N.d.JPG
    N.d.JPG
    132.3 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • 1.JPG
    1.JPG
    113 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • 2.JPG
    2.JPG
    112.2 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • 3.JPG
    3.JPG
    109.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 4.JPG
    4.JPG
    95.8 کیلوبایت · بازدیدها: 7

nimasib2

New Member
ببین بچه جون اتفاقا چون می فهمم اینارو بهت می گم. شما Object رو دانلود کردی که البته تو مغازه هم می تونی بخری(Dosh Design) و تو لینکی هم که گذاشتم می تونید دانلود کنید حالا نسبت به سوادتون می تونید چراغها را بزرگ و کوچیک کنید یا با منتال رندر کنید یا وی ری. برای لذت شما چندتا وایر فریم برات می زارم که بزاری کنار بقیه عکسات.... نه نه بابا 3d
:cool:

پیوست ها

• bb.jpg
    bb.jpg
    317 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • 3.JPG
    3.JPG
    63.8 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • 1.jpg
    1.jpg
    175.2 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • 2.jpg
    2.jpg
    182.7 کیلوبایت · بازدیدها: 17
آخرین ویرایش:

tootoo

Member
اول یه چیزی رو بفهم بعد راجع بهش نظر بده!!!!! :mad: :snap:

این مدلی رو که شما گذاشتی چند تفاوت اساسی با کار من داره. اولا این که تو وی ری رندر شده و مال من تو منتال ری ، که زمین تا آسمون فرق می کنن ، هم تو نور پردازی و هم تو ماده دهی و نور چراغ ها. دوما تو با اون چشمهات یه نگاهی به چراغ های ماشین بنداز می فهمی که رو هوا نباید حرف زد. در ضمنمن این رو هم گفته بودم که آئودی درست کرده بودم که همین مدل آ 6 هست بعد وسط کار عوضش کردم ، یه نگاهی به نظرای قبلی بندازی می فهمی .
وایر فرم کارم رو هم گذاشتم.

شما فقط کاری که کردس این بوده که موتور رندر رو عوض کردی بنظر من هم کار شما یه سرقت هنری هست .:mad:

.:. soroosh .:.

Active Member
دوستان عزیز :
لطف کنید این مسایل را به مدیران انجمن بسپارید .
فقط زماانی که با چنین مواردی رو به رو میشید اگر شک یا شبهه ای دارید فقط از طریق مدیریت بخش اقدام کنید و از بحث در تاپیک ها خود داری کنید .
با تشکر .

3D Art

Member
دوست من الان انگشت اتهام به سوی شماست , به نظر هم درست میاد که بقیه دوستان به شما شک کنند ...
تنها دفاعیه که شما میتونید از کارتون انجام بدید اینه که ثابت کنید یک حرفهای هستید برای این کار هم یکی از قویترین کاراتون رو با وایر و کلیه جزئیات بزارید تو گالری ... همین

Mandana

Active Member
بعد از این پست کسی جز صاحب تاپیک پست بزنه اخطار دریافت می کنه! دوستان کمی مراعات کنید!
از صاحب تاپیک میخوام وایر بذارن تکلیف مشخص بشه....و لطفن صبر کنید مدیر انجمن بیان و کارهای لازم رو انجام بدن..ممنون از همگان:rose:

Farrokh

Active Member
کار قشنگیه

ولی استدیوش می تونه خیلی بهتر باشه

موفق باشید

3D Art

Member
با این پست پست اخطار رو به جون میخرم ولی....
ولی بحث ما روی رندر کار نیست بحث ما ما روی دانلودی بودن کاره پس با وایر گذاشتن هم به سر انجام نمیرسه !
پس با دقت بیشتری اخطار بدید!

ehsan_3dmax

Active Member
بعد از سالي اومدم مجيدآنلاين كارها رو يك چكي بكنم اولين كاري كه ديدم يك كاره دزديه!
خسته نباشي! راستي به اين عكسهايي كه گزاشتي وايرفريم نميگن.
با عرض پوزش از مدير انجمن و مانداناي عزيز.

3D Art

Member
خوب ماندانا خانوم حالا باید تاپیک بسته بشه چون صاحب تاپیک فرار کرده الان هم تحت پیگرد قضاییه!

Mandana

Active Member
3دی آرته عزیز ممنونم از این که به حرفم اهمیت قائل شدین..تشکر ویجه
مدیر این بخش نمی تونن چند روز سر بزنن ...تا زمانی که بتونن بیان و خودشون بررسی کنن تاپیک رو میبندم
موفق باشین:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا