طراحی سایت

YTERROR

Active Member
web 2 میتونی طراحی کنی؟ سر اصول؟

ببخشید وب 2 به معنی اشتباهی که شما و خیلیها دارید آژاکس بودن نیست

بلکه تمهای وب 2 به تمهای گفته میشه که از آیکونهای 3 بعدی و طراحی جدید استفاده شرده باشه در تم یک چیزی تویی میه های ویندوز ویستا با ایکس پی و هیچ ربطی به آژاکس بودن یا نبودن نداره و میشه گفت اگه یکم تویی گوگل سرچ کنید و تمهای وب 2 رو ببینید میه فت هیچ تفاوت خاصی به جز در استفاده از عکسها و آیکونها 3 بعدی فرق دیگه ای نمی بینید

موفق و پیروز باشید

Cute design

Well-Known Member
سلام

عزیزان شاخ نشید

دو تا کلمه جدید هم شنیدید فکر نکنید خیلی حالیتونه

من از این مستر دیزاین و کاراش خیلی خوشم میاد

حال کردم اگه اجازه بده باهاش رفیق بشم

Reza P30

parsihost

New Member
طراحي سايت براي هاستيك

باسلام از دوستان عزيز اگر كسي هست كه براي سايت من يك سيستم وب هاستيك با تمام امكانات طراحي كنه ودر عوض 50mb هاست دريافت كنه
براي ديدن مشخصات هاست ما به سايت مابياين
http://parsihost.ir.tc

isat

Member
دوست عزيز 50 مگا بايت واسه شما نهايت در بياد 10000 تومان من تيميو نميشناسم که گرافيک و طراحي سيستمش 10000 کار بکنن اگه ميخواين نتيجه بگيري بايد هزينه کني

hidensoft

Member
من تيميو نميشناسم که گرافيک و طراحي سيستمش 10000 کار بکنن
مطئسفانه من کسانی رو دیدم که با مبالغی پایین تر از این سایت می فروشن .. 5000 تومان .. اما مطمئنا کارشون حرفه ای نیست و از لحاظ کیفیت هم ...

nimafire

find / -name Support > u
من سیستمی کمتر از 50 هزار تومن نمیشناسم.برای این چیزا باید پول خرج کنی

isat

Member
فکر ميکنم بعضي پستها ربطي به تاپيک نداشته باشن شما اينطور فکر نميکنين؟

isat

Member
رفتم روزنامرو نگاه کردم واقعا خجالت کشيدم که يه ايرانيم
چرا نوشته طراحي سايت با دومين و هاست 45000 تومان نميدونم طرف واقعا چه طور ميخواهد کار کنه يه طرح گرافيک ميدوه قيمتش چقدره؟
هاست ريسلر ميخواهد بده با کيفيت و پشتيباني افتضاح واقعا خجالت داره اين وضع طراحي سايت در کشور ماست هر کي يه سيستم مديريت ثبت ميکنه يا وبلاگ داشته يا نهايتا يکم پي اچ پي يا اچ تي ام ال ميگه ما طراح سايتيم کل تيمشونم خودشه هم طراح هم برنامه نويس هم همه چيز

taghvyat

New Member
رفتم روزنامرو نگاه کردم واقعا خجالت کشيدم که يه ايرانيم
چرا نوشته طراحي سايت با دومين و هاست 45000 تومان نميدونم طرف واقعا چه طور ميخواهد کار کنه يه طرح گرافيک ميدوه قيمتش چقدره؟
هاست ريسلر ميخواهد بده با کيفيت و پشتيباني افتضاح واقعا خجالت داره اين وضع طراحي سايت در کشور ماست هر کي يه سيستم مديريت ثبت ميکنه يا وبلاگ داشته يا نهايتا يکم پي اچ پي يا اچ تي ام ال ميگه ما طراح سايتيم کل تيمشونم خودشه هم طراح هم برنامه نويس هم همه چيز

اگه منظورت ماييم كه بايد جهت اطلاع خدمتتون عرض كنم كه تيم ما 4 نفره اگرم اين كارو كرديم چون تعداد سفارش ها بالاست و ما به سود كم و فروش زياد قانع شديم تا سود كم و مثل شما دنبال كار دويدن و بايد خدمتتون عرض كنم كه قيمت آژاكسمون خيلي بالا تره اين قيمت مال php هستش
بعدم بهتره به قيافه سايت ما و سايت خودتون دوباره يه نگاهي كنيد ببينيد كدوم قشنگ تره واقعا هم واست متاسفم كه براي اينكه يه مشتري 50000 توماني جور كني دنبال مشتري ميري و ميخواي بقيه رو هم خراب كني من بعضي پسرا رو كه ميبينم خدا رو شكر ميكنم كه پسر نشدم واست دعا ميكنم خدا برات مشتري برسونه
راستي اگه خواستي واسه سايتت يه قالب جالب داشته باشي ميتوني سفارش بدي تو اون قسمت هر صفحه 3000 تومان برو و مطمئن باش از قالب فعليت خيلي قشنگ تر ميشه
موفق باشي

isat

Member
اگه منظورت ماييم كه بايد جهت اطلاع خدمتتون عرض كنم كه تيم ما 4 نفره اگرم اين كارو كرديم چون تعداد سفارش ها بالاست و ما به سود كم و فروش زياد قانع شديم تا سود كم و مثل شما دنبال كار دويدن و بايد خدمتتون عرض كنم كه قيمت آژاكسمون خيلي بالا تره اين قيمت مال php هستش
بعدم بهتره به قيافه سايت ما و سايت خودتون دوباره يه نگاهي كنيد ببينيد كدوم قشنگ تره واقعا هم واست متاسفم كه براي اينكه يه مشتري 50000 توماني جور كني دنبال مشتري ميري و ميخواي بقيه رو هم خراب كني من بعضي پسرا رو كه ميبينم خدا رو شكر ميكنم كه پسر نشدم واست دعا ميكنم خدا برات مشتري برسونه
راستي اگه خواستي واسه سايتت يه قالب جالب داشته باشي ميتوني سفارش بدي تو اون قسمت هر صفحه 3000 تومان برو و مطمئن باش از قالب فعليت خيلي قشنگ تر ميشه
موفق باشي

1 نميدونم شما کي هستي که فکر ميکني من با تو بودم
2 هر وقت تيم يا فرد خاصي مورد نظر من باشه بدون خجالت و هيچ مورد اسم ميبرم
3 در مورد قالب سايت خودم اصلا برام مهم نيست نظر شما چيه چون همونطوري که ميدوني سايت خودم
4 پسر و دختر بودن چه ربطي به اين بحث داره؟
5 اينکه من دنبال مشتري چند تومني هستم رو شما از کجا فهميدي :lol:
6 من اصلا قصد ندارم کسيو خراب کنم چون همه همکارام رو بهشون احترام ميزارم
7 اصلا شما ادرس سايتت کجاست که بشه راجع بهش نظر داد؟
8 زيبايي يک چيز کاملا نصبي هستش
9 احتياجي به دعاي شما ندارم ولي اگه خيلي دلت ميخواهد ميتوني دعا هم بکني واسم
10 من دنبال خراب کردن شما نيستم ولي بر عکسشو نميدونم
11 هر چقدر تعداد فروش زياد بشه نه من و نه گرافيست مون در زمينه گرافيک قيمت رو تغيير نخواهيم داد چونکه گرافيست ما ايده رو داره ميده و خلاقيت چيزي نيست که کسي بخواهد بگه چون تعداد کاراهاي فلان هنرمند زياده قيمت هاي کارهاش رو بايد کم کرد. البته اگر به صورت حرفه اي به اين قضيه نگاه کنين
12 خيلي دلم ميخواهد بدونم شما چرا فکر کردي من با شما بودم فکر کنم اين اولين پستتون توي مجيد انلاينه درسته؟

اينها بخشي از جواب هاي من بود نه به عنوان کل کل بلکه بخاطر اينکه بدونه اينکه طرفت رو بشناسي راجع به منظورش قضاوت ميکني
و بهتره برگرديم به تاپيک
راستي 10 تا قالب جديد واسه مامبو اماده شده توسط گروه ما هستش اگر کسي ميخواهد پيام خصوصي بده با تشکر از تمام دوستان

آخرین ویرایش:

solartec

Member
دوستان با تشکر از شما من در چند روز قبل پک پست زدم ود مورد هزینه یک سایت که دز زمینه تبلیغات فعالیت می کنه

11 صفحه اصلی دارد و 11 صفحه فرعی دار که در زمینه مشاهده کاربران ثبت نام کرده - تماس مراجعین - نمایش سفرشات ثبت شده-درخواست اطلاعات مراجعین- ویرایش آثار ارسالی -ویرایش رمز عبورکاربران-ویرایش مشخصات-آرسال اثار-نمایش درخواست اطلاعات مراجغین
دوستان میشه بگین همچین چیزی چقدر هزینه اش است.

NAKOOT

Well-Known Member
دوستان با تشکر از شما من در چند روز قبل پک پست زدم ود مورد هزینه یک سایت که دز زمینه تبلیغات فعالیت می کنه

11 صفحه اصلی دارد و 11 صفحه فرعی دار که در زمینه مشاهده کاربران ثبت نام کرده - تماس مراجعین - نمایش سفرشات ثبت شده-درخواست اطلاعات مراجعین- ویرایش آثار ارسالی -ویرایش رمز عبورکاربران-ویرایش مشخصات-آرسال اثار-نمایش درخواست اطلاعات مراجغین
دوستان میشه بگین همچین چیزی چقدر هزینه اش است.

اگر از نظر گرافیک وب سایتتون امری بود بنده در خدمتم ...
در ضمن بهتر بود در تاپیک خودتون پیگیری می کردید ...
موفق باشید

isat

Member
من بهتون پيشنهاد ميکنم از سيستم هاي مديريت محتوا استفاده کنين اينججوري قيمتش کلي کمتره نصب سيسيتم حدود 10000 تومان قالب 45000 تومان و تنظيمات مربوطه و ساير مسائل حدود 40000 توامن ميشه اگر بخواين واستون سيستم بنويسيم خيلي گرون تر ميشه و به صرف شما نخواهد بود چون چيزهايي که شما ميخواين در سيستمهاي مديريت محتوا وجود دارند.
شماره تماس: 09126855896

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا