طراحی سایت پایانه مسافربری

asrenovin

Member
با سلام و احترام.
والله نمیدونم جای درستی مطلب رو زدم یا نه؟

اما یه کم سریع تر جواب رو میخوام.
ببینید ، میخوام بدونم که از دوستان تا حالا برای پایانه های مسافربری وب سایتی رو طراحی کرده یا نه؟

کلا هم اگه کسی طراحی نکرده میخوام بدونم که در این رابطه اطلاعاتی هست یا خیر؟

اینکه سیستم چطوریه؟
آیا بانک اطلاعاتی جامعی وجود داره یا خیر؟

آیا باید خرید و فروش بلطی ها به یک بانک اصلی در کل کشور وصل باشه یا خیر؟ و از این توضیحات.

ممنون میشم کسی جوابمو بده.
یا حق

lololumiere

Member
khob doste aziz ino bayad az kasi ke karo behet dade beporsi...ama age foroshe blit mikhay(ke omran nemikhan)bayad ba siba dar ertebat bashe va agar rezerv mikhay bayad sql dashte bashe

Mr.Steres

Active Member
دوست عزیز این چنین مواردی رو معمولا سفارش دهنده مشخص می کنه ! من خودم می تونیم این سایت رو با چند صفحه و چند تا شماره تماس تموم کنم و یا اون رو به صورت سایتی در بیارم که یوزر سفارش بلیت بده ، مدیر متوجه بشه از ظرفیت کم بشه و ... ( البته هر برنامه نویس دیگه ای می تونه )

در کل باید ببینید طرف چی می خواد

asrenovin

Member
ممنون از جوابهاتون.
هر چند شاید خنده دار باشه، اما ...
خودشون هم نمیدونن باید چی داشته باشن.
یعنی اینکه به من گفتن فقط از بالا به ما گفتن که باید سایت داشته باشین. بعد یکیشون میگه که باید به سایر سایتهای پایانه ای دیگه هم متصل باشه.
اینطوری که دومی میگه ، یه چیز بسیار بزرگه، یعنی مسلما باید با تمام بانکهای اطلاعاتی اون سایتها هم در ارتباط باشه، البته تا جایی که به ذهن من میرسه باید یه سایت جامع باشه و صدها زیر سایت ، که ملت بیان و اتوبوس و اینا رو انتخاب کنن.؟

اصلا به نظرتون جور در میاد که از بالا از اینا بخوان که سایت داشته باشن ، و اونم همچین سیستمی که فقط فکر میکنم میتونه اینقدر جامع باشه؟

Mr.Steres

Active Member
من و شما نباید کاری داشته باشیم که کی خواسته و اینا چرا دارن این سایت رو میزنن . بهتره هر دو حالت رو همراه با قیمت و نکات بهشون بگین تا یکی رو انتخاب کنن

asrenovin

Member
صحیح فرمودید.
حالا یه سوال از شما؟
اگه همین پروژه دست شما باشه. بخواید یه قالب نه زیاد حرفه ای، با به قول خودت چند تا صفحه و یه سیستم رزرو و خرید آن لاین راه اندازی کنی چند میگیری؟ اگه یه قیمت مناسب باشه ، حاضرم شما برام بزنید تا من تحویلشون بدم؟
نظرتون چیه؟
اگه قیمت گفتن اینجا مشکل داره، یه پخ بدید.
یا حق

asrenovin

Member
آها!
اینم بگم مهم نیست صفحات استاتیک باشه، اما ...

سیستم خرید و رزرو رو میخوام.
یا حق

جدیدترین ارسال ها

بالا