بی بی کد طراحی داخلی

javad online

Active Member
سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه.:rose:
این کار رو چند ماه پیش رندر گرفته بودم یه خورده عجله ای بود . کمد و قفسه ها بر اساس عملکرد خواسته شده از طرف کارفرما
به این شکل طراحی شدند زمان رندر فکر کنم نهایتا 80 دقیقه.
مکس . ویری . فتوشاپ .
ممنون میشم در بهتر شدن کار با نظراتتون راهنمایی کنید.

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    732 کیلوبایت · بازدیدها: 87
  • 2.jpg
    2.jpg
    759.6 کیلوبایت · بازدیدها: 82

goodzila46

Active Member
در کل کار قابل قبولی هست ، به نظرم قسمت هایی از کارت با کل کارت هارمونی نداره، مثلاً تابلوی گربه روی دیوار ، یا نور توی سقف ، شیشه ی قفسه ها

می دونی منظورم چیه؟! ، یه سری ریزه کاری تو کارت انجام بدی ، به لحاظ کلی کار خوبی میشه.

معلومه حسابی روی کارت وقت گذاشتی، واقعاً خسته نباشی
درود بر تو

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام .کار خوبی شده .جواد سر در نمیارم چرا قرمزه کل کار ؟ اگه قرار دیوار یا مبلی سفید باشه باید سفید باشه نه قرمز .
عدد saturation رو مدیریت کن. کمتر کن بهتر میشه
هارمونی رنگ خوب نیست. خیلی بد شده.لامپ شلنگی آبی با فضا چه تناسبی داره.ببین حتی اگه نظر کارفرما باشه خب باید توجیهش کنی و این وظیفه ما هست. حالا دیگه اسرار بود اشکال نداره
نورهای هالوژنی خیلی زرد شده. می دونم مقاله میلاد کمباری رو خوندی اما دوباره بخون.

javad online

Active Member
س دوست گرامی
متریال دهی خوبه
تمرکز روی نور پردازی بیشتر بشه کارت قوی تر میشه
درکل عالی موفق و پیروز باشی

سلام مرسی

در کل کار قابل قبولی هست ، به نظرم قسمت هایی از کارت با کل کارت هارمونی نداره، مثلاً تابلوی گربه روی دیوار ، یا نور توی سقف ، شیشه ی قفسه ها

می دونی منظورم چیه؟! ، یه سری ریزه کاری تو کارت انجام بدی ، به لحاظ کلی کار خوبی میشه.

معلومه حسابی روی کارت وقت گذاشتی، واقعاً خسته نباشی
درود بر تو
بله میدونم منظورتون چیه .البته به نظرم بهتره تو جزئیات کار از لحاظ هارمونی تضاد با کلیت باشه ولی خوب تو کارم به نظر میاد اغراق شده و خیلی بیشتر از جزئیات ، کار گرفته شده. ممنون دوست عزیز

سلام .کار خوبی شده .جواد سر در نمیارم چرا قرمزه کل کار ؟ اگه قرار دیوار یا مبلی سفید باشه باید سفید باشه نه قرمز .
عدد saturation رو مدیریت کن. کمتر کن بهتر میشه
هارمونی رنگ خوب نیست. خیلی بد شده.لامپ شلنگی آبی با فضا چه تناسبی داره.ببین حتی اگه نظر کارفرما باشه خب باید توجیهش کنی و این وظیفه ما هست. حالا دیگه اسرار بود اشکال نداره
نورهای هالوژنی خیلی زرد شده. می دونم مقاله میلاد کمباری رو خوندی اما دوباره بخون.
سلام عارف جان
درست میگین با مدیریت saturation و اصلا تو فوتوشاب تا حدودی میتونستم بهترش کنم ولی خوب اصلا به نظرم نیومده. دلیلشم اگر کار مداوم انجام بشه و فقط یه نگاه به کار باشه خیلی از این ایرادهایی که شما و دوستان گفتند به چشم نمیاد و زمانی که نقد میشه تازه مشکلات کار دستت میاد.
هارمونی رنگ رو معمولا تو کارم رعایت میکنم ولی تو این کار سعی بر شلوغ کردن کار داشتم و تو این شرایط کنترل هارمونی خیلی سخت میشه و از دست در میره.
نور هالوژن هم یکی از گزینه های رنگی و نور گرم free light هستش .
نور شیلنگی اصرار کارفرما نبوده انتخاب من بوده و ولی خوب ظاهرا به کار نمیاد و می پذیرم. در مورد مقاله هم باشه .مرسی عارف جان

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا