بی بی کد طراحی داخلی آشپزخانه

yaghma2012

New Member
سلام

آخرین کار معماری داخلی من هست و اولین کاری هست که با شما دوستان مجید آنلاین به اشتراک میذارم .

تایم رندرها بین 20 دقیقه تا 40 دقیقه زمان برد .

برنامه های مورد استفاده :
Revit 2015+ 3dsmax 2014 + v.ray2.4+ Photoshop

مشخصات سیستم :
Corei7 4930K
Ram 32 G

پیوست ها

• H-4.jpg
    H-4.jpg
    464.1 کیلوبایت · بازدیدها: 51
  • H-1.jpg
    H-1.jpg
    941.2 کیلوبایت · بازدیدها: 56
  • H-2.jpg
    H-2.jpg
    852.9 کیلوبایت · بازدیدها: 54
  • H-50000.jpg
    H-50000.jpg
    965 کیلوبایت · بازدیدها: 54
آخرین ویرایش:

mgh-max

کاربر فعال
به نسبت زمان کیفیت قابل قبولی داره ولی مشکلات فنی زیاده. چرخای میز رفته توزمین یکی از چرخا متریال نداره حس می کنم صندلیام به نسبت بزرگن و نصفشون تو زمینه. سقفم خیلی خلوت ول شده و تکسچرش خیلی بزرگه

yaghma2012

New Member
به نسبت زمان کیفیت قابل قبولی داره ولی مشکلات فنی زیاده. چرخای میز رفته توزمین یکی از چرخا متریال نداره حس می کنم صندلیام به نسبت بزرگن و نصفشون تو زمینه. سقفم خیلی خلوت ول شده و تکسچرش خیلی بزرگه

اصلا متوجه اون چرخ نشدم که رفته داخل زمین :-/ احتمالا موقع جابجا کردن دوربین دست خورده و میز و صندلی و فرش و ... با هم رفته پایین ( فقط توی همون رندر اینجوری شده )

بله تکسچر سقف هم حق باشماست خیلی بزرگه ولی در مورد طراحی اش چیزی نخواستن منم سقف رو طراحی نکردم .

مرسی بابت نظراتتون

کار عجله ای بود یک روزه باید تحویل میدادم .

آخرین ویرایش:

mgh-max

کاربر فعال
خب شما که سخت افزار قوی شو داشتین عجله نمی خواست . البته سایز صندلیا تو همه رندرا بزرگ به نظر میاد. ولی خب کار بازاری این خاصیتام داره واسه همین من اکثر کارایی که به اشتراک میزارم ایده های خودم هستن حتی با مدل سازی خودم

yaghma2012

New Member
خب شما که سخت افزار قوی شو داشتین عجله نمی خواست . البته سایز صندلیا تو همه رندرا بزرگ به نظر میاد. ولی خب کار بازاری این خاصیتام داره واسه همین من اکثر کارایی که به اشتراک میزارم ایده های خودم هستن حتی با مدل سازی خودم

کارای بازاری جوری هست که پول زیاد نمیدن و ارزش کار درک نمیکنن و برای رندر مجدد و تغییرات هیچ هزینه ای رو پرداخت نمیکنن منم روند کارم جوری هست که مدلسازی رو انجام میدم با کارفرما و مجری هماهنگ میکنم بعد از تایید میرم برای نورپردازی و ... چون همه این روند باید یک روزه طی میشد عجله ای شد .

در مورد سایز صندلی ها نمیدونم خودم حس نمیکنم بزرگ باشن

خیلی خوبه انشالله موفق باشید

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. کار خوبی شده. به جمع بچه های مجیدآنلاینی خوش آمدین
اولین توصیه من خوندم این 2 تا مقاله هست
یکی مقاله میلاد کمباری
یکی مقاله زاویه یابی دوربین
خیلی از توضیحات توی مقاله اومده و من صرف نظر میکنم از گفتنش
رنگ بندی کارتون خیلی شلوغ هست. رنگ های محدود بهتر جواب میده
در مورد بازاری بودن خب من وقتی کارام یه مقدار پیشرفت داشتم برای ارزون ترین کارم هم تمام توانم رو گذاشتم.چون اول از همه رزومه خودمه! دوم اینکه هرچی قوی تر باشه کارم تجربم بالا میره و هم آرشیوم کامل تر.مثلا واسه یه کار تخم مرغ نیمره توی ماهی تابه رو دست کردم.از این بعد توی بقیه کارام میزارم! یا تلویزیون OLED
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا