طراحی تایتل سایت

webpardaz

New Member
سلام
من می خواستم یک سایت گردشگری ایران گردی برای خودم درست کنم که توش به معرفی مناطق گردشگری بپردازم قالب سایت رو طراحی کردم اما نمی تونم برای تایتلش چیزی رو طراحی کنم یعنی کردم اما جالب نبود به همین خاطر به فکرم رسید از شما دوستان برای این کار کمک بگیرم تا یه چیز خیلی خوب از آب دراد اگه بهم کمک کنید خیلی ممنون میشم
با تشکر
ابراهیم

SEPINAZ

Active Member
خب دوستم اگه منظورت هدر سايتته! يه سايزي يه رنگبندي يه اطلاعاتي بده تا بچه ها كمكت كنن! اگه يه نما از قالبت بذاري بهتر ميشه كمك كرد!

موفق باشي

webpardaz

New Member
سلام
اولش یادم رفت بگم سال نو مبارک
بعدش ممنون که به سوال من یه گوشه نظری کردید سایت در حالت 1024 طراحی میشه که من توطراحی تایتل یا هدر دچار مشکل شدم یعنی نمیدونم باید چه شکلی باشه چه تصاویری توش بکار بره چه رنگهایی توش باشه و و و خلا صه یه کمک خیلی بزرگ ازتون می خوام قول می دم هر کی بهم کمک کنه یه عیدی خوبم بهش بدم فکر کنید از طرف برادرتونه
ممنون
ابراهیم

آخرین ویرایش:

mohsenshahab

Active Member
سایت گردشگری.
به نظر من از رنگهای روشن و عکسهای مناطق تاریخی استفاده کن.زیاد هم شلوغ نباشه بهتره.این نظر من

omrdabakhte

Member
از دوستان تو انجمن گرافیک میتونی کمک بگیری.
نمونه عکس قالب رو بده بیشتر کمکت میکنیم.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام.سال نو مبارک.برای طراحی درخواست شما یکسری نکته ها باید معلوم باشه.
1- اسم سایت شما
2- متن اصلی هدر
3- عکسهای مورد علاقه شما که قراره استفاده بشه
4- سایز اصلی.صرف اینکه 1024 هست که نمیشه ممکنه هدر شما 800 در 345 باشه
و اگر سایت شما طراحی شده باید یک اسکرین شات بزارید ممکنه من زرد لیمویی در بیارم شما سایتت گلبهی باشه! همه میخندن بهمون !

webpardaz

New Member
سلام
سایتدر حال حاظر یک قالب داره می تونید اونو تو آدرس www.gashtvagozar.com مشاهده کنید طراحی به همون شکل هستش تها قصد تغییر هدر سایت و کلا می خوایم یه سایت با رنگ و لعاب جدید درست کنیم
با تشکر
ابراهیم

webpardaz

New Member
سلام
دوستان کمک کنید به من واقعا سردرگم شدم برای طراحی
متشکرم
ابراهیم

webpardaz

New Member
سلام
دوستان عزیز کسی نیستیه چند خط راهنمایی ما رو مهمون کنه
ممنون می شم

mehdinasiri

پارس لند گروپ
zyhjn.jpg

shayanboy

Active Member
هدرش خوبه ایرادی نداره
فقط رو گرافیک وسط سایت کار کنی بهتر میشه
سایتت تو رتبه بندی بهترین سایت ها بررسی میشه:)

webpardaz

New Member
سلام
آقای mehdinasiri از شما به خاطر طراحی واقعا زیباتون تشکر می کنم اما متاسفانه مدیران سایت با طرح موافقت نکردن و خواستن طرح جدیدی آماده بشه با ایم موضوع که فقط از کوه سبلان در اون استفاده بشه .
باز هم از شما به خاطر طراحی هدر متشکرم
ابراهیم شادافروغ

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام
آقای mehdinasiri از شما به خاطر طراحی واقعا زیباتون تشکر می کنم اما متاسفانه مدیران سایت با طرح موافقت نکردن و خواستن طرح جدیدی آماده بشه با ایم موضوع که فقط از کوه سبلان در اون استفاده بشه .
باز هم از شما به خاطر طراحی هدر متشکرم
ابراهیم شادافروغ

خواهش میکنم.چند تا عکس از این کوه برام میل کنید.باز در خدمت هستم

webpardaz

New Member
سلام
من هنوزم نتونستم مشکل هدر سایت رو برطرف کنم چمن واقعا هرچی جستجو کردم عکس مناسب و با کیفیت پیدا نکردم از دوستان اگه کسی عکسی از کوه سبلان داره برای آپلود بزاره ممنون میشم
با تشکر
WEbpardaz

جدیدترین ارسال ها

بالا