طراحی بنر

fer@nk

Member
سلام
از دوستانی که در زمینه طراحی فعالیت می کنند در خواست می شود که برای وبلاگ اینجانب بنری طراحی کنند که برای عید نوروز در این وبلاگ قرار داده شود و این نکته هم اضافه کنم که سال قبل سارا بنری رو طراحی کردند که جا داره ازشون تشکر کنم؟
و اینکه به کسانی که طرح های زیبایی ارائه دهند یک اکانت از سایت های معتبر مانند easy-share.com تعلق می گیرد
و در زمینه بنر این رو بگم که حتما در اون لوگوی وبلاگ قرار داده شود؟
و این هم طرحی است که سال پیش سارا طراحی کرده بودند:
f1z878.gif

AMiR

Active Member
فایل لایه باز بنرتون رو میشه بذارید؟
شاید بتونم کمکتون کنم

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
با اجازه پستتون رو ویرایش کردم.

قرار دادن آدرس وبلاگ یا وبسایت شخصی خلاف قوانینه.

fer@nk

Member
از دوست عزیزم mehdinasiri تشکر می کنم بابت طراحی زیبایی که داشتند در صورت امکان فایل های Psd این بنر ها رو برام بصورت پیغام شخصی بفرستید و دیگه اینکه در صورتی که دوستان دیگر بنر های خودشون رو آماده نکند اکانت easy-share.comبه تنها بنر طراحی شده که توسط دوست عزیزم mehdinasiri تعلق می گیرد و در اخر اینکه دوست عزیز AMiR در بنر طراحی شده حتما باید لوگو و جمله راز و رمز تکنولوژی کامپیوتر در بنر گنجانده شود

nanash

New Member
با اجاره از اساتيد محترم .

منم شانس خودمو امتحان كردم .

rjmr2o.jpg

رنگش رو با سايت تنظيم كردم.

بقيش تو راهه ...:wink:

--------------------------------------------------
NaNaSh ... New Solution:sad:

آخرین ویرایش:

fer@nk

Member
از دوست عزیزم nanash تشکر می کنم در صورت امکان فایل Psd این بنر ها بصورت پیغام شخصی ارسال شود
دوستان دیگر در اسراع وقت بنر های خوشون رو آماده کنند و یک فایل Psd از اون بنر رو بصورت پیغام شخصی ارسال کنند
با تشکر

fer@nk

Member
به اطلاع کلیه دوستان می رسانم که آخرین مهلت برای ارسال بنر تا 25 اسفندماه خواهد بود

fer@nk

Member
دوستان در صورت امکان بنر ها رو هر چه زودتر اماده کنید!

fer@nk

Member
دوستان عزیز تا این لحظه بنر هایی که ارائه شده است مد نظر من نبوده و اون زیبایی که در بنر سارا هست رو نداشته!
منتظر دیگر دوستان برای طراحای زیباشون هستم!

hes_r

Member
یه طرح جالب تو ذهنم بود که واسه تک تک حروف اسم سایتت از یکی از وسایل هفت سین استفاده بشه ... ولی خوب چون شما گفتی اون جمله حتما باید راز و رمز کامپیوتر قرار بگیره دیگه عملییش نکردم . چون به نظر من حس هدر رو میگیره .

شاد باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا