طراحی بنر (لطفا)

Sir.LEON.M

New Member
سلام دوستان عزیز مجید آنلاین : در ابتدا شرمندگی بخاطر اینکه جای دقیق تایپیکم رو نمی دونستم من معذرت میخوام

من تقریبا 1 ماه هست که کار با فتوشاپ رو جدی گرفتم (قبلا هم تا حدودی کار کرده بودم )

الان کمی بلد شدم و می تونم براحتی یه درجه کاربری خوب بزنم اما بنر و لوگو نیز باید یاد بگیرم که در این مرحله از شما عزیزان خواهش میکنم تا سطح ساده ای کمک کنید

نمونه های بنر »

8d075deffbffa4264a710890f0b429a4.gif

VIP.gif

1- مثل اولی که بنر خود مجید آنلاین هست میخواهم پس از آمدن تیتر ها محو شه یعنی یه افکت محو شدن

2- و دومی هم میخواهم که در بنر خود برای مثال شی ءی رو حرکت دهم و در افقی .

ممنون میشم این دو تا رو توضیح بدید

با تشکر از همه ی کاربران مجید آنلاین

king75

Member
به نظر من بهتره اول کار با فتوشاپ رو یاد بگیرید بد شروع به طراحی کنید مثلا هستم filter رو کاملا مسلط بشید

افکت های blur در بنر مجید آنلاین زیبا به کار رفته

برای اینکه یک عکس یا شی هم بیاد باید متجرک سازی کنید و برای متحرک سازی فتوشاپ cs5 رو داشت باشید بهتره برای باز کردن منو متحرک سازی از قسمتWINDOWS گزینه انیمیشن را فعال کنید

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
به نظرم اگه میخوای طراحی بنر رو یاد بگیری از فتوشاپ شروع کن اما تنها با PS کار نکن
PS رو که امتحان کردی بعد برو سراغ swish و بعد هم برو سراغ Flash تا حرفه ای بشی چون با PS نمیشه بنر های خیلی حرفه ای زد
ولی اگه میخوایی یه چیزه ابتدایی یاد بگیری که فقط کار راه بنداز باشه همون فتوشاپ کافیه
امادر مورد بنر هایی که گذاشیتی همونطور که King عزیز گقت شما باید اول فیلتر های فتوشاپ رو یاد بگیری بعد بری سراغ ساخت بنر

Sir.LEON.M

New Member
ممنون دوست عزیز خب من میدونم حتی چجوری یه بنر بسازم اما نمی تونم یه حرکت روان و ساده را داشته باشم

آموزشاتی هست برای اینکه بشه یه همچین بنر هایی درست کرد من خیلی دانلود کردم اما همشون فقط خیلی ساده یاد می دند اصلا با فیلتر ها کار نمی کنند

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
چرا الان مثلا همین بنر مجید آنلاین همونطور که King گفت از فیلتر BLUR استفاده شده
نمیدونم تو PS میشه اون شئ روان حرکت کنه یا نه اما با Flash خیلی راحت میشه اینکارو کرد یا با swish
موفق باشی:rose:

Sir.LEON.M

New Member
با توجه به گفته های دوستان عزیز در پست های بالا من نسخه ی 1 گیگابایتی ادوب فلش سی اس 5 رو دانلود کردم و می تونم حتی تا چند فریم ساده هم کار کنم و بنر بسازم
یه آموزش کوچولو دانلود کردم اما بیشتر از این نه لطفا اگر کسی آموزش کامل روداره و لینکشو میدونه به من کمک کنه

واقعا ممنونش میشم

:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا