طراحی بنر فلش حرفه ای

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نیاز مند طراحی بنر فلش حرفه ای

سلام علیکم
من نیاز به طراحی بنر فلش حرفه ای دارم
کارهای مبتدی و متوسط بنر رو خودم میتونم طراحی کنم
بودجه مورد نظر ما 15-20 است

نمونه کارها و هزینه ی خود را پ.خ کنید تا بررسی گردد اگر کار حرفه ای باشد هزینه قابل تغییر است

به حرفه ای ترین کار و کمترین هزینه توافق می گردد
باتشکر

آخرین ویرایش:

rezajalalii

Member
شما که میگید خودتون بلدید تا حد متوسط طراحی کنید چرا این حرف رو میزنید!!! با 20 هزار تومان بنر گیف 2 فریم هم کسی براتون نمیسازه که حرفه ای باشه!!!!

member99

Member
بنده نیز با نظر دوست قبلیمون موافق هستم / بودجه تون خیلی کمه، جالب اینه که توقع دارید دوستان نمونه کارهاشون و قیمت هاشون (15-20 تومن) را هم براتون بفرستن :)
به نظر بنده با آقای فرهاد ناجی که کارش خوب هست می تونید کار کنید،
http://www.persianswf.com/flash-banner-design/index.htm
البته باید یه کم بیشتر خرج کنید / یا حق

منطورم از این که قیمت بدن اینه که قیمت خودشونو مثلا 30 -40-50 بدن نه بین 15تا20

rezajalalii

Member
منطورم از این که قیمت بدن اینه که قیمت خودشونو مثلا 30 -40-50 بدن نه بین 15تا20

اتفاقا به من که پیام دادید دقیقا مبلغ پیشنهادیتون 10 هزار تومان بود قیمت های آقای ناجی نسبت به کارشون پایین ترین هست شما که نمونه کار دیگران رو گذاشتید تو آدرس وبتون اگه بلد بودین طراحی خودتون طراحی میکردین آقا
کد:
Saberoon Goomname: داداشr_3_z_a: ishala age kare herfei dashti man dar khedmatam
Saberoon Goomname: http://www.saberoon.com/%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/
r_3_z_a: janam?
Saberoon Goomname: اینو ببینید
Saberoon Goomname: نمونه کار فلشم هست
r_3_z_a: khob age inkarei
r_3_z_a: azizam

اتفاقا به من که پیام دادید دقیقا مبلغ پیشنهادیتون 10 هزار تومان بود قیمت های آقای ناجی نسبت به کارشون پایین ترین هست شما که نمونه کار دیگران رو گذاشتید تو آدرس وبتون اگه بلد بودین طراحی خودتون طراحی میکردین آقا

سلام علیکم
عزیز ما مثل بعضی ها نیستیم
حلال و حروم سرمون میشه
میتونید برید از صاحبان بنر بپرسید و جویا شوید
فقط بدونید پشت سر کسی حرف زدن گناهی نا بخشودنی داره
ما که نمیگذریم
یاحق
پس خوبه این حدیثو بخونی:

پيامبر صلى الله عليه و آله:
مَنِ اغتابَ مُسلِما أَو مُسلِمَةً لَم يَقبَلِ اللّه صَلاتَهُ وَلاصيامَهُ أَربَعينَ يَوما وَلَيلَةً إِلاّ أَن يَغفِرَ لَهُ صاحِبُهُ؛

هر كس از مرد يا زن مسلمانى غيبت كند، خداوند تا چهل شبانه روز نماز و روزه او را نپذيرد مگر اين كه غيبت شونده او را ببخشد.

آخرین ویرایش:

jeny

New Member
سلام علیکم
عزیز ما مثل بعضی ها نیستیم
حلال و حروم سرمون میشه
میتونید برید از صاحبان بنر بپرسید و جویا شوید
فقط بدونید پشت سر کسی حرف زدن گناهی نا بخشودنی داره
ما که نمیگذریم
یاحق
پس خوبه این حدیثو بخونی:

پيامبر صلى الله عليه و آله:
مَنِ اغتابَ مُسلِما أَو مُسلِمَةً لَم يَقبَلِ اللّه صَلاتَهُ وَلاصيامَهُ أَربَعينَ يَوما وَلَيلَةً إِلاّ أَن يَغفِرَ لَهُ صاحِبُهُ؛

هر كس از مرد يا زن مسلمانى غيبت كند، خداوند تا چهل شبانه روز نماز و روزه او را نپذيرد مگر اين كه غيبت شونده او را ببخشد.

عــــــــــــــــجب:shock:

آخرین ویرایش:

jeny

New Member
شما که آیه میاری برای آدم دروغ گو هم آیه بیار عزیزم...

jeny

New Member
مولا علی فرمودند : دروغگویی عیبی رسوا کننده است. ( چون معمولا دروغ بعد از مدتی آشکار میشود و انسان دروغگو در بین مردم رسوا میگردد ) بحارالانوار جلد 66 صفحه 313 حدیث 7

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا