طراحی با muse

amir-cg

Active Member
سلام دوستان...یه سوال داشتم....
من میخوام کسب و کار راه اندازی سایت ، راه بندازم....
من با زبان های طراحی وب اصلا آشنایی ندارم...
می خواستم بدونم آیا میشه از muse استفاده کرد و طرح حای دلخواه مشتری رو ساخت؟؟؟؟

4mee

Active Member
سلام دوست عزیز
دنبال یادگیری فتوشاپ و html و css باشید. نرم افزار مورد نظر نرم افزار حرفه ای نیست.
برای طرح از فتوشاپ استفاده کنید برای کدنویسی از دریم ویور

amir-cg

Active Member
سلام دوست عزیز
دنبال یادگیری فتوشاپ و html و css باشید. نرم افزار مورد نظر نرم افزار حرفه ای نیست.
برای طرح از فتوشاپ استفاده کنید برای کدنویسی از دریم ویور
یعنی چی؟؟؟یکم بیشتر توضیح بدید...یعنی نمیشه با muse کسب و کار راه انداخت....

4mee

Active Member
همونطور که گفتم نرم افزار حرفه ای نیست امکانش نیست با نرم افزار مورد نظر طرحی زده بشه که مشتری راضی باشه پس بازم باید برید سراغ فتوشاپ و دریم .
همون بهتر که از اول سراغ همونا بریدو مسیر خودتونو سخت نکنید.

amir-cg

Active Member
همونطور که گفتم نرم افزار حرفه ای نیست امکانش نیست با نرم افزار مورد نظر طرحی زده بشه که مشتری راضی باشه پس بازم باید برید سراغ فتوشاپ و دریم .
همون بهتر که از اول سراغ همونا بریدو مسیر خودتونو سخت نکنید.
من که با دریم ویور آشنا نیستم....یعنی با زبان های php و html و اینجور چیزا آشنا نیستم....فقط رو سی پنل تخصص دارم...

mohammad@er

Well-Known Member
من که با دریم ویور آشنا نیستم....یعنی با زبان های php و html و اینجور چیزا آشنا نیستم....فقط رو سی پنل تخصص دارم...

سلام .

اخه متخصص عزیز سی پنل که پنله ... !

شما باید بتونید وب دیزاین کنید ...

فقط دریم و پی اس .

دنبال هیچی نباش ... فقط و فقط همین 2 نرم افزار ... + html + css +php

amir-cg

Active Member
سلام .

اخه متخصص عزیز سی پنل که پنله ... !

شما باید بتونید وب دیزاین کنید ...

فقط دریم و پی اس .

دنبال هیچی نباش ... فقط و فقط همین 2 نرم افزار ... + html + css +php
میگم طراحی وب بلد نیستم....در ضمن مگه فتوشاپ و دریم ویور ، طراحی وب رو راحت می کنن؟؟؟

mohammad@er

Well-Known Member
میگم طراحی وب بلد نیستم....در ضمن مگه فتوشاپ و دریم ویور ، طراحی وب رو راحت می کنن؟؟؟
:-?
دوست عزیز شما سوالی پرسیدید . وظیفه ما هم پاسخ به سواله ...

بنده کار ندارم شما چی می گید ... راه رو پرسیدید بنده هم پاسخ دادم ...

مثل این می مونه خلبانی بلد نباشید با بوئینگ 704 بخاید پرواز کنید ....

مگه فتوشاپ و دریم ویور ، طراحی وب رو راحت می کنن

دوست عزیز مثل این میمونه بگی اتوکد نقشه کشی رو راحت می کنه ؟ خوب اتوکد نرم افزار نقشه کشی هست ...

amir-cg

Active Member
:-?
دوست عزیز شما سوالی پرسیدید . وظیفه ما هم پاسخ به سواله ...

بنده کار ندارم شما چی می گید ... راه رو پرسیدید بنده هم پاسخ دادم ...

مثل این می مونه خلبانی بلد نباشید با بوئینگ 704 بخاید پرواز کنید ....

دوست عزیز مثل این میمونه بگی اتوکد نقشه کشی رو راحت می کنه ؟ خوب اتوکد نرم افزار نقشه کشی هست ...
چطور بگم آخه؟؟؟مثلا اگه من از این دوتا با هم استفاده کنم ، مثل muse میشه؟؟؟

mohammad@er

Well-Known Member
ببین دوست عزیز ...

اگر با پی اس کار کرده باشید . همون طوری توش تمپلیت یک سایت رو طراحی میکنی و با طی کردن مراحلی که من بلد نیستم قالب رو به css و html تبدیل می کنی ...

حالا اگر اینجا دانش برنامه نویسی php و mysql داشته باشی میتونی یه cms بسازی ...

اونم از طریق دریم ویور ...

اگر می خاید به جوملا یا وردپرس تبدیل کنید .. با دریم ویور قالب رو چند تیکه می کنیم سورساشو و تگ ها و چرخه هارو اضافه می کنیم ...

به طور مثال یه فایل html فقط یه فایل به اسم index.html هست .. که میشه وب ایستا ...

ولی قالب وردپرس میشه شامل :

1 hedear.php

2 index.php

3 side.php

4 fother.php

که تو قالب های حرفه ای شامل foction.php که فایل توابع پوسته هستو شامل میشه ...

که باید اون فایل index.html به این فایل ها تبدیل بشه ...

تو قالب وبلاگ هم همینطوره ولی دیگه نیاز به تجزیه قالب نیست ... فقط کافیه کد ها رو تو پنل مدیریت قالب وبلاگ بزارید ...

ولی من دقیق متوجه این حرفتون نشدم ...

مثلا اگه من از این دوتا با هم استفاده کنم ، مثل muse میشه؟؟؟

شما می خاید مثلا عین مایا که ابجکت اماده رو وارد سن میکنی مثلا یه چک باکس رو وارد کنی و بعد جاشو درست کنی ؟؟؟؟

20irib

Member
برای طراحی باید طراح باشید اگر نیستید یاد بگیرید،راه طراحی و پیش نیازاش رو هم دوستان گفتند که باید حداقل بتونید زبان برنامه نویسی html رو.بلد باشید بعدش با فوتوشاپ هم کار کنید.البته باز هم اینا یکدرصد کار هم نیستند بایستی ذوق و سلیقه داشته باشید، اصول کدزنی استاندارد رو بکار بگیرید،seo رو کمی لااقل آشنایی داشته باشید.
اگر هیچ تخصصی ندارید و به گوشتون خورده که طراحی وب پول توشه و میتونید قالب بفروشید و.راحت یه شبه پولدار شید و اومدید سراغش خیالی بیش نیست...باید بیشتر از اینا زحمت بکشید واسش و بحونید و بیدار بمونید و یادبگیرید....لطفا بیخود وارد مقوله‌ای که هیچی نمیدونید و حتی نمیتونید درموذدش چه طور سوال کنید نشید یا اینطور نشیدددد....وب ایران به اندازه کافی به هم ریخته و داغون هست
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا