طراحی این سایت چطوره !؟

Erfan

Active Member
به خدا ما زبونمون مو در آورد از بس گفتیم، برای نشان دادن یک صفحه وب سایت که طراحی کردید خواهشاً اسکرین شات بگیرید و بذارید.
از گذاشتن لینک مستقیم توی پست خودداری کنید.

مرسی
:rose:

Saeed

Well-Known Member
به خدا ما زبونمون مو در آورد از بس گفتیم، برای نشان دادن یک صفحه وب سایت که طراحی کردید خواهشاً اسکرین شات بگیرید و بذارید.

مرسی
آقا عرفان بیشتر دوستان لینک گذاشتن اونم مستقیم !!!! :sad:

Erfan

Active Member
سعید جان، شما لینک تاپیکهاشون رو بده من برخورد کنم، تا اونجا که بررسی کردم هیچ تاپیکی نبود.

خوشحال میشم اگر تاپیکی رو دیدید بدید من بررسی کنم.

Saeed

Well-Known Member

Erfan

Active Member
سعید جان لینک رو خودت نیگاه کن ببین چی هست و اگر لینک مستقیم توی پستش دیدی به من بگو، من خودم دیشب اینو ویرایش کردم.

لینک دومی هم در حیطه انجمن طراحی وب هست و مدیر اون انجمن بایستی به موضوع رسیدگی کنه. اینجا انجمن فتوشاپ هست و ما قصد داریم در مورد گرافیک یک ایده یا پدیده بحث کنیم نه در مورد کدنویسی و ... پس فقط در مورد وب سایتها اسکرین شات از صفحه طراحی شده کفایت میکنه.

اگر مایل بودید میتونید لینک وبسایت مورد نظرتون رو بذارید توی امضاء که دوستان بتونن استفاده کنند.

بعدش اگر چیزی پیدا کردی پی ام خصوصی کنی بهتر هست.
بچه ها به بحث های حاشیه ای نپردازید و به نقد و برسی طرح بپردازید.

مرسی :rose:

آخرین ویرایش:

DaRiOuShJh

Member
هممممممممم
خوب اینجا چی داریم
............

نخیر! هر کاری میکنم عکسش بالا نمیاد!×!!

DaRiOuShJh

Member

مرسی

سلام عرفان جان
آخه موضوع اینجاست که سایت ها معمولا یه ابعاد خاص و دقیق مثله طرح ها ندارن و همه چیشون به قولی کش میاد
برای همین در یه عکس هر چه قد هم رزولشون رو ببریم بالا باز کامل نمیافتن:paint:

این نوع موارد رو چه کنیم؟:rose:

Erfan

Active Member
سلام عرفان جان
آخه موضوع اینجاست که سایت ها معمولا یه ابعاد خاص و دقیق مثله طرح ها ندارن و همه چیشون به قولی کش میاد
برای همین در یه عکس هر چه قد هم رزولشون رو ببریم بالا باز کامل نمیافتن:paint:

این نوع موارد رو چه کنیم؟:rose:

خب ما فقط حرفمون سر اسکرین شات هست، یعنی شما یک وب سایتی که توی محیط فتوشاپ طراحی میکنید با چه سایزی شروع به طراحی میکنید ؟

1024x768 ؟

خب اگر 1024x1200 باشه مثلاً چی میشه ؟

منظور من اینه مهم نیست اسکرین شات چقدر بزرگ باشه، مهم این هست که یک اسکرین شات از صفحه طراحی شده باشه.

به فرض مثال من این سایت رو طراحی کردم، ببینید اسکرین شات من در چه سایزی هست ؟

مشکلی که الان خیلی از دوستان دارند این هست که شما از مرورگر ie یا firefox عکس میگیرد و میذارید، در صورتی که بایستی توی محیط فتوشاپ این کار رو کنید.

به طور خیلی ساده تر، همیشه سایزی که قرار هست یک وب سایت رو درون آن طراحی کنید، کمی بیشتر از اون چیزی که توی ذهنتون هست حساب کنید.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
البته این موضوع رو هم بگم که حتی از صفحه ی مرورگر هم میشه بوسیله ی نرم افزارهایی مثل SnagIt بطور کامل اسکرین شات گرفت.

این نرم افزار این قابلیت رو داره که خودش صفحه رو بصورت اتوماتیک اسکرول کنه و از کل صفحه عکس بگیره.

جدیدترین ارسال ها

بالا