بی بی کد طراحی آشپزخانه

max vray

کاربر VIP
کارت تو پست پرو خیلی ضعف داره و تو متریال بهتر میتونستی عمل کنی.تو پست پرو به شدت تیره کار کردی و کل کار رو یک تم کرم دادی اما با اجازت من رنگهارو به حالت عادیش دراوردم برات فکر کنم بهتر باشه
Screenshot-(111).jpg
Screenshot-(112).jpg

maxmya

New Member
کارت تو پست پرو خیلی ضعف داره و تو متریال بهتر میتونستی عمل کنی.تو پست پرو به شدت تیره کار کردی و کل کار رو یک تم کرم دادی اما با اجازت من رنگهارو به حالت عادیش دراوردم برات فکر کنم بهتر باشه
مشاهده پیوست 99956
مشاهده پیوست 99957
ممنون از راهنمایی خوبتون فقط در مرحله رندرینگ و مدلینگ هم میشه بگیید چه جوریم ؟

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. راستش رنگ ها اینقدر غلیظ هست که اصلا نمیشه نظر آدم سمت طراحی بره. پست پرو طوری شده که عملا رنگی و دور تا دور اثر بلور شده.عملا چیزی معلوم نیست.
اگه ممکن هست براتون یه رندر بدون پست پرو بزارین.
در مورد رنگ بازی شما خودت شخصا حاضری بری توی این آشپرخونه آشپزی کنی؟ رنگ ها به شدت تند کف کار رنگی عملا رنگ سفید بسیار کمه توی کار.
شما اول باید رنگ بازی رو تمرین کنین.چون در نظر بگیر الان توی این گرونی ها یه بنده خدایی 10 تا 12 تومن خرج کابینت کنه آخر چون طراح دقت لازم رو به خرج نداده بود باعث سر درگمی مالک و به مرور زمان عصبی شدن خانم خونه میشه.آشپرخونه محیط گرمی هست. بهتر هست رنگ خنک تر باشه.
به نظرم مصالح موجود توی بازار رو نمیشناسید یا اینکه اجرای سه بعدی ضعیف هست واگرنه این جور کف پارکت با این شکل توی بازار من ندیدم.حالا شاید توی شهر شماباشه
دیدتون رو جدا از بحث سه بعدی به مسائل اجرایی باز کنین. قرنیز کف دیوار رو فکر نکنم با MDF بزنن! اگه بزنن مسیرش افقی هست معمولا.
در هر صورت به عنوان یه تجربه خوبه اما باید کار ببنیید. زیاد خودتون رو درگیر تنظیمات وی ری نکنین. طراحی برای شما خیلی بیشتر توصیه میشه. موفق باشید
ronenbekerman.com
evermotion.org
تا میتونین Making of بخونین

maxmya

New Member
سلام. راستش رنگ ها اینقدر غلیظ هست که اصلا نمیشه نظر آدم سمت طراحی بره. پست پرو طوری شده که عملا رنگی و دور تا دور اثر بلور شده.عملا چیزی معلوم نیست.
اگه ممکن هست براتون یه رندر بدون پست پرو بزارین.
در مورد رنگ بازی شما خودت شخصا حاضری بری توی این آشپرخونه آشپزی کنی؟ رنگ ها به شدت تند کف کار رنگی عملا رنگ سفید بسیار کمه توی کار.
شما اول باید رنگ بازی رو تمرین کنین.چون در نظر بگیر الان توی این گرونی ها یه بنده خدایی 10 تا 12 تومن خرج کابینت کنه آخر چون طراح دقت لازم رو به خرج نداده بود باعث سر درگمی مالک و به مرور زمان عصبی شدن خانم خونه میشه.آشپرخونه محیط گرمی هست. بهتر هست رنگ خنک تر باشه.
به نظرم مصالح موجود توی بازار رو نمیشناسید یا اینکه اجرای سه بعدی ضعیف هست واگرنه این جور کف پارکت با این شکل توی بازار من ندیدم.حالا شاید توی شهر شماباشه
دیدتون رو جدا از بحث سه بعدی به مسائل اجرایی باز کنین. قرنیز کف دیوار رو فکر نکنم با MDF بزنن! اگه بزنن مسیرش افقی هست معمولا.
در هر صورت به عنوان یه تجربه خوبه اما باید کار ببنیید. زیاد خودتون رو درگیر تنظیمات وی ری نکنین. طراحی برای شما خیلی بیشتر توصیه میشه. موفق باشید
ronenbekerman.com
evermotion.org
تا میتونین Making of بخونین
عارف جان ممنون از لطفت که کار منو نقد کردی ، دقیقا به نکته درستی شاره کردید که خودم هم دارم رنج میبرم .مدلینگم ضعیفه و نیاز دارم که تقویتش کنم ، اگر راهکاری دارید برا تقویت این موضوع ممنون میشم کمکم کنید

dr.hashemi

کاربر فعال
کار بدی نیست
سعی کن تو photolook از default ها به جا استفاده کنی یا تمامی مواردش و کاربردهاشو یاد بگیری
مثلا این crush blue edge به جا نیست

نکات مهمو بچه ها گفتن منم با اجازه دوستان چند تا نکته رو میگم .
بهتون پیشنهاد میکنم قبل از اینکه کارتونو شروع کنید برای خودتون مشخص کنید میخواین چیکار کنید.
عکسهم زیاد ببینیدخیلی کمکتون میکنه..
تو طراحی داخلی مخصوصا آشپزخانه اول باید اینودر نظر بگیرید که محیط برای کار راحت باشه و بعد از چند مدت احساس خستگی بهمون دست نده ...
الان تو کار شما میزباری که در نظر گرفتید خوبه بد نیست ولی جایی برای صندلی گذاشتن نیست یعنی افراد کمی میتونن دور هم جمع بشن ...
نکته مهم
سعی کنید اندازه هاتون قیاس کار باشن : درب ها صفحه و ...
به Real بودن زیاد کمک میکنه ...

maxmya

New Member
نکات مهمو بچه ها گفتن منم با اجازه دوستان چند تا نکته رو میگم .
بهتون پیشنهاد میکنم قبل از اینکه کارتونو شروع کنید برای خودتون مشخص کنید میخواین چیکار کنید.
عکسهم زیاد ببینیدخیلی کمکتون میکنه..
تو طراحی داخلی مخصوصا آشپزخانه اول باید اینودر نظر بگیرید که محیط برای کار راحت باشه و بعد از چند مدت احساس خستگی بهمون دست نده ...
الان تو کار شما میزباری که در نظر گرفتید خوبه بد نیست ولی جایی برای صندلی گذاشتن نیست یعنی افراد کمی میتونن دور هم جمع بشن ...
نکته مهم
سعی کنید اندازه هاتون قیاس کار باشن : درب ها صفحه و ...
به Real بودن زیاد کمک میکنه ...

ممنون از راهنمایی دقیقتون . والا به نظر من 50% قضیه مربوط میشه به طراحی من 50% هم به درخواست صاحب کار میشه . صحبت های دوستان در رابطه با رنگ نیز به همین شکل . زمانی که صاحب کار بهتره بگم کابینت ساز رنگو انتخاب میکنه دیگه دست من بستس.

Sent from my LG-P768 using Tapatalk 2

جدیدترین ارسال ها

بالا