بی بی کد طراحي مستر پيتزا تهرانپارس 196

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام/طراحی قابل توجهی شده.رنگ ها خیلی قشنگ کنار هم نشستن.چوب های سقف عالی شدن.ترکیب چوب و فلز خیلی عالی شده.امیدوارم همینجوری اجراء بشه.
تابلو روی دیوار سنخیت با فضا نداره.برای کافی شاپ خوبه اما اینجا رستوران هست.
تهران پارس جدیدا بیرونش کوه و جنگل داره؟! فضا تقریبا باید با واقعیت مچ بشه.چون خیلی توی حس تفاوت ایجاد میکنه
توی کالر مپینتگ گزینه subpixel map رو بزن تا دیگه دور نقاط اوربرایت خط سیاه درس نشه.
اول چند تا ویو معمولی بگیر بعد ویو هنری و کج بگیر.حداقل بشه طرح رو انالیز کرد.
موفق باشی

madmaster_3d

Well-Known Member
کاره قشنگیه ولی به کافی شاپ میخوره بیشتر. جنگل رو با عارف موافقم :)

( دوستان ایدی شما درست شد؟ ایدی من که دسترسی به هیچی مثل پیغام امضا و ... ندارم.) سایت هم از وقتی اینجوری شده خلوت شده. کسی خبری چیزی داره؟ درست میشه؟ چند ساله دیگه انشالا :mad:

m.n1362

Member
سلام این کجای تهرانپارس؟؟بافت چوبت یکم درشت شده بامپش..ت. کالر مپینگ هم که عارف گفت..میدونی کل این کارو بخواد چوب بزنه چقدر میشه؟داستان سقفشم نفهمیدم من؟فضای حرکتی کارتم مشکل داره یکم..این مارک وسط مال چیه میذارید آخه؟؟خستم نباشی..:rose:

سلام این کجای تهرانپارس؟؟بافت چوبت یکم درشت شده بامپش..ت. کالر مپینگ هم که عارف گفت..میدونی کل این کارو بخواد چوب بزنه چقدر میشه؟داستان سقفشم نفهمیدم من؟فضای حرکتی کارتم مشکل داره یکم..این مارک وسط مال چیه میذارید آخه؟؟خستم نباشی..:rose:

سلام دوست عزیزم.ممنون از راهنماییت.مارک واترم به آقا فرشید قول دادم نزارم دیگه.آخه نمیدونستم
قیمت که با چوب طبیعی روسی کار بشه 14 میلیون.دقیقا تقاطع اتوبان باقری و 196.
البته طرف با هزینش کنار نیومد ;)

dr.hashemi

کاربر فعال
كار خوبي شده فقط متريال مستر پيتزا چيه؟
اگه پلكسيه بايد براق تر باشه و در قسمت پيشخوان همين جوري خاليه؟ و مارك جلوي ديدو ميگيره اگه ميشه بدون مارك بذار و يه توضيح كوتاه راجع به زمان رندر و . . .

جدیدترین ارسال ها

بالا