طراحي علامت بازيافت پلاستيك

aghahamidgol2

Active Member
سلام اين طراحي ساده را و خيلي آسان را در زير مشاهده مي كنيد اگر آموزش آن را خواستيد بگيد برايتان مي نويسم راستي شرط اينكه مقاله كسي در بخش سايت در مقالات اضافه شود چيه؟ اگر كسي مي دونه بگه مي خواهم ببينم چه مقالاتي افتخار حضور را در آنجا را دارند
ممنون
8) :idea:
[marq=left:fa00817d11]اميدوارم خوشتان آمده باشد سايت آرا4يو هم تا دو روز آينده افتتاح مي شود[/marq:fa00817d11]

Salar

Active Member
اول اینکه مجید نوشته تو صفحه اول این انجمن...
دوم اینکه این علامت بازيافت تو فتوشاپ هست
Custom Shape Tool

خسته نباشی

aghahamidgol2

Active Member
شرمنده اما من به خدا آموزش مجيد را نديده بودم خدا وكيلي مگر عمرن مي زاشتم

anti-life

Active Member
ميگم سالار اينا هنوز اين Shape ها كه تو فوتو شاپ هست رو نشناختن.......بابا دوستان يكم با اين فوتو شاپ ور بريد چيزايي ميبينيد كه فقط يكم بايد توش ور بيرد و يه چيز جالب بسازيد......

ولي مثل من هميشه Alt رو بگيريد و رو همه چي كليك كنيد ...بيشتر اوقات بطور تصادفي يه چيزايي كشف ميكنيد كه خيلي بدردتون ميخوره.

anti-life

Active Member
ماندانا بهت توصيه ميكنم اول با برنامه Power Paint شروع كني بعد كه خوب ياد گرفتي بياي با فوتوشاپ كار كني اگه تو Power Paint مشكل داشتي بگو خودم برات حل كنم!

anti-life

Active Member
فوتو شاپ چيزه خوبيه ولي توشيه ميشه اول ماكرو كديا فلش ام ايكس رو ياد بگيريد بعد ....... :دي

در مورد مصرف كردنش گفتم كه همون Power paint

anti-life گفت:
فوتو شاپ چيزه خوبيه ولي توشيه ميشه اول ماكرو كديا فلش ام ايكس رو ياد بگيريد بعد ....... :دي

در مورد مصرف كردنش گفتم كه همون Power paint

اقا من منظورم از مصرف به كلمه ؛كشاني ؛ ايشون بود . بگذريم فتوشاپ بهتره يا پاور پوينت؟

anti-life

Active Member
بنظر من با پاور پويت شروع كني خوبه بعد كه دستت گرم افتاد بيا فوتوشاپ اونجا ميبينمت ........

b666y

Member
نميشه
ادامه بده
منتظر سوتي اي بديت هستيم :lol:
شوخي ميكنم داداشي :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا