[phpNuke] طراحي سايت

pooyar

Member
سلام ببخشيد من الآن سايتم رو گرفتم ولي نمي دانم چگونه قالب بزارم راستي كسي قالبي براي كتاب خانه مجازي ميشناسه؟ راستي آدرس سايتم البته چيزي نزاشتم خواهش ميكنم راهنمايي كنيد كه چه طور قالب بريزم؟
http://www.parselm.com/

morsoltany

Active Member
کتاب خانه مجازی من چند جایی سورسش را دیده بودم اگر پیدا کردم برات می ذارم
می توانی از سیستم جوملا استفاده کنی و با نصب کامپوننت ان چیزی که می خوای درست کنی

ramtin-italia

New Member
Age Ghalebi Dari Ke Betouni Ro Sitet Up Koni Bayad Vared Control Panel Sitet Beshi Hala System Amelesh Windows Hast Ya Linux Fargh Mikone Age Linux Bashe Mitooni Az Tarighe File Manager Sitet Ro Uploud Koni Az Poosheye Public_html mitooni page ha o fileha ro upload koni vali behet pishnahad mikonam vase inke kamel va osooli yad begiri behtare kenare ye kasi ke balade beshini o oun behet yad bede

S4DEGH

Well-Known Member
رامتين جان لطفا فارسي تاپيك كنيد .. !!

براي نصب قالب بارها توضيح داده شده ... فلدر قالب كه داخل header و footer و block و... هست رو برميداري داخل پوشه Theme نيوك قرار ميدي و از بخش پيكربندي سيستم قسمت قالب .. اسم قالب رو انتخاب ميكني و تمام .. :)

4pc

Member
سلام ببخشيد من الآن سايتم رو گرفتم ولي نمي دانم چگونه قالب بزارم راستي كسي قالبي براي كتاب خانه مجازي ميشناسه؟ راستي آدرس سايتم البته چيزي نزاشتم خواهش ميكنم راهنمايي كنيد كه چه طور قالب بريزم؟
http://www.parselm.com/

قصد داري از چه پرتالي استفاده كني ؟ قالب چه سيستمي مي خواي؟

pooyar

Member
سيستم عامل من لينوكس هست
حالا صادق جان چرا عصباني ميشي؟!!!!!! خوب من اولين بارمه حالا من نيوك رو تو كامپيوتر خودم نصب كرده ام ولي حالا چه جوري به سايت انتقالش بدم؟

morsoltany

Active Member
بهتره دوباره نصب کنی ولی اگر می خواهی همون را استفاده کنی
از mysql در phpmyadmin در قسمت export یک بک آپ بگیر و در سرورت در قسمت import وارد کن . بعد کل فایل هاتو zip کن و با ftp انتقال بده و unzip کن

VAHID216

مدیر بازنشسته
پویار جان تو لینوکس خودتون همه برنامه ها رو با هم تنظیم کردید یعنی Apache و php و Mysql رو دیگه؟
اگر خودت کردی شما phpmyadmin رو هم بگیر و داونلود کن و هماهنگشون کن.
بعد از اینکه کردی وارد phpmyadmin بشید دیتابیس خودتون رو انتخاب کنید ، بعدش از گزینه Export بانک اطلاعاتی تون رو دریافت کنید. بعد به سرورتون برید در سرور هم به phpmyadmin برید و بانک اطلاعاتی تون رو که رو سرور ساختید انتخاب کنید و گزینه Import در phpmyadmin رو انتخاب کنید و کالکشن رو رو latin1 بزارید و کلید GO رو بزنید و تمام.
موفق باشید

pooyar

Member
يه چيز هم بگم من يه قالب سفيد و ساده و روان احتاج دارم خواهش ميكنم زود معرفي كنيد

آخرین ویرایش:

salam_ali

Member
اگه قالب مجانی می خوای باید سرچ کنی ...
ولی اگه بخوای مناسب خودت طراحی بشه به یک شرکت سفارش بده ...
من هم می تونم قالب مناسب طراحی کنم. با من در تماس باش ...

pooyar

Member
پویار جان تو لینوکس خودتون همه برنامه ها رو با هم تنظیم کردید یعنی Apache و php و Mysql رو دیگه؟
اگر خودت کردی شما phpmyadmin رو هم بگیر و داونلود کن و هماهنگشون کن.
بعد از اینکه کردی وارد phpmyadmin بشید دیتابیس خودتون رو انتخاب کنید ، بعدش از گزینه Export بانک اطلاعاتی تون رو دریافت کنید. بعد به سرورتون برید در سرور هم به phpmyadmin برید و بانک اطلاعاتی تون رو که رو سرور ساختید انتخاب کنید و گزینه Import در phpmyadmin رو انتخاب کنید و کالکشن رو رو latin1 بزارید و کلید GO رو بزنید و تمام.
موفق باشید

من اينو ايمپورت كردم نوشت:
Import has been successfully finished, **** queries executed
ولي هنوز صفحه اول سايتم در دست طراحي مي باشد؟؟؟!!!!!!!!

ببينم اون نيوك و قالبارو كجاي كنترل پنل بايد بريزم؟

VAHID216

مدیر بازنشسته
بعدش فایل Config.php رو باید تنظیم کنید ، آموزش نصب نیوک دوست من هر سایتی بری هست ، چه جوری اون وقت شما ندیدی!!!!!!!!!!!

pooyar

Member
بعدش فایل Config.php رو باید تنظیم کنید ، آموزش نصب نیوک دوست من هر سایتی بری هست ، چه جوری اون وقت شما ندیدی!!!!!!!!!!!

من همه ي اون فايلا رو كه ميگي قبلا تنظيم كرده ام منظورم يه چيز ديگه بود كه تونستم خودم درستش كنم.ممنون از زحماتت

VAHID216

مدیر بازنشسته
من همه ي اون فايلا رو كه ميگي قبلا تنظيم كرده ام منظورم يه چيز ديگه بود كه تونستم خودم درستش كنم.ممنون از زحماتت
خواهش می کنم دراینجا کلید
post_thanks.gif
برای همین هست :(

pooyar

Member
ناراحت نمی شم ، فقط این نکته رو خواستم بگم این یه فرهنگ هست وگرنه تعداد تشکر هیچ مقامی نداره :)

بله درسته منم با اين حرفت موافقم

حالا يه پرسش ؛ببينم من جاي خوبي رو نميشناسم كه بتونه برام قالب طراحي كنه اون چيزي كه من نياز دارم يه چيزي بين سايت www.farsiebook.com و www.parstech.com هست البته سايت www.roshd.ir هم خوبه ولي به درد من نمي خوره به يكي از دوستام سفارش دادم اون اين صفحه ي اول رو طراحي كرده كه اصلا به دردم نمي خوره خودتون بريد ببينيد:
www.zeyton.persiangig.com حالا شما اگه بلدين يه سايت براي طراحي قالب و يا يه نفر رو كه خوب ميشناسيد معرفي كنيد ممنون ميشم.

البته من نميدونم كه از نيوك استفاده كنم يه يه چيز ديگه اگه ميشه راهنمايي كنيد.

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
اول شما باید ببینید با چه سیستمی می خواید کار کنید بعدش اقدام به طراحی کنید. شما باید ببینید دقیقا چه سیستمی کارایی که شما می خواید رو داره . در مورد قالب هم این سایت هایی که دیدم اصلا چیز خاصی نیستن و فقط یه هیدر دارن که مربوط به کتاب هست و بقیه طراحی خاصی نداره.
شما اولین کاری که بکنید بگید از چه سیستمی می خواید استفاده کنید.
موفق باشید

pooyar

Member
سرور من لينوكس هست 50 مگ كه البته شايد به 300 مگ زيادش كردم . منظورت از هيدر چيه؟ حالا من اين صفحه اول رو براي همون دوستم كشيدم و مي فرستم ببينم چه جوري در مياد ولي يه مشكل هم داريم اونم اينكه بايد يك انجمن داشته باشه يه چيز ديگه خود اين انجمن هاي مجيد آنلان رو چيه؟(مثلا نيوك ؛وورد پس و يا؟)

جدیدترین ارسال ها

بالا