طراحي سايت از صفر !!

سلام
من راستش رو بخوايد سه سوال خيلي مبتديانه دارم كه ميخوام اگر ممكنه به صورت كامل بهم جواب بديد
اما مشكل من اين هست كه بدونم براي طراحي يه سايت مثل سايت زير
http://www.avajang.com
بايد از چه نرم افزاري استفاده كنم ؟ !! آيا با فرانت پيج ميشه يه سايت دقيقا مثل اين سايت طراحي كرد ؟؟؟؟؟
و اينكه براي كسي كه ميخواد تازه شروع به طراحي با فرانت پيج كنه آيا ميتونه همچين سايتي طراحي كنه ؟؟؟؟؟؟
و يه چيز ديگه كه ميخواستم از تون بپرسم براي آپديت اين سايت آيا ميشه از سيستمي movable type استفاده كرد ؟؟؟؟؟
راستي يه كمي هم از اين سيستم هاي مديريت برام توضيح بديد كه دقيقا بفهمم چه كارا ميشه باهاشون كرد
ممنون
منتظرم

bahy_my

Active Member
nazanin000 گفت:
سلام
من راستش رو بخوايد سه سوال خيلي مبتديانه دارم كه ميخوام اگر ممكنه به صورت كامل بهم جواب بديد
اما مشكل من اين هست كه بدونم براي طراحي يه سايت مثل سايت زير
http://www.avajang.com
بايد از چه نرم افزاري استفاده كنم ؟ !! آيا با فرانت پيج ميشه يه سايت دقيقا مثل اين سايت طراحي كرد ؟؟؟؟؟
و اينكه براي كسي كه ميخواد تازه شروع به طراحي با فرانت پيج كنه آيا ميتونه همچين سايتي طراحي كنه ؟؟؟؟؟؟
و يه چيز ديگه كه ميخواستم از تون بپرسم براي آپديت اين سايت آيا ميشه از سيستمي movable type استفاده كرد ؟؟؟؟؟
راستي يه كمي هم از اين سيستم هاي مديريت برام توضيح بديد كه دقيقا بفهمم چه كارا ميشه باهاشون كرد
ممنون
منتظرم

سلام
من زياد با فرانت پيج كار نكردم ولي ميشه اينو طراحي كرد.
اگه يه نرم افزار عالي بخواين براي طراحي من دريم ويور رو پيشنهاد مي كنم.
به نظر من از فرانت پيج خيلي خيلي بهتره.
در مورد سؤال دوم فكر نكنم.چون اصلاً طراحي قالب به زمان و تجربه و كار زيادي نياز داره.من اينو تجربه كردم حالا نمي دونم درسته يا نه.
بله از mt هم ميشه استفاده كرد.شما علاوه بر mt از وردپرس هم مي تونيد استفاده كنيد.فارسي نيوز هم هست كه به پايگاه داده نياز نداره و فكر مي كنم براي شما اين بهتر باشه.
اما من لينك نسخه ي اول رو ندارم.همون هم اصله نسخه ي جديدش يه سايته و نميشه بهش گفت سيستم مديريت محتوا.
از برادران و خواهران هر كي لينك فارسي نيوز 1 رو داشت بده لطفاً.
همين.
اميد وارم چيزاي خوبي گفته باشم.
خداحافظ....:oops:

خيلي ممنون از راهنمايتون
اما اگر يكي بخواد يه همچين سايتي براي من طراحي كنه البته با يه سري تغييرات كوچيك و يه سيستم مديريت محتوا حالا فرض كنيم movable type روش نصب كنه كه من بتونم راحت باهاش كار كنم چند در مياد ؟؟؟؟؟؟
لطفا بچه هايي كه ميتونن اين كار رو بكنن راهنماييم كنن
ممنون

ali1362o

New Member
با frontpage به سادگی می تونی بسازی ..... فقط باید یک خورده کار کنی ....

شما اگه گرافيك سايت مد نطرتون هست مي تونين برين سراغ "Photo Shop"
چون توسط فوتو شاپ حتي مي تونين پروژه نهايي رو بصورت "HTML" ذخيره كنيد و با كمي اديت آپلود كنيد
از يه طرفم زماني كه گرافيك و زيبايي سايت مطرح باشه ميشه به طراحي توسط فلش اشاره كرد كه به تنهايي هم خيلي قدرتمنده هم خيلي قشنگ هم اگه كسي دنبالشو بگيره خيلي خوش به حالش ميشه! :D هر ثانيه 10 هزار تومان(Professional)
----------------------------------------------------------------------------------
ولي اگر دنبال سايت دايناميكي هستين بايد برين سراغ برنامه نويسي وب
كه دو چهره بيشتر مطرح هستند PHP,ASP و هر كدوم عظمتي براي خودشون دارن
البته خودم تعصب شديدي رو ASP.NET دارم
----------------------------------------------------------------------------------
و اما درباره "Front page"
فقط به عنوان يك سازنده صفحات وب خيلي ابتدايي ميشه ازش ياد كرد و كار گرافيكي خاصي نميشه باهاش انجام داد
مگر اينكه Component هاشو كامل نصب بكنين

Adobe GoLive & Macromedia Dreamweaver
بهترين هستند

آخرين توصيه من به عزيزاني كه دلشون نميخواد وقتشونو بيخودي هدر بدن اينه:
گرافيك ===============> Only Photo Shop
برنامه نويسي وب ===============> Only ASP.NET
موفق باشيد .

كسي ميتونه يه همچين صفحه اي رو براي من طراحي كنه ؟؟؟
هزينش رو هم با هم به تفاهم ميرسيم فقط يه سري تغييرات ميخوام توش بدم
منتظرم

nazanin000 گفت:
كسي ميتونه يه همچين صفحه اي رو براي من طراحي كنه ؟؟؟
هزينش رو هم با هم به تفاهم ميرسيم فقط يه سري تغييرات ميخوام توش بدم
منتظرم
----------------------------------------------
من در خدمتم:wink:
ببينيد وب سايت آواژنك چون وب سايتي هستش كه مالك اون يك شركت بسيار بزرگ و قوي
با عنوان Avajang ICT Group هستش به نظر خيلي بزرگه ولي اگه با سايتاي ديگه مقايسه كنيم ميبينيم كه اگه
سايتاي ديگه هم از چنين عناويني بر خوردار بودند مانند اين سايت با عظمت ديده مي شدند
البته به آواژنگ توهين نشه!
آواژنك يكي از بزرگترين شركتهاي ايراني هستش كه ارائه دهنده خدمات اينترنت , شبكه و حتي طراحي وب:)

siavashmusic

Active Member
من طراحی میکنم برات بصورت php یا html هر جور که مایلی

آدرس سایتم توی امضام هست پایین اگه دوست داشتی برات نمونه کارهام رو میفرستم از طریق سایتم میتونی با من تماس بگیری

آخرین ویرایش:

bahy_my

Active Member
mehradmoein گفت:
آقای bahy_my دمتون گرم بابا.این سایت http://www.mehrarian.com چقدر شبیه صفحه ی اول مجید آنلاین هست.
اي ول
مي دوني من زياد حوصله ندارم.در ضمن من سايت هاي زيادي رو ديدم كه اين جورين.
حالا اگه اين خوب نبود :cry: بذارين بعد تعطيلي ها لينك سايت مدرسمون رو مي دم.
حله؟ :oops: :D :lol:
با اجازه
خداحافظ

ALBORZ.VICTOR گفت:
من در خدمتم:wink:
ببينيد وب سايت آواژنك چون وب سايتي هستش كه مالك اون يك شركت بسيار بزرگ و قوي
با عنوان Avajang ICT Group هستش به نظر خيلي بزرگه ولي اگه با سايتاي ديگه مقايسه كنيم ميبينيم كه اگه
سايتاي ديگه هم از چنين عناويني بر خوردار بودند مانند اين سايت با عظمت ديده مي شدند
البته به آواژنگ توهين نشه!
آواژنك يكي از بزرگترين شركتهاي ايراني هستش كه ارائه دهنده خدمات اينترنت , شبكه و حتي طراحي وب:)

ممنون اما من نمونه كارهاي شما رو نديدم البته مهمتر از نمونه كارها به نظر من ميزان كيفيت كارتون هست اما يه سوال ديگه اگر من بخوام دقيقا يه همچين سايتي داشته باشم دقيقا تمامي قسمت ها مثل آواژنگ و فقط لوگوي بالاش فرق ميكنه كه اون لوگو رو خودم بهتون ميدم و برام بزاريد و يه سري تغييرات تو قسمت پايين كه اونم قرار دادن لوگو هست با يه برنامه سمت سرور ( يا مديريت سايت براي قسمت هاي مختلف ) هزينش سر جمع چقدر در مياد ؟؟؟؟؟؟؟
يه مزنه قيمتي به من بديد اگر ممكنه

bahy_my گفت:
سلام
اگه منو قابل بدونين و فكر مي كنيد كه كارم خوبه در خدمتم.البته تا حالا سايت شركتي و ... طراحي نكردم.
http://www.mehrarian.com
http://www.mehr-soft.co.sr
http://freead.mehrarian.com
چند تاي بعدي (از جمله سايت مدرسمون) بعد تعطيلي ها !! :D

من كه از كاروتون خوشم اومد اما من همون جور كه گفتم يه طرحي دقيقا مثل اواژنگ ميخوام با يه سري تغييرات مثلا در لوگوي بالاييش و پايين و همچنين يه برنامه مديريت سايت براي آپديت نگه داشتنش به اگر دست شما باشه چقدر در مياد براي من انجام اين طرح ؟؟؟؟؟؟؟

bahy_my

Active Member
nazanin000 گفت:
من كه از كاروتون خوشم اومد اما من همون جور كه گفتم يه طرحي دقيقا مثل اواژنگ ميخوام با يه سري تغييرات مثلا در لوگوي بالاييش و پايين و همچنين يه برنامه مديريت سايت براي آپديت نگه داشتنش به اگر دست شما باشه چقدر در مياد براي من انجام اين طرح ؟؟؟؟؟؟؟

سلام
اگه من بخوام طراحي كنم ميگم هر چي خواستين(فقط از 100 تومن كم تر نباشه).
اين قيمت من
ولي قيمت متناسب فكر مي كنم 200-300 باشه(شايد) :D :oops:
به هر حال اميد وارم موفق باشين.

جدیدترین ارسال ها

بالا