طراحان و کلیه عزیزان نظر بدهند ( کارت ویزیت )

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
خسته نباشید
کار خوبی شده ولی چند تا نکته
کار در نگاه اول بسیار شلوغه و چشم مخاطب دایما در حال گردش هست و همین باعث ضعیف شدن اکثر کارت ویزیت ها میشه
فونت ها به نظر من میتونست بهتر باشه فونت تیتر دیفیس به نظرم مناسب این کار نیست و نکته ی دیگه وقتی یک فونت فانتزی برای تیتر استفاده میکنید برای توضیحات و ... بهتره از فونت معمولی و رسمی استفاده کنید
اون رفلکتی را هم که برای هیرو گزاشتید بردارید بهتره چون توی چاپ فک میکنم خیلی جالب در نیاد
فاصله از کنار و پایین فکر میکنم کم باشه و بعد از چاپ هنگام برش ممکن زیر تیغه بره و کار خراب بشه
فضای کارت هم به نظر من با توجه به اینکه پروش اندام ورزش گرم و پر نشاطی هست بهتره گرمتر باشه الان احساس سردی توی این کارت احساس میشه این رنگبندی بیشتر مناسب استخرها و .. هست

ببخشید کار را اینقدر نقد کردم
موفق باشید:rose:

Saeed

Well-Known Member
سلام
خسته نباشید
کار خوبی شده ولی چند تا نکته
کار در نگاه اول بسیار شلوغه و چشم مخاطب دایما در حال گردش هست و همین باعث ضعیف شدن اکثر کارت ویزیت ها میشه
فونت ها به نظر من میتونست بهتر باشه فونت تیتر دیفیس به نظرم مناسب این کار نیست و نکته ی دیگه وقتی یک فونت فانتزی برای تیتر استفاده میکنید برای توضیحات و ... بهتره از فونت معمولی و رسمی استفاده کنید
اون رفلکتی را هم که برای هیرو گزاشتید بردارید بهتره چون توی چاپ فک میکنم خیلی جالب در نیاد
فاصله از کنار و پایین فکر میکنم کم باشه و بعد از چاپ هنگام برش ممکن زیر تیغه بره و کار خراب بشه
فضای کارت هم به نظر من با توجه به اینکه پروش اندام ورزش گرم و پر نشاطی هست بهتره گرمتر باشه الان احساس سردی توی این کارت احساس میشه این رنگبندی بیشتر مناسب استخرها و .. هست

ببخشید کار را اینقدر نقد کردم
موفق باشید:rose:
سلام

طرح چاپ شد بدونه عیب و نقص یعنی عینه خودش در اومد خیلی هم عالی. سلفون مات زدم مربیه هم خیلی خوشش اومد :cool:

sidsid

Well-Known Member
سلام
به نظر من چون طرحت برای کارت ویزیت شخصی باید ساده و رسمی باشه چیزی که این طرح نداره
البته ناراحت نشیا من اینارو میگم که تو کارت پیشرفت کنی
موفق باشی

NoNam3

Member
سلام خسته نباشی
دوستان نکات خوبی رو اشاره کردند من اندکی تکمیلش کنم :
1- همین طور که گیلاس اشاره کرد روی رنگ بندیش بیشتر کار چون کار مخصوص کارهای بدنسازیه از ترکیب رنگ های گرم به همراه رنگ های تیره استفاده کن .
2- در بالای کار هم دقت کن که سه عنصر متنیت روی یک باشن و دارای هم خونی باشند مثلا فونت دو متن کناری مثل هم باشن.
3-اون تصویر سمت چپ رو بیشتر بهش بها بده تا منظور کارت در نگاه اول به مخاطب القا بشه.
4- و همین طور که بقیه گفتند روی انتخاب فونت هات وقت بیشری صرف کن.
5- می تونی از مجلات بدنسازی و تبلیغات درونش ایده های خوبی استخراج کنی.
6 - فکر کنم اگر هم از جزییاتی که کارتو شلوغ می کنند بپرهیزی کارت کار تکی میشه.

Untitled-1.jpg

موفق باشی ~

آخرین ویرایش:

majid_a95

Active Member
به نظر منم تمام اون چيزايي كه اساتيد گفتن....... درسته كه شايد طرف خوشش اومده باشه ولي شما بايد براي دفعه بعد از اين تجربيات و نقدها استفاده كنيد..!اومديم طرف از گرافيك يه چيزايي سر در مياورد اونوقت .......:wink:
خداييش استايل كار بيشتر واسه گالري هنري خوبه (به خاطر عناصر مورد استفاده) تا باشگاه بدنسازي...!‌:rose:موفق باشي!!

m2ahdi

Member
فکر کنم بیشترین دلیل شلوغی کار اون بکگراوندی هست که به فونت ها دادی وگرنه کار خوبی هست . البته فونت ها هم یکمی کار بیشتر لازم داره

GsGraphic

Well-Known Member
من یه مقدار دیر رسیدم اساتیت تمام مسائل
رو گفتن.موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا