ضعف شديد انتخاب رنگ در جوانان ايراني؟؟؟

Salar

Active Member
اينو نگاه كن!

cards.jpg

تا حالا كاري از تو نديدم يا كم ديدم كه بيشتر از 2 يا 3 رنگ داشته باشه.

رنگ زيادي كار رو خراب مينكنه....رنگ كمتر حرفه اي تره....

MrMohi

Active Member
اینجا قرار بود درباره ضعف رنگی جوونا بحث بشه چرا یهو همه دارن طرح میدن بیرون؟

mamali132002

Active Member
Salar جان اين سليقست. من خودم كم پيش مياد بيشتر از سه رنگ استفاده كنم. ولي اينجا بحث تركيب رنگه ولي همه دارن عكساي با تركيب رنگ 2 يا 3 ميزارن.
بابا تركيب 2 يا 3 تا رنگ به خدا هيچ كاري نداره

mehrdad-k

Member
ممنون بچه ها از لطفتون..
آقا MAMALI من خدمت شما عرض مي كنم (دوباره)
اصلا بحث 2 -3 يا 10000000 تا رنگ نيست ما فقط حرفمون اينه كه هر چندتا كه رنگ استفاده ميشه بشه اما درست و مناسب و اگر فكر هم مي كنيد كنار هم چيدن 2 رنگ هم كار آسوني در اشتباه هستيد چون بقول يكي از دوستان پشت پرده يك تصوير ساده يك ذهن و خلاقيت پيچيدست..اصلا هيچ حرفي نيست شما دست بكار شيد و يك طرح پر از رنگ اينجا بزاريد كه ما بهتر بفهميم اصل حرفتون چيه..ممنون ميشم

H-assan

Well-Known Member
ممنون دوست عزیز که رنگ های مورد علاقت رو گفتی بقیه دوستان هم رنگ های مورد علاقه شون رو بگن تا بعد آخر سر یک موضوع رو براتون بگم وبعد خودتون قضاوت کنید که رنگ ها چقدر مهم هستن و همین طور رنگ های که افراد دوست دارن

بد نیست به سایت دیگه هم یک نگاه بکنیم در مورد ترکیب رنگ در طراحی

شما چه در مقام يک طراح ٬ چه با عنوان ناظر چاپ و چه بعنوان يک چاپچی در اين صنعت مشغول بکار باشيد ٬ تقريبا محال است که بتوانيد بدون آشنايی با تجزيه و ترکيب رنگها و همنشينی آنها موفق باشيد.

رنگ شناسی هم در مباحث آموزشی رشته نقاشی و گرافيک و هم در مباحث آموزشی نرم افزارهای گرافيکی آموزش داده ميشوند ولی برای کسب مهارت در اين زمينه احتياج به تمرين و کارآموزی زير نظر يک گرافيست ماهر را داري

منبع وبلاگ shahriar-art1.persianblog

mehrdad-k

Member
دستتت درد نكنه كاملا ساده و مدرن..
اولي يه جورايي يه چيزايي كم داره اما دومي عاليه..
موفق باشيد

heyrane

Member
آقا مهرداد ميگم يه تاپيك ديگه ايجاد كن به اسم مشكل نداشتن خلاقيت در جوانان چون من اصلا هيچ خلاقيتي توي اينجور كارا ندارم شايد با گفته هاي شما و دوستان مشكلم حل بشه.

mehrdad-k

Member
COMMANDO گفت:
آقا مهرداد ميگم يه تاپيك ديگه ايجاد كن به اسم مشكل نداشتن خلاقيت در جوانان چون من اصلا هيچ خلاقيتي توي اينجور كارا ندارم شايد با گفته هاي شما و دوستان مشكلم حل بشه.

در واقع تو اين تاپيك بخواي نخواي بحث خلاقيت هم پيش مياد ..نگران نباش همه چي خودبه خود تو ذهن ايجاد ميشه شايد هيچ وقت سعي نكردي افكارت رو با طرح پياده كني وگرنه نميشه كسي تو ايجاد طرح حتي براي يك مقدار هم كه شده خلاقيت نداشته باشه...

آقا اينم رنگهاي مورد علاقه من :wink:

fav.jpg

H-assan

Well-Known Member
رنگ هاي مورد علاقه من هم توي لوگوم مي تونيد ببنيد چند تاي ديگه هم هست كه بعد مي ذارم

جدیدترین ارسال ها

بالا