ضد بوت

manammammad

Member
امروزه بچه هی خل و چل و خودنما توی چت رومها زیاد شدن.بعضیاشون اونقده بیکار هستن که با استفاده از برنامه های بوت کردن سیستمها از راه دور ، دنبال کسب قدرت و نشون دادن خودشون به دیگرون هستند که این میتونه ناشی از کمبود های روحی و شخصیتی در دوران کودکی اونا باشه.بعضیا هم از روی سرگرمی دست به این کارا میزنن و حالی میبرن و بعدش میرن جار میزنن که ما فلان روم رو بوت کردیم و ترکوندیم . این بچه ها حتی نمیدونند که این نرم افزار ها چطوری کار میکنند.

طرز کار این نرم افزار ها به این صورته که چند تا آی دی یاهو اول ازتون میخوان و بعد از اینکه اون آی دی ها رو بهش دادین ، با کدهای برنامه نویسی که در درون اونا نوشته شده ، با همشون بالا میان و بعدش یه قربانی ازتون طلب میکنند که با دادن آی دی قربانی به این نرم افزارها ، در اصل گفتید که با این آی دی هایی که بالا اومده ، بطور ناگهانی و همزمان پی ام بده که همین باعث کرش کردن یاهو و در نهایت به ریستارت شدن سیستم قربانی منجر میشه. این درست مثل این میمونه که کسی بیاد با وسیله ای عظیم ، چند صد متر قبل از یک سد آب ، آبها رو جمع کنه و ناگهان همشه آبهای ذخیره شده پشت وسیله خودش رو رها کنه . با این کار آبی عظیم و با فشاری زیاد به طرف سد آب حرکت میکنه و اگر مسئول سد با باز کردن شیر های آب تخلیه سد نتونه این فشار رو تخلیه کنه باعث خراب شدن و نابودی سد آب میشه. ما هم باید شیر های آب سیستم خودمون رو باز کنیم تا این هجوم پی ام ها که از طرف نرم افزارهای بوتر به سمت ما شلیک میشه ، به سیستممون فشاری وارد نکنه. این کار درست مثل این میمونه که با شلیک آب ها جاخالی داده باشید.

308edrs.jpg


با این نرم افزاری که معرفی میکنم میتونید فشار ناشی از این حملات رو در هنگام حمله بوتر ها از بین ببرید و از ریست شدن خودتون توسط این نرم افزارها جلوگیری و پیش گیری کنید.

لینک دانلود

http://rapidshare.com/files/88371369/YTPro.zip

راهنمای دانلود

---------------------------

در ابتدا هر نرم افزار دانلود کننده فایل مانند download accelerator یا internet download manager یا flash get یا get right و مانند اینها را دارید باید uninstall کنید.

وقتی بر روی هر لینک کلیک کنید صفحه ای باز میشود که در پایین این صفحه جدولی وجود دارد

در زیر این جدول یک کلید وجود دارد که بر روی آن نوشته FREE

بعد از کلیک بر روی دکمه FREE صفحه ای دیگر باز میشود که در وسط صفحه یک شمارنده مشغول شمردن رو به پایین هست .چند لحظه صبر کنید و سپس عکسی به شما نمایش میدهد که حاوی معمولا 4 حرف میباشد.

این 4 حرف را در فسمت زیر عکس تایپ کنید و بر روی دکمه DOWNLOAD ... که در کنار آن قرار دارد کلیک کنید.

بدین صورت دانلود آغاز میشود........​
 
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا