ضحي کيش بالاخره کدخدماتي گرفت

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6

مشترکان اپراتور ضحي کيش از سال آينده مي توانند قبوض تلفن شان را به صورت غيرحضوري پرداخت کنند.

به گزارش عصرارتباط، شرکت ضحي‌کيش به‌عنوان اپراتور تلفن ثابت و دارنده مجوز VoIPپس از ماه‌ها پيگيري توانست کد خدماتي تلفن‌ثابت را دريافت کند.

اين اپراتور با استفاده از کد خدماتي تلفن ثابت – کد چهار- که متعلق به بخش دولتي است امکان پرداخت غيرحضوري قبض‌هاي تلفن را براي مشترکان خود فراهم کرده است.

زهرا محمودي- مدير روابط عمومي شرکت ضحي‌کيش- در اين باره، گفت: ضحي‌کيش براي ارايه سرويس پرداخت غيرحضوري به مشترکان خود با تمام بانک‌هاي کشور تفاهم‌نامه‌ امضا کرده و هم‌اکنون نيز در حال به‌روز کردن نرم‌افزار آن است. به گفته او، مشترکان اين اپراتور با صدور اولين دوره قبض تلفن‌شان در سال جديد مي‌توانند به‌صورت اينترنتي يا از طريق خودپرداز و ديگر روش‌هاي غيرحضوري قبض‌شان را پرداخت کنند. پيش از اين، ضحي‌کيش فقط با پست‌بانک طرف قرارداد بود و مشترکان اين اپراتور نيز براي پرداخت قبوض‌شان بايد به صورت حضوري به شعب اين بانک مراجعه مي‌کردند.

ضحي‌کيش يکي از اپراتورهاي خصوصي تلفن‌ثابت است که در آذربايجان غربي، تهران و کرمان به 5 هزار مشترک تلفن ثابت سرويس مي‌دهد. هر چند که به‌زودي شهروندان مشهدي نيز مي‌توانند از خدمات اين اپراتور بهره‌مند شوند.


منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا