صفحه سايت ديگر در سايت ما و ...

salar007

Member
سلام
ميدانيم که ميتوانيم با کد
&lt;iframe name="I1" src="آدرس صفحه" </iframe>
صفحه ی مورد علاقه در سايت ديگر را در سايت يا وبلاگ خودمان قرار بدهيم
حال اگر بخواهيم اين صفحه در اندازه ی واقعی خودش قرار نگيرد بايد چکار کنيم مثلا احتياج داريم که صفحه کوچکتر از اندازه ی واقعی باشد.

و اگر بخواهيم scroll bar این صفحه نشان داده نشود چکار باید کرد من scrollbars=none
قرار دادم ولی چیزی نشد؟

و آیا امکان دارد که تعیین کنیم که فقط قسمت خاصی از صفحه نشان داده شود مثلا بگوییم که فقط از سانت ۴ (چپ) صفحه به بعد نشان دهد تا ... ؟؟؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
در مورد اينكه ميخواين بگيد كه اسكرول نداشته باشه باسيد اين دستورو وارد كنيد : scrolling="no"

در ضمن براي اندازه ميتونيد براي iframe اندازه تعريف كنيد.. منظورتون چيه؟!

مجيد

salar007

Member
سلام منظورم اين است كه يك صفحه رو به اندازه دلخواه كوچك كنم كه در آن از عكس گرفته تا متن و فلشش همه به همون اندازه كوچك بشه.
يعني ميتونم width="200" height="200" قرار بدم لطفا يه مثال بزنيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
حالا متوجه منظورتون شدم... :lol:

راستش فكر نميكنم عملا همچين چيزي امكان پذير باشه ..!! (البته تا اونجايي كه من كار كردم واطلاع دارم) 8)

مجيد

salar007

Member
سلام ممنون از راهنمايي هاي شما
در باره سوال آخر من كسي جواب نداد
چجوري ميتونم از دو طرف به اندازه دلخواه كم كنم
ممنون

shahkelid

New Member
چه طوري مي تونيم كاري كنيم كه مثلا پايين صفحه اسكرول نداشته باشه ولي سمت چپ اسكرول داشته باشه؟
ممنون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
اتفاقا من الان داشتم در همين زمينه يك مقاله مينوشتم كه فكر كنم بدردتون ميخوره..
اما متاسفانه الان كه به وسطاش رسيدم به يك مشكل اساسي بر خوردم.. اما حتما امروز فردا رديفش ميكنم ميذارمش توي سايت...

مجيد

salar007

Member
سلام آقا مجيد متاسفانه شما سوال من رو نديديد و سوال يک نفر ديگه که موضوع من سوال کرده بود رو ديديد من مقاله شما رو خوندم و خيلی هم لذت بردم.
و اما سوال من :
من می خوام از دو طرف به يک اندازه(يا کمتر يا بيشتر) کم کنم ولی وقتی من width="62%" ميگيرم فقط از سمت راست کم ميشه و يا وقتی height=305 ميگيرم فقط از پايين صفحه کم ميشه ولی من می خوام که از سمت چپ و يا از بالا صفحه هم کم کنم
اميدوارم منظور من را متوجه شده باشيد لطفا با مثال باشد
با تشکر, من منتظرم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام...
من جواب شما رو كه همون بالا دادم!

سلام منظورم اين است كه يك صفحه رو به اندازه دلخواه كوچك كنم كه در آن از عكس گرفته تا متن و فلشش همه به همون اندازه كوچك بشه.
يعني ميتونم width="200" height="200" قرار بدم لطفا يه مثال بزنيد

سلام
حالا متوجه منظورتون شدم...

راستش فكر نميكنم عملا همچين چيزي امكان پذير باشه ..!! (البته تا اونجايي كه من كار كردم واطلاع دارم)

مجيد

مجيد

weblogger

Member
سلام اين hframe رو مي شه يك مقدار بي شتر توضيح بديد راستي لينك مقاله كجاست؟

جدیدترین ارسال ها

بالا