صفحات سایت در وردپرس

aminq10

New Member
سلام

یه قالب روی سایتم نصب کردم اما صفحات سایت درست نیست یعنی وقتی من 11 تا پست میدم اولین پستی که دادم بجا که بره به صفحه 2 محو میشه چیکار باید بکنم؟ یعنی اون پایین صفحه صفحات سایت نیست چیکار کنم؟

VAHID216

مدیر بازنشسته
با سلام
کاش در بخش خود وردپرس تاپیک رو می زدید .
دقیقا از وردپرس داتکام استفاده می کنید یا هاست خودتون ، قالبتون چی هست؟
موفق باشید

ghasemrayaneh

Active Member
سلام

من روی هاست خودم استفاده میکنم و از قالب تک موب .

البته مشکلم تاحدودی رفع شد .

یه مشکل دیگه هست ممنون می شم راهنماییم کنید .

در قسمت جدید ترین مطالب سایتم و برترین مطالب چه طوری می تونم تعداد نمایش رو کم یا زیاد کنم .

مثلا تعداد نمایش برترین مطالب رو از 10 عنوان به 15 عنوان تغییر بدم .

VAHID216

مدیر بازنشسته
من سورس این قالب ها رو ندیدم که ببینم استاندارد طراحی شدن یا نه . اما باید فایل php ای که در قالبتون مرتبط با اون بخش موردنظرتون هست که ممکنه اسمی مشابه popular داشته باشه رو پیدا کنید بازش کنید . ببینید چند تا پست نمایش داده می شه مثلا 5 تا ، درون اون فایل دنبال عدد 5 بگردید و اون رو تغییر بدید.
اگر پیدا نکردید فایل index.php رو اینجا اتچ کنید تا بهتون بگم کدوم فایل هست.
موفق باشید

ghasemrayaneh

Active Member
سلام

واقعا ممنون از راهنمایی کاملا دقیقتون .

من دو قسمت مطالب اتفاقی و جدیدترین مطالب رو با راهنمایی شما درست کردم .

اما در قسمت مطالب برتر من افزونه استفاده می کنم .

کدی هم که درون index.php قرار دادم عددی نداره .

راستی عنوان برگه هام هم توی این قسمت نمایش داده می شد که من نام اون ها را پاک کردم که نمایش داده نشه . ( قبلا درست بود ولی تازگی این مشکل پیش اومده )

از قسمت افزونه ها تعداد نمایش پست رو به 10یا حتی بیشتر تغییر دادم اما فرقی نکرد .

VAHID216

مدیر بازنشسته
خواهش می کنم دوست عزیز
از قسمت افزونه ها تعداد نمایش پست رو به 10یا حتی بیشتر تغییر دادم اما فرقی نکرد .
پلاگین رو یه بار غیر فعال کنید ببینید تغییری می کنه ، اون بخش اصلا حذف می شه یا نه؟!
موفق باشید

VAHID216

مدیر بازنشسته
اسم پلاگین رو لطف کنید بگید ، چون امکان نداره که توی تنظیمات خود پلاگین نباشه ، اگر توی سورس نیست!

VAHID216

مدیر بازنشسته
آها حالا شد .
شما قالبتون رو ببینید دنبال کد زیر بگردید :
کد:
<?php get_most_viewed(); ?>
به طور پیشفرض خود پلاگین ده تا دونه رو نشون می ده حالا شما به حالت زیر تغییرش بدید :

کد:
<?php get_most_viewed('post', 10);(); ?>
10 رو به هر عددی که دلتون می خواد تغییر بدید ، اگر می خواید پست ها رو نشون بدید که دارای بیشترین بازدید هستند که همون post باشه اگر صفحات رو می خواید نشون بدید page بزارید اگر هم که هر دو رو می خواید both بزارید.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا