صدای تیک تاک از کیس

BlueMMB

Well-Known Member
سلام .

واقعیتش من اطلاعات سخت افزاریم ضعیفه و نمی تونم بفهمم مشکل کامپیوترم چیه .
وقتی کامپیوترم رو باز می کنم یه صدایی شبیه به صدای تیک تاک ساعت میده بعد همونجا گیر میکنه جاشم معلوم نیست بعضی وقتا همینکه باز میشه صدا میده بعضی وقتا میره رو لودینگ صدا میده بعضی وقتا باز میشه ولی بعد چند دیقه که کار میکنی صدا میده و ....

پیش دکترم بردمش ولی کسی ازش سردرنمیاره . ویندوز جدید که میزنی یه چند روز حالش خوبه ها ولی بعد چند روز آروم آروم صداها شروع میشه و دیگه بعد حدود 5 روز دیگه تقریبا بالا نمیاد .

می خواستم ببینم مشکلش چیه . خیلی ممنون .

ghasemrayaneh

Active Member
من هم تقریبا یه چنین مشکلی داشتم صدای تیک تیک میومد و بعد 4 ثانیه هنگ میکرد

البته بعضی وقت ها تا 20 دقیقه هم بدون مشکل کار میکرد .

اولش فکر کردم از هارد شاید باشه اما بعدش متوجه شدم از پاور سیستم هست که عوض کردم درست شد .

امیدوارم مشکل شما هم حل بشه

nima s

Member
سلام دوست عزیز

احتمالآ از هارد هستش من الان یک سیستم دارم روشن می کنم تیک تاک می کنه !!
بعد دیگه لود نمی شه !

دوستم دکتر بود گفت واسه هد هارد هستش و می شه تعمیرش کرد :green: ولی بهتره که تعویض شه !!

ماهم اطاعت امر کردیم و یک هارد به عنوان کادو قبول کردیم :lol:

BlueMMB

Well-Known Member
سلام دوباره . و عرض همدردی با زلزله زدگان شهر های اهر و ورزقان و تمامی مناطق حادثه دیده .:rose:
با تشکر از دوستانی که بهم کمک کردن . مشکل اصلی رو پیدا کردم البته پسرعموم که دکتر کامپیوتره ( :wink: ) پیداش کرد . گفتم بنویسم تا اگه برای شما هم خدایی نکرده همچین مشکلی پیش اومد بتونید درستش کنین .

واقعیتش من زیاد از سخت افزار سر در نمیارم ولی انگار مشکل از سیم ساتای هارد بود که اونو مستقیمش کرد و درست شد البته می گفت که میشد تعویضشم کرد . ( جاداره از پسرعمومم ( احمد افتخاری ) اینجا یه تشکر ویژه بکنم که مشکلم رو حل کرد )

جدیدترین ارسال ها

بالا