شکستن محدودیت ram سرور

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دورد بر شما
از شرکتی که خدمات ریسلری هاستینگ می گرفتم، بازهم بدون هماهنگی تغییراتی در سرور خودش به وجود اورد که ما رو دچار مشکل کرد و حاضر به پاسخ دهی هم نیست!
ما از یک گالری عکس استفاده می کردیم که به علت حجم بالای عکس ها، از حداقل ram که 128 برای سرور تعریف شده بود استفاده می کرد، الان محدود به 32 کردند که گالری عکس کار نمی کنه!!!
آیا روشی هست که من در تنظیمات هاستینگ خودم، بتونم این محدودیت رو برای گالری عکس تغییر بدهم؟
با سپاس فراوان از راهنمایی شما.

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
خیر این امکان وجود نداره تنها کسی که دسترسی کامل داره امکان این کار رو داره که اونم مدیر سرورتون هست . پاسخت رو اون طرف دادم یه نکاه بهش بنداز حالا اینی که من ازش VPS گرفتم Windows Server 2008 سرعت کانکشنش هم 1گیگ هستش واقعا چیز محشریه دوستمه قیمت مناسب هم می ده قیمتو برات پیغام خصوصی می کنم که خواستی باهاش صحبت می کنم که ازش یه VPS بگیری

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
خیر این امکان وجود نداره تنها کسی که دسترسی کامل داره امکان این کار رو داره که اونم مدیر سرورتون هست . پاسخت رو اون طرف دادم یه نکاه بهش بنداز حالا اینی که من ازش VPS گرفتم Windows Server 2008 سرعت کانکشنش هم 1گیگ هستش واقعا چیز محشریه دوستمه قیمت مناسب هم می ده قیمتو برات پیغام خصوصی می کنم که خواستی باهاش صحبت می کنم که ازش یه VPS بگیری

www.ahvazcity.net

Well-Known Member

جدیدترین ارسال ها

بالا