شومیز جنس خوب از کجا بخرم؟

hana joon

Member
شومیز ها یکی از انواع لباس های زنانه محسوب می شوند و در استایل های رسمی و مهمانی ها کاربردهای بسیاری دارند. با خرید شومیز زنانه فارق از اینکه شما قصد خرید شومیز ( شومیز دخترانه یا شومیز زنانه ) را دارید یا خیر، شما می توانید استایل های شیک و متفاوتی برای خود ایجاد کنید. در واقع شومیز ها مانند پیراهن های مردانه جلو باز هستند که مخصوص خانم ها طراحی شده اند. شما به راحتی می توانید با یک انتخاب هوشمندانه و مناسب شومیز، خوش پوشی و جذابیت استایل خود را تضمین کنید. البته یکسری از نکات مهم استایل کردن را باید رعایت کنید زیرا هر فردی با توجه به تایپ شخصیتی و سلیقه ای که دارد دارای سبک و استایلی متفاوت است که با توجه به آن، استایل خود را انتخاب می کند.

شومیز مجلسی محصولی است که می بایست به دنبال آن باشید. شومیز ها انواع مختلفی دارند که به شرح زیر میتواند باشد :

از لحاظ تقسیم بندی شومیز های زنانه و دخترانه شامل: شومیز سفید، شومیز سفید ساده، شومیز دخترانه مشکی، شومیز زنانه مشکی جز پرطرفدارترین شومیزها در بین خانم ها است. در تقسیم بندی شومیز ها از لحاظ نوع پارچه شومیز می تواند شامل: شومیز حریر، شومیز دخترانه حریر، شومیز زنانه حریر، شومیز سفید حریر، شومیز سفید نخی، شومیز حریر زنانه، شومیز حریر مجلسی و... باشد.

شومیزهای زنانه از لحاظ یقه به انواع مختلفی از جمله: شومیز یقه قایقی، شومیز یقه قایقی کشدار، شومیز یقه قایقی مجلس، شومیز یقه قایقی چین دار، شومیز یقه قایقی باز تقسیم می شوند.

از لحاظ قد لباس شومیز، شومیزهای زنانه به دوبخش شومیز زنانه بلند و شومیز زنانه کوتاه تقسیم می شوند.

خرید شومیز زنانه در گرگان

پیش از اینکه یک شومیز زنانه در گرگان یا دیگر شهرها خریداری کنید، چه از فروشگاه اینترنتی پادمیرا شومیز مورد علاقه خودرا خریداری کنید و یا دیگر فروشگاه ها، می بایست که بدانید شومیز چست؟
شومیز یکی از لباسهای مخصوص زنان است که ریشه ای فرانسوی دارد که بصورت Chemise تلفظ می شود. که به معنای تیشرت و در کل گستره وسیعی از بلوز بانوان و یا ژاکت و هر چیزی از این دست را گویند. اغلب جنس مناسب و خوبی داشته که ایستی لخت و سنگین دارد و مناسب برای فصل تابستان و بهار است. شومیز نوعی از پیراهن لخت است. برای خرید پیراهن شومیز تونیک و بلوز زنانه لازم است به نکاتی مانند رنگ و طرح تا جنس پارچه توجه کنید. فروشگاه اینترنتی پادمیرا گرگان با قیمت‌های متنوع، این امکان را به شما می‌دهد که مدل‌های شیک را از برندهای خارجی و ترک در مناسب‌ت های مختلف با فروش ویژه یا حراج با قیمت ارزان‌تر، خریداری کنید.


انوع شومیز ، تونیک و بلوز زنانه

برای هر خانمی که به استایل رسمی خودش اهمیت می‌دهد، شومیز ها یک نوع پیراهن رسمی وساده هستند که فرم رسمی تری داشته و از آنجا که داشتن یک پیراهن رسمی مثل شومیز، یک ضرورت است؛ شومیز را می توان در کلیه موقعیت های رسمی همچون مراسم با استایل و لباس مجلسی خود ست کرد. حتی اگر چندان هم اهل مدل لباس رسمی نیستید، می‌توانید در ست لباس اسپرت خودتان، سراغ انواع بلوز زنانه بروید.

تفاوت بلوز و شومیز زنانه

بلوزهای زنانه در حقیقت یک پیراهن گشاد و راحت است در مقایسه با شومیز زنانه که امروزه بسیار مد شده‌اند می‎‎توانند انتخابی مناسب برای همه بانوان شیک‌پوش باشند. همچنین شومیزها در مدل‎ها‎‎ و سایزهای مختلف دوخته و طراحی شده‌اند که می‎‎توانند متناسب با سلیقه و سایز بدن بانوان متفاوت باشند. شومیزها انواع مختلفی داشته که یکی از پر مصرف ترین و پرطرفدارترین آن ، شومیز مجلسی است. همانطور که از نام آن مشخص است، برای شرکت در مجالس طراحی شده که تفاوت اساسی آن با سایر شومیزها می تواند در انتخاب پارچه ی آن باشد. شومیزهای مجلسی می بایست از پارچه های شیک که مدل آن متناسب با فرم بدن و نوع مجلسی طراحی شده باشد. شومیزیقه قایقی، شومیز مجلسی ترک، شومیز گلدار مجلسی، شومیز دخترانه، شومیززنانه، شومیز حریر، شومیز سفید است. از اجمله انواع شومیزهایی است که جز محصولات پرفروش ما در بخش شومیز است.

 

جدیدترین ارسال ها

بالا