شما هم استخدام شوید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shidehy

New Member
من با این بنده خدا تماس گرفتم.
ایشون گفت که می خواد یک شرکت طراحی سایت- سی دی های آموزشی و سی دی های چند رسانه ای
راه بندازه.
آدرس هم نداره. فقط کد پستی رو میده.
سوال اینجاست این چه کاریه که نیاز به این همه طراح و برنامه نویس داره اونم بدون محدودیت مکانی.
البته برفرض هم اگه براش نمونه کار بفرستیم هم کار خاصی نمی تونه انجام بده چون مدرک که نمی خواد بهش بدیم
ضمن اینکه نمونه کارهامون هم که OPEN source نیستند.

YTERROR

Active Member
ببخشید سوال من یکنم آقا سهراب

من یک سوال داشتم به هیچ هنوانم هم قصد بد یندارم

ولی وقتی خود شما ایمیل می زنی به شرکتهایی مختلف در مشهد برای استخدام شدن چطور می خوای این همه آدم رو استخدام کنی وقتی زیر کار خودتون موندین ؟

وقتی م یخواین یک سایت که از دار دنیایی اینترنت دارین به هر قیمیت بفروشین چطور م یخواین یک سایت خوب راه بندازید ؟

چطور هنوز نه مجوز دارید نه چیزی شروع به گرفتن نمونه کارهایی افراد می کنید این کار جرم هست حالا چون از طریق اینترنت کی نمیاد یقه اتون و بگیره قضیه اش فرق داره

بابا شماها چقدر شکاک هستین ها . خوبه من قاچاقچی نیستم حاجی ها . بعدشم این همه مشکوک بودن که نیاز نیست ...

mehdi_25

Member
شما هم می توانید در شهر و یا روستای خود در بزرگترین پروژه ملی مشارکت کرده و برای خود کسب درآمد داشته باشید
آقا این بزرگترین پروژه ملی برای من هنوز جا نیفتاده . شما لطف کن توضیح بده که این چیه که اینقدر بزرگه ؟

album

Member
ببخشید سوال من یکنم آقا سهراب

من یک سوال داشتم به هیچ هنوانم هم قصد بد یندارم

ولی وقتی خود شما ایمیل می زنی به شرکتهایی مختلف در مشهد برای استخدام شدن چطور می خوای این همه آدم رو استخدام کنی وقتی زیر کار خودتون موندین ؟

وقتی م یخواین یک سایت که از دار دنیایی اینترنت دارین به هر قیمیت بفروشین چطور م یخواین یک سایت خوب راه بندازید ؟

چطور هنوز نه مجوز دارید نه چیزی شروع به گرفتن نمونه کارهایی افراد می کنید این کار جرم هست حالا چون از طریق اینترنت کی نمیاد یقه اتون و بگیره قضیه اش فرق داره
ااا تو اینجا هم هستی
gigglesmile.gif
بابا خونه خودتو کثیف نکن
character0144.gif
تابلوه چی به چیه !
gigglesmile.gif

soheilweb

Active Member
خداییش همتون گیر دادین ها.
بابا بیچاره سهراب رو ول کنید دیگه .. حالا اون یه چیزی گفت .. اه بابا دااااااااااااا

digitalBIZ

Member
سلام

اگر کار به صورت پروژه ای هست
من آماده همکاری با شما هستم
لطفا از نمونه کارهای من دیدن بفرمایید

MAJOR

Well-Known Member
آقا ما هم هستیم اگه لطف کنی یه ایمیل هم به ما بزنی خیلی خوب میشه

album

Member
پول رو جلو جلو بدید !!! من هستم !!!! ولی 510 تا برای کاره تمام وقت خیلی کمه !!! پولم رو دونه دونه میگیرم !!!
2mpe5id.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا