شما برای ساخت یک ماشین از چه ابراز هایی استفاده می کنید

pythoN

Active Member
مرسی از همگی این نرم افزار از دلفی و سی و سی شارپ و... پشتیبانی مکنه یعنی میشه توش استفاده کرد؟؟؟؟
یا اصلا لازم نیست؟؟؟

ممنون پس اگر میخوای یه کار قوی انجام بدی هالا فعلا روی همین مدل کار کن منظورم مدلینگ چون هر دفعه که توی ساخت مدل از اول شروع کنی چیزای بیشتری متوجه میشی .
به نظر من همین رو تمرین کن تا حرفه ای بشی . البته از روی تجربه شخصی اینو میگما .

RainDigital

Member
منم سینما فور دی رو دارم طلاق میدم دوباره تری دی مکس بریزم چون باهاش آشنایی بیشتری هم دارم و انجمنش خیلی فعال تره

راستی منم 14 سالمه کاشکی منم بتونم همچین مدلی بسازم>:<

بیسی

New Member
و علیک بر سلام

سلام

دوست عزیز شما ابتدا ساخت بدنه را کامل یاد بگیرید و سپس وارد جزئیات بشوید . چون خودتان هم همان طور که می گید تازه وارد هستید .

دوست عزیزم ، همانطوری که شما می گید ، من تازه وارد هستم . و از شما عزیزان هر کدام شما خواهشمندم که اگر چند بلو پرینت در پیوست برای من بگذارید ، ممنونتون میشم چرا که من جایی هستم که اینترنت من محدود است و من قابلیت دسترسی به اونا رو ندارم . بازم تشکر از همکاری شما .:):)

pythoN

Active Member
سلام .

اینم 70 تا بلوپرینت که برات اپلود کردم . امید وارم دانلود کنی و لذت ببری . همجور ماشینی داره از 1970 تا 2006
برات 10 قسمت کردم که سرعت پاینه مشکل نداشته باشی . اگه بازم خواستی حتما بگو .
موفق باشی .

پیوست ها

• car1.rar
    475.5 کیلوبایت · بازدیدها: 49
  • car2.rar
    457.5 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • car3.rar
    431.6 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • car4.rar
    435 کیلوبایت · بازدیدها: 40
  • car5.rar
    415.8 کیلوبایت · بازدیدها: 38

pythoN

Active Member
چون تو یه پست جا نمیگیره اینم ادامش ...

موفق باشی .

پیوست ها

• car9.rar
    431.9 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • car8.rar
    449.8 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • car7.rar
    455.1 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • car6.rar
    426.6 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • car10.rar
    101.6 کیلوبایت · بازدیدها: 29

hn_naghizadeh

New Member
نقی زاده - کاشان

دوستان دمتون گرم ، مشکلم حل شد :D. ایول :). عکسشو می گذارم ببینید . vertex صندوقشو مرتب کردم . خیلی توپ شده .:eek:
62fnvv6.jpg

لطفا نظراتتون بگید :oops:

خیلی خوب بود موفق باشید.

kindfriends

New Member
ساخت ماشین

خوب است که تصویر یک ماشین از سه زاویه ی front ,left,top داشته باشیم وبا استافاده از 1یا2یا3 boxبا استفاده از اصلاحگر Edit mesh وجابه جایی vertx ها و polygan ها ماشین خود را طراحی کنیم, برای دریافت تصویر مورد نیاز به من ایمیل بزنید....

ویرایش شد...
دوست عزیز قرار دادن ایمیل و آدرس سایت شخصی در پستها خلاف قوانین سایته..
Sherlock_Holmes

جدیدترین ارسال ها

بالا